Eerder was beroering ontstaan over de informatieverstrekking rond de nieuwe Marinierskazerne. Het Korps Mariniers is nu gelegerd in Doorn, maar het complex is verouderd en moet opgeknapt worden. Defensie bekijkt nu of verhuizen goedkoper is. Vlissingen wil het Korps Mariniers graag onderdak bieden, de gemeente Utrechtse Heuvelrug wil de kazerne niet kwijt.
In de Tweede Kamer leefde de angst dat Utrechtse Heuvelrug op achterstand was gezet doordat het niet over dezelfde gegevens beschikte als Vlissingen.





Reacties
Misschien is het handig om in Vlissingen of het buitengebied van Vlissingen een grote kazerne te plaatsen, voor opleidingen (nu Rotterdam), Amfibische Training (nu Texel), en voor voortgezette operaties, AMF, AGGP enz enz. Kunnen alle oude Kazernes een andere bestemming krijgen of gesloopt worden en weer ingericht tot natuurgebied! Is maar stukje brainstormen, maar mogelijk een andere optie. De omgeving van Vlissingen biedt dat gene waar een marinier als zeesoldaat recht op heeft: Land/water en oefengebieden voor Raids en Assaults! Natuurlijk is er veel veranderd op dit gebied en worden ze nu inderdaad overal ter wereld ingezet waar nodig, maar ook opleiding hiervoor zou volgens mij in de omgeving van Zeeland goed kunnen!
Hillen samen met Bleker is net zoiets als Fokke en Sukke, het lult veel maar zegt weinig.
Nieuwe reactie inzenden