Meer groen rond Grote Kerk Goes

Meer groen rond Grote Kerk Goes

GOES - Het kerkplein bij de Grote Kerk in Goes wordt aangekleed met meer groen. Er worden vier lindebomen geplant in de kerktuin, en op de stroken van natuursteen rond de kerk worden taxushagen gezet.


Burgemeester en wethouders van Goes geven met het plan gehoor aan een motie die eind vorig jaar is aangenomen door de gemeenteraad. Die vindt dat de omgeving van de kerk te kaal en ongezellig is.

Kosten
Het plan kost de gemeente bijna dertigduizend euro. Serviceclub Kiwanis Goes betaalt de lindebomen en wil die op 24 maart planten.
laatste keer aangepast:
wo 22-02-2012, 18:03
Javascript is required to view this map.
trefwoord(en):
Goes groen grote kerk planten
regio:
bevelanden
delen:

Reacties

Vroeger nooit iets van vernomen dat het kaal en ongezellig was, dat was dan zeker voor de peperdure bestrating is aangelegd in oersaai donkergrijs? Was daar dan niet bewust voor gekozen dan door de gemeenteraad? En dan nu weer anders? En straks iemand die het groen weer niet mooi vindt en dan kan het weer weg. Verder zal het weinig zin hebben als jaarlijks het groen verpest wordt en zelfs hele bomen verplaatst en weer teruggeplant moeten worden voor o.a. de kermis. Wat kost dat allemaal wel niet? En alleen voor een mening van iemand die het in zijn uiterst persoonlijke beleving saai vindt? Begin eerst maar eens met al die illegaalparkeerders te beboeten zodat het daar er niet uitziet als saaie parkeerplaats. Dat brengt tenminste nog wat op i.p.v. nog meer kosten terwijl er op alles bezuinigd moet worden. Prietpraat over wat mooi is en niet hoort daar dus niet bij. Het is gewoon goed dus niets aan doen. De gemeenteraad kan zich beter met belangrijkere dingen bezig houden dan met nog meer geld over de balk te smijten.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Door gebruik van dit formulier accepteer je de Regels voor reacties.