nacompetitie 2014-2015

nacompetitie 2014-2015

In de nacompetitie van het amateurvoetbal staat promotie of degradatie op het spel. Op deze pagina treft u een overzicht aan van de poules (standaardteams) in de nacompetitie waar Zeeuwse teams nog kunnen promoveren of degraderen.

ZATERDAGVOETBAL
nacompetitie topklasse/hoofdklasse

A ACV - RVVH dinsdag 26 mei
A RVVH - ACV zaterdag 30 mei
         
B pk Hfd A - Hoek zaterdag 30 mei
B Hoek - pk Hfd A dinsdag 2 juni
         
C winnaar duel A - winnaar duel B zaterdag 6 juni

Winnaar duel C speelt in topklasse in het seizoen 2015-2016.
 

A Swift - Sliedrecht 3-0
         
  Sliedrecht - Kloetinge 0-1
         
  Kloetinge - Swift zaterdag 30 mei

Alle ploegen spelen een thuis- en uitduel. Winnaar speelt in hoofdklasse in het seizoen 2015-2016.

nacompetitie 1e klasse/2e klasse

A Alblasserdam - Nivo Sparta 0-3
A Nivo Sparta - Alblasserdam 1-1
B Zaamslag - Heerjansdam 2-5
B Heerjansdam - Zaamslag 3-2
C GPC Vlissingen - GDC 1-1
C GDC - GPC Vlissingen 4-1
D De Zwerver - MZC'11 2-4
D MZC'11 - De Zwerver 3-3
         
E GDC - Nivo Sparta zaterdag 30 mei
E Nivo Sparta - GDC zaterdag 6 juni
F Heerjansdam - MZC'11 zaterdag 30 mei
F MZC'11 - Heerjansdam zaterdag 6 juni

Winnaars E en F in 1e klasse seizoen 2015-2016.
 

nacompetitie 2e klasse/3e klasse

A VVC'68 - DBGC 1-1
A DBGC - VVC'68 *  2-2 
B Nieuwdorp - Arnemuiden 0-0
B Arnemuiden - Nieuwdorp * 1-1
C Serooskerke - Nieuwenhoorn 2-3
C Nieuwenhoorn - Serooskerke 3-0
D Duiveland - Walcheren 6-1
D Walcheren - Duiveland 2-3
         
E Nieuwenhoorn - VVC'68 zaterdag 30 mei
E VVC'68 - Nieuwenhoorn zaterdag 6 juni
F Nieuwdorp - Duiveland zaterdag 30 mei
F Duiveland - Nieuwdorp zaterdag 6 juni
  * wint na strafschoppen      

Winnaars E en F in 2e klasse seizoen 2015-2016.
 

nacompetitie 3e klasse/4e klasse

  DFS - ZBVH 3-2
  ZBVH - DFS 0-1
         
A MZVC - Bevelanders 2-2 
  Jonge Spartaan - MZVC 0-1
  Bevelanders - Jonge Spartaan zaterdag 30 mei
         
  Stellendam - Vlissingen 1-0
  Vlissingen - Stellendam * 2-1
         
  TVC Breda - Krabbendijke 0-10
  Krabbendijke - TVC Breda afg (TVC trekt zich terug)
         
A Nieuwland - Hansweertse Boys 2-0
  Hansweertse Boys - SKNWK 5-3
  SKNWK - Nieuwland zaterdag 30 mei
  * wint na strafschoppen      

Alle teams spelen een thuis- en uitduel. Winnaars in 3e klasse seizoen 2015-2016.

ZONDAGVOETBAL
nacompetitie hoofdklasse A

A Quick - De Dijk 1-3
         
  VC Vlissingen - Quick 2-1
         
  De Dijk - VC Vlissingen maandag 25 mei

3e klasse/4e klasse

A RCS - RBC 2-4
A RBC - RCS maandag 25 mei
B Luctor'88 - Philippine 2-2
B Philippine - Luctor'88 maandag 25 mei
C STEEN - Gastel 0-1
C Gastel - STEEN maandag 25 mei
D NSV - Biervliet 0-2
D Biervliet - NSV maandag 25 mei
         
E winnaar duel C - winnaar duel A zondag 31 mei
E winnaar duel A - winnaar duel C zondag 7 juni
         
E winnaar duel B - winnaar duel D zondag 31 mei
E winnaar duel D - winnaar duel B zondag 7 juni

Winnaars E en F in 3e klasse seizoen 2015-2016.

4e klasse/5e klasse

  SDO'63 - Aardenburg 2-1
  Aardenburg - SDO'63 maandag 25 mei
         
  Hulsterloo - VCW 2-2
  VCW - Hulsterloo maandag 25 mei

Winnaars in 4e klasse seizoen 2015-2016.

delen: