Benefiet voor overleden Evelien Wismeijer

Benefiet voor overleden Evelien Wismeijer

KLOETINGE - Discjockey Tom Verbrugge, bekend als dj Chaos, organiseert een benefietavond voor de overleden Evelien Wismeijer. De 31-jarige Wismeijer werd afgelopen december dood in haar woning in Goes aangetroffen.

In eerste instantie werd haar vriend aangehouden, maar die kwam later weer vrij. Naar de precieze doodsoorzaak van Evelien wordt nog onderzoek gedaan.

Bevriend
Verbrugge was meer dan 15 jaar bevriend met Wismeijer. Hij organiseert een benefietavond om geld in te zamelen voor haar vier achtergebleven kinderen. Er waren in december veel speculaties via media, wat tot verontwaardigde reacties leidden van vrienden van de vrouw. Evelien was volgens sommige mensen een lastige, maar ze had ook veel mensen die het voor haar opnamen.


Benefiet
Vrijdag 2 maart wordt de benefiet gehouden in de Hooizolder in Westkapelle. Het evenement heet Dance for Eva. Verschillende bekende hardcore dj's hebben hun medewerking toegezegd.

Meer info: www.djchaos.nl

laatste keer aangepast:
di 14-02-2012, 20:52
regio:
bevelanden
delen:
Benefiet voor overleden Evelien Wismeijer

Reacties

Een geweldig gebaar. Hoop dat het een succes wordt. En Omroep Zeeland bedankt voor dit filmpje. Verzacht een beetje de negatieve media-nasmaak bij de familie en haar hele grote vriendenkring.

Dit is heel mooi Tom. Eef zou trots op jou zijn en op de rest van de mensen die hier zoveel aan meedoen. We missen haar elke seconden van de dag. Het is vreselijk voor haar familie. Het gemis is erg groot.

Mooi gedaan Tommy, zo had de media er eerder mee om moeten gaan. Super mooi gezegd Tommy, gaat een mooi feest worden voor mijn lieve zu.

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Door gebruik van dit formulier accepteer je de Regels voor reacties.