Chinees ondernemen in Brouwershaven

Chinees ondernemen in Brouwershaven

BROUWERSHAVEN - Een delegatie uit China is zaterdag op bezoek in Brouwershaven. De groep bezoekt op uitnodiging van de plaatselijke ondernemersvereniging onder meer het stadhuis, de jachthaven en de Sint Nicolaaskerk.

De ondernemers willen de Chinezen de mogelijkheden op het gebied van wonen, werken en ondernemen laten zien in Brouwershaven. De groep Chinezen bestaat uit kunstenaars die in Zeeland inspiratie opdoen over wonen en werken in Zeeland. Aan de hand van hun ervaringen stellen ze een expositie samen over het werk dat ze hier maken.


Trots

Initiatiefneemster en galeriehoudster Dimp Nelemans is trots dat ze op deze manier de provincie kan promoten. Het bezoek zal uiteindelijk leiden tot een expositie in het Chinese Wuxi.

laatste keer aangepast:
zo 16-10-2011, 13:14
delen:
chinezen

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Door gebruik van dit formulier accepteer je de Regels voor reacties.