Dijk bij Borssele versterkt tegen superstorm
Dijk bij Borssele versterkt tegen superstorm
BORSSELE - Waterschap Scheldestromen gaat in april de dijk voor de kerncentrale bij Borssele versterken. Dat gebeurt omdat vorig jaar bleek dat de dijk niet voldeed aan de veiligheidsnorm. Volgens deze norm moet de dijk bestand zijn tegen een superstorm die eens in de vierduizend jaar voorkomt.
De dijk krijgt aan de buitenkant een nieuwe bekleding en de dijk wordt opgehoogd. Het binnentalud wordt voorzien van een dikkere kleilaag. Op de buitenberm wordt een nieuwe onderhoudsweg aangelegd die, nadat de dijkversterking klaar is, ook gebruikt kan worden door recreanten.
Volgend jaar oktober moet het werk klaar zijn.
laatste keer aangepast:
di 20-12-2011, 18:07geplaatst op:
di 20-12-2011, 13:51Javascript is required to view this map.
regio:
walcherenzeeland nu
de stemming
nieuwsflits
di 22-05-2012, 13:45
Politie meldt voortaan alle woninginbraken; Speciaal toezicht ADRZ; Brand in champignonbedrijf Yerseke; Stemming ontpoldering in Tweede Kamer.



Reacties
Nieuwe reactie inzenden