Geen Olympische Spelen voor Hans Peter Minderhoud
Geen Olympische Spelen voor Hans Peter Minderhoud
OOST-SOUBURG - Dressuurruiter Hans Peter Minderhoud gaat niet naar de Olympische Spelen. De KNHS heeft zondag de Olympische dressuurploeg bekendgemaakt. De uit Westkapelle afkomstige Minderhoud is niet geselecteerd.
Bondscoach Sjef Janssen selecteerde na de kwalificatiewedstrijden in Hoofddorp en Rotterdam Anky van Grunsven (Salinero) en Edward Gal (Glock's Undercover). Als Adelinde Cornelissen met Jerich Parzival vormbehoud toont tijdens een subtop-wedstrijd op 30 juni in Ermelo, mag ook deze combinatie naar Londen.
Nederland mag met vier ruiters starten in Londen. Voor de vierde plek komen Imke Schellekens-Bartels (Hunter Douglas Toots) en Patrick van der Meer (Uzzo) in aanmerking. Zij strijden tijdens het CHIO in Aken om het startbewijs.
Hans Peter Minderhoud, die met Glock's Tango rijdt, is teleurgesteld, maar heeft wel begrip voor de beslissing. "Als er vijf beter zijn, dan houdt het op. Mijn kür tijdens het CHIO gisteravond was ook gewoon niet goed." Minderhoud eindigde op de achtste plaats.
laatste update:
di 26-06-2012, 23:16geplaatst op:
zo 24-06-2012, 15:27sportnieuws
sport extra
nieuwsflits

do 23-05-2013, 16:10
Wetenschappelijk onderzoek in Dreischor, Werkloosheid in Zeeland loopt verder op, PvZ wil 'lawinepieper' voor duikers, Maximaal 20 kilo kabeljouw en zeebaars, Militaire oefening in Rilland, Hoogerland in Tour-ploeg volgens AD, Goese stadsbeiaardier overle



Reacties
Nieuwe reactie inzenden