Baanwedstrijd moet atleten nieuwe inzichten geven
Baanwedstrijd moet atleten nieuwe inzichten geven
GOES - Bij AV'56 werd vrijdag voor de tweede keer een baanwedstrijd georganiseerd. Hierbij kan iedereen zich inschrijven om zo kennis te maken met andere atletiekonderdelen. "Het is heel wat anders dat speerwerpen", zegt duurloper Dennis Plessius.
Dat is precies wat de organisatie wil bereiken, want misschien ontdekt een hardloper wel dat hij beter is in een ander onderdeel. Maar niet alleen leden konden zich inschrijven. De baanwedstrijd was voor iedereen. De organisatie kijkt tevreden terug. " Als ik zie hoeveel animo er voor de technische nummers is... Dat zie je bij de meeste baanwedstrijden van nu niet meer", vertelt één van de initiatiefnemers Jan Roose.
laatste update:
zo 19-08-2012, 14:44geplaatst op:
vr 17-08-2012, 22:40sportnieuws
sport extra
nieuwsflits

di 18-06-2013, 16:10
Twee fietsers dood in 's-Heerenhoek; Jodiumpillen worden nog niet verspreid; Overheidsdiensten communiceren tijdens Concert at Sea via speciale twitteraccount; Temperatuur Clinge richting tropische waarde; Restaurant Oud Sluis opgenomen in Europese top ti




Reacties
Nieuwe reactie inzenden