- advertentie -

Erop of eronder in de nacompetitie

Erop of eronder in de nacompetitie

In de nacompetitie van het amateurvoetbal staat promotie of degradatie op het spel. Op deze pagina treft u een overzicht aan van de poules (standaardteams) in de nacompetitie waar Zeeuwse teams nog kunnen promoveren of degraderen.

ZATERDAGVOETBAL

1e klasse C/2e klasse E-F

zat 21 mei Heerjansdam - Meerkerk 3-1  
  Dauwendaele - Bruse Boys 3-1  
  SSV'65 - Altena 1-3  
  GRC'14 - FC Axel 5-0  
           
din 24 mei Meerkerk - Heerjansdam 1-2  
  Bruse Boys - Dauwendaele 4-0  
  Altena - SSV'65 2-2  
  FC Axel - GRC'14 1-2  
           
zat 28 mei Altena - Heerjansdam 3-0  
  Bruse Boys - GRC'14 1-1  
           
din 31 mei Heerjansdam - Altena E  
  GRC'14 - Bruse Boys F  
           
zat 4 juni winnaar E - winnaar F G  

winnaar wedstrijd G speelt in het seizoen 216-2017 in de 1e klasse.
 

2e klasse E-F/3e klasse A-B-C-D

zat 21 mei Arnemuiden - GPC Vlissingen 3-1  
  Tholense Boys - Walcheren 5-0  
  Yerseke - DHV 4-2  
  Wieldrecht - Den Bommel 2-1  
  Woudrichem - De Zwerver 1-2  
           
din 24 mei GPC Vlissingen - Arnemuiden 1-2  
  Walcheren - Tholense Boys 2-1  
  DHV - Yerseke 2-1  
  Den Bommel - Wieldrecht 2-0  
  De Zwerver - Woudrichem 2-2  
           
  poule 1        
zat 28 mei Tholense Boys - Yerseke 5-3  
din 31 mei Yerseke - Oostkapelle -  
zat 4 juni Oostkapelle - winnaar F -  
           
  poule 2        
zat 28 mei Den Bommel - De Zwerver 5-1  
din 31 mei De Zwerver - Arnemuiden -  
zat 4 jun Arnemuiden - Den Bommel -  

Alle ploegen spelen één duel thuis. De winnaars van poule 1,2 en 3 spelen in het seizoen 2016-2017 in de 2e klasse.

3e klasse/4e klasse

zat 21 mei Colijnsplaatse Boys - ZSC'62 0-0  
  Halsteren - Lewedorpse Boys 1-4  
  Domburg - Vlissingen 1-4  
  Rimboe - Rillandia 2-5  
           
din 24 mei ZSC''62 - Colijnplaatse Boys 0-2  
  Lewedorpse Boys - Halsteren 7-1  
           
zat 28 mei Vlissingen - Domburg 0-1  
  Rillandia - Rimboe 3-1  
           
zat 28 mei Veere - Colijnsplaatse Boys 3-4  
  The Gunners - Lewedorpse Boys 1-0  
           
zat 4 juni Colijnsplaatse Boys - Veere E  
  Lewedorpse Boys - The Gunners F  

De winnaars van de wedstrijden C, D, E en F spelen in het seizoen 2016-2017 in de 3e klasse.
 

ZONDAGVOETBAL
hoofdklasse/1e klasse

zon 22 mei Vlissingen - Meersen 2-1  
  HVCH - Bekkerland 1-0  
           
don 26 mei Meersen - Vlissingen wnv 1-2  
  Bekkerland - HVCH 1-2  
           
zon 29 mei HVCH - Vlissingen 0-4  
  EDO - Purmersteijn 1-0  
           
don 2 jun Vlissingen - HVCH C  
  Purmersteijn - EDO D  
           
zon 5 juni winnaar D - winnaar C E  
           
zon 12 juni winnaar C - winnaar D E  

Winnaar E speelt in het seizoen 2016/2017 in de hoofdklasse

 

1e klasse C/2e klasse E-F

zon 22 mei Zeelandia Middelburg - RPC 0-1  
  Unitas - WSC 0-1  
  Rijen - EFC 1-4  
  Someren - Sarto 1-0  
           
don 26 mei RPC - Zeelandia Middelburg 2-1  
  WSC - Unitas 2-2  
  EFC - Rijen 2-2  
  Sarto - Someren 1-3  

Zeelandia Middelburg gedegradeerd naar 2e klasse.

 

2e klasse E-F/3e klasse A-B-C-D

zon 22 mei Zundert - HVV'24 5-1  
  DSC - TSC 1-1  
  Nijnsel - PSV 1-2  
           
don 26 mei HVV'24 - Zundert 2-2  
  TSC - DSC 3-1  
  Nijnsel - PSV 1-3  

HVV'24 gedegradeerd naar 3e klasse.
 

3e klasse/4e klasse

zon 22 mei Hontenisse - SC Gastel 2-2  
  Breskens - Grenswachters 3-2  
  RBC - Clinge 2-0  
           
don 26 mei SC Gastel - Hontenisse 4-0  
  Grenswachters - Breskens 2-0  
  Clinge - RBC 2-8  
           
zon 29 mei Alliance - SC Gastel 2-1  
  RIA W. - Grenswachters 0-1  
  Bavel - RBC 1-0  
           
zon 5 jun SC Gastel - Alliance D  
  Grenswachters - RIA W. E  
  RBC - Bavel F  

De winnaars van de wedstrijden D, E en F spelen in het seizoen 2016/2017 in de 3e klasse.

4e klasse/5e klasse

zon 22 mei Koewacht - Achtmaal 1-1  
  Corn Boys - Groede 2-2  
  Emma - Vogelwaarde 5-0  
  DIOZ - DVVC 0-1  
           
don 26 mei Achtmaal - Koewacht 3-2  
  Groede - Corn Boys 4-2  
  Emma - Vogelwaarde 2-1  
  DVVC - DIOZ 2-3  
           
zon 29 mei Koewacht - Corn Boys 2-3  
  Vogelwaarde - DIOZ 0-0  
           
zon 5 jun Corn Boys - Koewacht E  
  DIOZ - Vogelwaarde F  
           

Achtmaal, Groede, Emma, DVVC en de winnaars van E en F spelen in het seizoen 2016-2017 in de 4e klasse.

 

VROUWENVOETBAL

hoofdklasse/1e klasse

zat 14 mei Oranje Nassau - Oranje Nassau 2 7-0  
           
zat 21 mei Oranje Nassau 2 - Oranje Nassau 0-0  
  IJzendijke - Stiens 1-1  
           
zat 28 mei Stiens - IJzendijke 1-2  
           
zat 4 jun winnaar B - Oranje Nassau C  
           
zat 11 jun Oranje Nassau - winnaar B C  

Winnaar duel C speelt in het seizoen 2016-2017 in de hoofdklasse.

1e klasse/2e klasse

zat 14 mei Smerdiek - Oostkapelle 2-1  
           
don 19 mei Barendrecht - Blauw-Geel'55 7-1  
           
zat 21 mei 't Gooi - Wartburgia 2 1-4  
           
zat 28 mei Oostkapelle - Smerdiek 3-4  
  Blauw-Geel'55 - Barendrecht *  
  Wartburgia 2 - 't Gooi 4-2  
           
zat 4 juni Brielle - Smerdiek D  
  Barendrecht 2 - Wartburgia 2 E  
           
zat 11 juni Smerdiek - Brielle D  
  Wartburgia 2 - Barendrecht 2 E  

* Barendrecht 2 door naar volgende ronde na opgave van Blauw-Geel'55

Winnaar duels D en E spelen in het seizoen 2016-2017 in de 1e klasse.

delen: