Overschrijvingstermijn amateurvoetbal gesloten

De overschrijvingstermijn voor de Zeeuwse voetbalclubs is voorbij. Om middernacht eindigde de mogelijkheid om van vereniging te veranderen. Tientallen voetballers veranderen deze zomer van club. Een overzicht.

Kyle Doesburg is een van de spelers die weggaat (foto: Sjaak van der Salm)Kyle Doesburg is een van de spelers die weggaat (foto: Sjaak van der Salm)

Hoofdklasse zaterdag

Veel nieuwe gezichten bij Hoek, dat ook veel spelers ziet vertrekken. Zo speelt Kyle Doesburg (foto) volgend seizoen bij ASWH.

Hoek

nieuw weg
Marijn Wijkhuis (Dordrecht) Lionel Fitsch (Barendrecht)
Ruben Besuyen (Dordrecht) Nathan Lagrou (Zwevezele)
Niek van Sprundel (Dikkelvenne) Kyle Doesburg (ASWH)
Rik Impens (Hamme) Giovanni Siereveld (Vlissingen)
Sidi Ceesay (Temse) Guillaume Clinckemaillie (Dikkelvenne)
Stef de Backer (Deinze) Josimar Pattinama (Halsteren)
Titas Vitukynas (Litouwen) Nick de Groote (Oostnieuwkerke)
Yoshi Verbrugge (Eendracht Aalst) Brian Meulmeester (GOES)
Kim van den Bergh (Harelbeke) Armand Doka (Londerzeel)
Vin Vercouteren (Mariekerke) Alexander Embrechts (onbekend)
Aaron Verwilligen (Temse)
Bram Leroy (Olsa Brakel)

Stefan Quinten speelt ook volgend seizoen bij Kloetinge (foto: Ron Quinten)Stefan Quinten speelt ook volgend seizoen bij Kloetinge (foto: Ron Quinten)

1e klasse zaterdag

Kampioen Bruse Boys krijgt aanvallend versterking van Sander van 't Hof, voormalig Zeeuws topscorer. En Kloetinge heeft Mitchell Braafhart aangetrokken. De keeper komt over van Axel. 

Bruse Boys

nieuw weg
Sander van 't Hof (WHS) Dylan Adelaar (Verenigde Staten)
Wesley den Hollander (SSV'65) Tom Blomaard (Luctor Heinkenszand)
Ti-Jey Bins (Den Bommel) Mark Giljam (gestopt)

Kloetinge

nieuw weg
Rutger van Rossum (Luctor'88) Wouter Duvekot (Terneuzense Boys)
Mitchell Braafhart (Axel) Corne de Jonge (GOES)
Maarten van Vooren (Dauwendaele) Jannick Rentmeester (Luctor Heinkenszand)
Jeroen de Jonge (XerxesDZB) Justin Meulpolder (Kapelle)
Ramon Janson (MZC'11) Julius Bliek (FC Dordrecht)

voetbal (foto: Omroep Zeeland)voetbal (foto: Omroep Zeeland)

2e klasse zaterdag

Arnemuiden

Nieuw: Celino Davidse (Jong Ambon), Marvin Meerman (Breskens) 

Weg: geen

Axel

Nieuw: Tim de Feijter (HVV'24), Stijn Verstraeten (Terneuzense Boys), Roy van Ham (Terneuznese Boys), Shurandell van Uytrecht (Terneuzen), Sjef van der Kinderen (HVV'24)

Weg: Mitchell Braafhart (Kloetinge), Urmelon Martis (Terneuzense Boys)

De Meeuwen

Nieuw: Gennaro Eikenhout (Zeelandia Middelburg), Jordi Hamelink (Zeelandia Middelburg)

Weg: Thijs Binnerts (Dauwendaele), Hanno Kant (Dauwendaele), Alfaro Pentury (onbekend), Luuk Schmelzer (RKHSV) 

MZC'11

Nieuw: Koen Dalebout (eigen jeugd), Jaco van der Schee (was gestopt), Tim de Looze (eigen jeugd), Davey van Essen (eigen jeugd)

Weg: Ramon Janson (MZC'11), Mike de Voogd (ZSC'62), Rob Schalkoort (Kapelle), Sofyan Azzagari (Kapelle), Jeroen de Wild (Kloetinge), Niels Zoutewelle (gestopt), Lars Holm (gestopt), Corné Schilperoort (gestopt)

Nieuwdorp

Nieuw: Teun Rentmeester (GOES), Mark Vermue (FC Dauwendaele)

Weg: Frank Oostdijk (DwO'15), Pieter de Vos (DwO'15), Martijn Simonse (Luctor Heinkenszand), Jerzy Traas (Lewedorpse Boys)

Oostkapelle

Nieuw: Rene Bil (VCK)

Weg: Karim Ben Sellam (Vlissingen), Amine El Bekkaoui (RCS), Alkido Dervishi (Zeelandia Middelburg), Thijs Verduijn (gestopt)

Serooskerke

Nieuw: Derk van den Bosch (RCS), Quinten Lourens (Dauwendaele), Beaudoin Haeck (Zeelandia Middelburg)

Weg:  Jasper Wilderom (lager elftal), Bennet Passenier (lager elftal), Jannick Wondergem (lager elftal)

SSV'65

Nieuw: Michel Korsuize (Apollo'69)

Weg: Wesley den Hollander (Bruse Boys), Rico de Putter (Krabbendijke), Alex van Dongen (Hontenisse), Richard Schouten (Kloetinge), Jordy Matondo (Kapelle), Moreno van Aerde (Apollo'69), Ronnie Hillebrand (lager elftal)

Terneuzense Boys

Nieuw: Wouter Duvekot (Kloetinge), Urmelon Martis (Axel), Wouter Faasse, Leander Duerink, Jesper Cornelissen (allen lager elftal)

Weg: Stijn Verstraeten (Axel), Roy van Ham (Axel), Giacomo Dhooge, Senne Klaren (beiden Philippine), Jordi Maas (HVV'24), Sven Bareman (RIA W), Len Eversdijk (Walcheren)

voetbal (foto: Omroep Zeeland)voetbal (foto: Omroep Zeeland)

3e klasse zaterdag

's-Heer Arendskerke

Nieuw: Tibor Versluis (Kloetinge) 

Weg: Jelmer van der Baan (Wolfaartsdijk)

Bevelanders

Nieuw: Zgjim Salah (Jong Ambon), Marco Dees (eigen jeugd), Max van Schoonhoven (geen)

Weg: geen

Dauwendaele

Nieuw: Hanno Kant (De Meeuwen), Andre Goedhart (Nieuwland), Oktay Asil (Jong Ambon), Khalid Kaldoon (Jong Ambon), Tim Ouwerkerk (lager elftal), Noes Seitte (lager elftal), Niek Abrahamse (eigen jeugd), Maxamoed Hassan (eigen jeugd), Arash Emamjomeh (eigen jeugd), Tristan Sonke (eigen jeugd)

Weg: Maarten van Vooren (Kloetinge), Mark Vermue (Nieuwdorp), Nigel Lord (Zeelandia Middelburg), Joshua van Dolder (VCK), Quinten Lourens (Serooskerke), Steven Visser (Philippine), Badr Belhaj (GPC Vlissingen) 

Duiveland

Nieuw: Remco Koremans (De Alblas), Chris Koremans (De Alblas)

Weg: Thijs Rentier (GOES), Mehari Marcos (Antibabari)

GPC Vlissingen

Nieuw: Yoeri Nijsse (Vlissingen), Robin de Pagter (Zeelandia Middelburg), Umut Ertem (Jong Ambon), Shane Mariana (geen club), Mahboeb Rahimi (Zeelandia MIddelburg), Hicham Elkaddouri (Oostkapelle), Badr Belhaj (FC Dauwendaele) 

Weg: Shannon Braafhart (Vlissingen), Bjorn Langeveld (RCS), Sven Ronde (lager elftal), Okan Baskos (onbekend)

Kapelle

Nieuw: Justin Meulpolder (Kloetinge), Salim Achoui (GOES), Urven Bernadina (RKVFC Sithoc), Jordi Matondo (SSV'65), Sofyan Azzagari (MZC'11), Rob Schalkoort (MZC'11), Ries de Jonge (lager elftal), Reinier Goedemondt (eigen jeugd), Ruben de Jonge (eigen jeugd), Cas de Waard (eigen jeugd), Stijn Driessen (eigen jeugd), Sander Schrier (eigen jeugd)

Weg: Joel Danielse (DwO'15), Rick Butijn (Waarde), Niels de Waard (lager elftal), Nick Venmans (lager elftal), Romano Meerman (lager elftal), Len Eversdijk (lager elftal), Djangko Besuijen (lager elftal), Sidney Driessen (lager elftal), John Weststrate (gestopt), Ramon Ribbink (gestopt), Tom Laureys (gestopt), Bart Zondervan (gestopt), Jurrian Minderhoud (gestopt), Awin Sukraj (gestopt), Rens Hundersmarck (gestopt)

Krabbendijke

Nieuw: Rico de Putter (SSV'65), Yannic Verminnen (Deurne, Bel), Bastiaan van Dijk (eigen jeugd), Ricardo Koole (eigen jeugd)

Weg: Arthur Nieuwenhuijse (gestopt), Jeroen Bakx (gestopt), Robert van de Vreede (gestopt)

Kruiningen

Nieuw: geen 

Weg: geen

Lewedorpse Boys

Nieuw: Jerzy Traas (Nieuwdorp), Sjoerd Kastelein (Nieuwdorp) 

Weg: geen

NOAD'67

Nieuw: geen 

Weg: geen

RCS

Nieuw: Amine El Bekkaoui (Oostkapelle), Anwar Roemeratoe (Jong Ambon), Conner Meerman (Kloetinge), Yannick Taniwel (Jong Ambon), Bjorn Langeveld (GPC Vlissingen), Miquel Nijssen (Jong Ambon), Tim Muntjewerf (2e selectie), Raeven Buckley (eigen jeugd)

Weg: Thomas de Rijke (Zeelandia Middelburg), Derk van den Bosch (Serooskerke)

Rillandia

Nieuw: Abderrahim El Fadili (BVV'63) 

Weg: Bud Aschman (gestopt) 

Tholense Boys

Nieuw: Bas Gunter (MOC'17) Lucian Roman Salado (zonder club)

Weg: Niels Hopmans (gestopt) 

VCK

Nieuw: Joshua van Dolder (Dauwendaele), Sven Wisse (JVOZ), Cores Siwabessy (JVOZ), Ton Hillebrand (eigen jeugd), Timo Harinck (eigen jeugd)

Weg: Jurian van Winterswijk (Walcheren), Rene Bil (Oostkapelle)

Vlissingen

Nieuw: Marinello Titaley (Jong Ambon), Ignacio Misaine (Jong Ambon)

Weg: Joey Dos Santos (Vlissingen, zon)

Walcheren

Nieuw: Etienne Mallie (Vlissingen), Maarten van Rosevelt (GOES), Jurian Winterswijk (VCK), Len Eversdijk (Terneuzense Boys), Dylan van Gelderen, Luuk van Alphen, Ilija Girrs, Kevin van Boxtel (allen eigen jeugd) 

Weg: Wouter van Belzen (GPC Vlissingen)

Wemeldinge

Nieuw:  Redgey Visser (Yerseke), Martijn Laven (Hansweertse Boys)  

Weg: Niels Kole (gestopt) 

WHS

Nieuw: Rik de Wit (MOC'17), Jessey Hermus (DOSKO), Michiel Duine (eigen jeugd), Stijn Bevelander (eigen jeugd)

Weg: Sander van 't Hof (Bruse Boys)

Yerseke

Nieuw: Tom Laureys (Kapelle), Jordin van Hekke, Kenny Huissen (beiden eigen jeugd) 

Weg: Redgey Visser (Wemeldinge) 

Zaamslag

Nieuw: Maxim de Clippelaar (Hontenisse), Jordy Maerevoet (Hontenisse), Roy van der Staal (lager elftal), Mika Duerink (eigen jeugd), Yannick van der Hooft (eigen jeugd), Jens van der Starre (eigen jeugd), Yannick de Bat (eigen jeugd), Joost Simons (eigen jeugd)

Weg: Peter Dieleman (lager elftal), Tommy Tissink (lager elftal), Guido Vinke (lager elftal), Titiano Staes (Hontenisse), Marc de Haas (Hoek), Peter Doens (Hoek)

ZSC'62

Nieuw: Mike de Voogd (MZC'11), Kell Rietbroek (VVOR)

Weg: geen 

voetbal (foto: Omroep Zeeland)voetbal (foto: Omroep Zeeland)

4e klasse zaterdag

Apollo'69

Nieuw: Moreno van Aerde (SSV'65), Wynston Wleh (SSV'65), Jermaine van Aerde (Kloetinge), Hamid Ebrahimi (GOES)

Weg: Michel Korsuize (SSV'65), Sherwan Filemon (gestopt)

Cadzand

Nieuw: Jason Malcorps (Schoondijke), Sem van Eijk, Dries Siegersma, Tarik Kadric, Jordy Martle, Ruben Dingemanse, Sebastian van Holland, Lars Vesseur, Bert Voerman (allen eigen jeugd) 

Weg:

Colijnsplaatse Boys

Nieuw: geen

Weg: Jawad Temury (Hansweertse Boys), Kadar Abdullah (Hansweertse Boys)

Domburg

Nieuw: geen

Weg: geen 

DwO'15

Nieuw: Joel Danielse, Rik Witkam (beiden Kapelle), Rafaël Pinto (JVOZ), William de Ridder (GOES), Frank Oostdijk, Pieter de Vos (beiden Nieuwdorp), Niels van Geijstelen (eigen jeugd), Nicky Vermeule (eigen jeugd), Alwin van de Guchte (eigen jeugd), Cas Gelijnse (eigen jeugd), Richard de Pree (eigen jeugd), Niels Boonman (eigen jeugd), Martijn Zwemer (eigen jeugd), Jordi Maat (eigen jeugd), Joep den Toonder (eigen jeugd)

Weg: geen

Hansweertse Boys

Nieuw: Jawad Temury (Colijnsplaatse Boys), Kadar Abdullah (Colijnsplaatse Boys) Tom Reijtenbach (Kapelle), Andre de Munter, Carsten Durnholz (beiden GOES), 

Weg: Davy Nieuwenhuise (Kloetinge), Martijn Laven (Wemeldinge) 

Hoedekenskerke

Nieuw: geen

Weg: geen 

Jong Ambon

Nieuw:

Weg: Umut Ertem (GPC Vlissingen), Anwar Roemeratoe, Yannick Taniwel en Miquel Nijssen (allen RCS) 

Kwadendamme

Nieuw:

Weg:

Luctor Heinkenszand

Nieuw: Tom Blomaard (Bruse Boys), Jannick Rentmeester (Kloetinge), Leon Bek (Patrijzen) 

Weg: geen (nieuwe club) 

MZVC

Nieuw: Jan-Arie Jongman, Andy van Rijswijk, Stijn Vandenbroeck (allen Jong Ambon)

Weg: Evi Janssen,Jelmer Pasveer (gestopt)

Nieuwland

Nieuw: Nordin Abarkan (Zeeland Sport), Tim Marteijn (Dauwendaele), Jaimy Francke (VCK)

Weg: Andre Goedhart (Dauwendaele), Peter de Keuning (Veere), Wilco de Keuning (Veere)

De Noormannen

Nieuw: geen

Weg: geen

Patrijzen

Nieuw: Kevin Dhoge (Kloetinge 2), Robin Hofkamp (Kloetinge jeugd)

Weg: Leon Bek (Luctor Heinkenszand) 

SKNWK

Nieuw:

Weg:

Smerdiek

Nieuw:

Weg:

SPS

Nieuw:

Weg:

Spui

Nieuw: Hidde den Dekker (Vogelwaarde), M. Dooms, Rowdy Hooi, Sonny Huitema, Ben Ongenae (allen Terneuzen), Jari de Jonge (Terneuzense Boys), Ryan den Ouden, Leroy van Passel (beiden Sluiskil), Melvin Samijn (FC Axel), Marc Smit, Tim Vael (beiden RIA W), Jeffrey de Vos (Borssele) 

Weg: Sebastiaan Dees (Zaamslag), Fabian Lefeber (VVC'68), Arjen Le Feber (Hoek 2), Tom Kerkhaert (Terneuzense Boys), Wes van Koulen (RIA W), Melvin de Vos (Spui), Jens de Vries (FC Axel), Thom van Hoeve, Maikel Verschuuren (gestopt) 

Stavenisse

Nieuw:

Weg:

Veere

Nieuw:

Weg:

Vosmeer

Nieuw:

Weg: Thijs van Zanten (VVC'68) 

Waarde

Nieuw:

Weg:

De Westhoek

Nieuw: Joean Hosiyar (Brouwershaven) 

Weg:

WIK'57

Nieuw: Lorenzo Wijers (MZC'11), Ian van de Wekken (FC De Westhoek)

Weg: Robin Dekker (Den Bommel) 

Wolfaartsdijk

Nieuw: Jelmer van der Baan (Arendskerke) 

Weg:

Zeeland Sport

Nieuw: Salim Ben Sellam (Vlissingen) 

Weg:

GOES (foto: Orange Pictures)GOES (foto: Orange Pictures)

Hoofdklasse zondag

Veel mutaties bij Vlissingen en de kersverse hoofdklasser GOES. Zo speelt GOES-topscorer Steve Schalkwijk volgend seizoen voor Vlissingen. Raymond Wolff gaat juist van Vlissingen naar GOES. Op de laatste avond van de overschrijvingstermijn sloeg Vlissingen nog toe door het binnenhalen van Ibrahim Eryürük, die overkomt van Zelzate. 

GOES

nieuw weg
Raymond Wolff (Vlissingen) Steve Schalkwijk (Vlissingen)
Corne de Jonge (Kloetinge) Mart de Kroo (Vlissingen)
Brian Meulmeester (Hoek) Teun Rentmeester (Nieuwdorp)
Rick de Punder (Sint-Maarten) Jelle Klap (Sparta Rotterdam)
Jan-Paul van Hecke (JVOZ) Maarten van Rosevelt (Walcheren)
Daniël Wissel (Zeelandia Middelburg) Levi Mombarg (Zeelandia Middelburg)
Yannick van de Woestijne (Zeelandia Middelburg)
Thijs Rentier (Duiveland)

Vlissingen

nieuw weg
Giovanni Siereveld (Hoek) Raymond Wolff (GOES)
Steve Schalkwijk (GOES) Abdoe Abdenbi (Halsteren)
Mart de Kroo (GOES) Roycel James (Halsteren)
Louis Ficq (Jong Ambon) Said Bouzambou (Terneuzen)
Karim Ben Sellam (Oostkapelle) Yoeri Nijsse (GPC Vlissingen)
Shannon Braafhart (GPC Vlissingen) Etienne Mallie (Walcheren)
Joey Dos Santos (Vlissingen, zat) Salim Ben Sellam (Zeeland Sport)
Ibrahim Eryürük (KVV Zelzate)

Daniel Wissel (foto: Warda Soethout)Daniel Wissel (foto: Warda Soethout)

2e klasse zondag

Zeelandia Middelburg

Nieuw: Levi Mombarg (GOES), Thomas de Rijke (RCS), Nigel Lord (FC Dauwendaele), Karim Amer (GOES), Colin van den Berg (JVOZ), Niels van Helleman (JVOZ), Werner Schreuder (eigen jeugd), Dylan de Silva Gomez (eigen jeugd)

Weg: Beaudoin Haeck (Serooskerke), Daniel Wissel (GOES), Yannick van de Woestijne (GOES), Mahboeb Rahimi (GPC Vlissingen), Remco Felius (gestopt), Aron Sass (gestopt) 

Said Bouzambou speelt komend seizoen voor Terneuzen (foto: Paul ten Hacken)Said Bouzambou speelt komend seizoen voor Terneuzen (foto: Paul ten Hacken)

3e klasse zondag

Breskens

Nieuw: Noredine Zaha (Schoondijke), Justin de Zeeuw (Hoek), Edwin Brand (Groede), Menno Waebeke (Hoofdplaat) 

Weg: Marvin Meerman (Arnemuiden) 

HVV'24

Nieuw: Jaimy de Visser (TVC Breda), Sjoerd de Graaf (Terneuzen), Hendrik de Maeyer (KFC Sinaai), Joshua Geertsen (Sint-Niklaas), Jordi Maas (Terneuzense Boys), Joris Blommaert (eigen jeugd), Nick Rijckaert (eigen jeugd), Jeroen Leenknegt (eigen jeugd), Jozua Weevers (Sluiskil) 

Weg: Tim de Feijter (Axel), Sjef van der Kinderen (Axel), Sam de Theije (Hontenisse), Damian Dam (onbekend), Dennis Buys (lager elftal), Job Inghels (lager elftal), Tim Siersema (lager elftal)

Hontenisse

Nieuw: Sam de Theije (HVV'24), Alex van Dongen (SSV'65), Roy Cremers (SDO'63), Titiano Staes (Zaamslag), Mats van Eerendburg (HVV'24), Gyon de Bakker (lager elftal), Rob de Pooter (eigen jeugd), Jef Kerckhaert (eigen jeugd)

Weg: Marnix Clippelaar (Zaamslag), Jordy Maervoet (Zaamslag), Timo d'Hont (SDO'63), Jeroen Verschuren (lager elftal), Pim de Bakker (lager elftal)

Philippine

Nieuw: Senne Klären (Terneuzense Boys), Giacomo d'Hooge (Terneuzense Boys), Steven Visser (FC Dauwendaele), Jos Westerhout (Sluiskil), Sander de Dobbelaere (Oostburg), Jordy Lammertijn (eigen jeugd), Jelle Slabbekoorn (eigen jeugd), Hidde Slabbekoorn (eigen jeugd), Jochem Sol (eigen jeugd)


Weg: geen

Terneuzen

Nieuw: Said Bouzambou (Vlissingen), Mohammed Alhajaji (Zeeland Sport), Michael Cristina (JVOZ), Enrico van Overmeeren (Sluiskil), Randy van Overmeeren (Sluiskil), Inid Preganlija, Bart Corijn, Maikel Cornelis (allen eigen jeugd) 

Weg: Ben Ongenae (Spui), Can Kiran (Meetjesland, Bel), Jeffrey Buize (Koewacht), Shurandel van Uijtrecht (Axel), Sjoerd de Graaf (HVV'24), Ryan de Regt (RIA Westdorpe) , Remco van Leeuwen (assistent-trainer), Jonathan de Rijk (lager elftal) 

Patrijzen stapt over naar zaterdagvoetbal (foto: www.patrijzen.nl)Patrijzen stapt over naar zaterdagvoetbal (foto: www.patrijzen.nl)

4e klasse zondag 

Clinge

Nieuw: 

Weg: 

Groede

Nieuw: Kevin Martens (geen club), Ciske Menue (eigen jeugd) Aboudabar Kourouman (Oostburg)

Weg: Edwin Brand (Breskens), Freek Knetsch (lager elftal) 

Koewacht

Nieuw: Jeffrey Buize (Terneuzen), Robin Mariman (STEEN)

Weg: Sjoerd Gunse (RIA Westdorpe) 

Oostburg

Nieuw: Sinan Azawi (Schoondijke), Andrew Wesbeek (Schoondijke), Brian Wesbeek (Schoondijke), Robbert Hovanissian (HVV'24)

Weg: Sven Jansen (Axel), Sander de Dobbelaere (Philippine), Kevin van de Voorde (onbekend), Victor Christiaens (onbekend), Aboudabar Kourouman (Groede) 

RIA Westdorpe

Nieuw: Sven Bareman (Terneuzense Boys), Simon de Poorter (Zelzate), Sjoerd Guns (Koewacht), Quinten Wisse (Sluiskil), Lars de Mey (FC Axel), Ryan de Regt (Terneuzen), Micky Imandt (Sluiskil)  

Weg: Mark Smit, Tim Vael (Spui), Pieter Cornelis (Zaffelare), Axel Quivreux (Kaprijke), Jorden Takiddine (Philippine)  

STEEN

Nieuw: 

Weg: 

IJzendijke

Nieuw:  Bryan de Waele (Breskens) 

Weg: 

Terhole is uit het standaard voetbal verdwenen en speelt komend seizoen in de reserveklasse (foto: Omroep Zeeland)Terhole is uit het standaard voetbal verdwenen en speelt komend seizoen in de reserveklasse (foto: Omroep Zeeland)

5e klasse zondag

Aardenburg

Nieuw: geen 

Weg: geen

Biervliet

Nieuw: Mark de Feijter (Terneuzense Boys), Daniël Fenijn, Freek Hirdes (beiden IJzendijke)

Weg: Jelmer Zeegers (Terneuzen), Stijn Cornelius (Philippine) 

Corn Boys

Nieuw: 

Weg: 

Graauw

Nieuw:

Weg:

Hoofdplaat

Nieuw: 

Weg: Menno Waebeke (Breskens) 

Hulsterloo

Nieuw: 

Weg: 

Schoondijke

Nieuw:

Weg: Nordeine Zaha (Breskens) , Jason Malcorps (Cadzand) 

SDO'63

Nieuw: 

Weg: 

Sluis

Nieuw: Marnick Missiaen (Terneuzense Boys)

Weg: Nick Hubregtse (TVC Breda) 

Sluiskil

Nieuw: 

Weg: Jozua Weevers (HVV'24) 

Vogelwaarde

Nieuw: Matthijs van der Poel (FC Axel), Giovanni Lekay, Marciano Lekay (beiden Terneuzen), Timo van de Vijver, Justin Bakker, Louis Cornelissens, Maikel Thuy, Sven de Clippelaar (allen eigen jeugd)

Weg: geen

Amateurvoetbal in Zeeland is nog altijd populair (foto: Omroep Zeeland)Amateurvoetbal in Zeeland is nog altijd populair (foto: Omroep Zeeland)

Meer over dit onderwerp:
voetbal overschrijvingen
Deel dit artikel:

Reageren