MBTZ zorgt voor veiligheid tijdens evenementen

MBTZ zorgt voor veiligheid tijdens evenementen

GOES - Zo'n twintig evenementen staan er dit jaar op hun programma. De motorrijders van het Motor BegeleidingsTeam Zeeland maken zich op voor een druk seizoen: van wielerkoersen tot de keverdag, van truckritten tot een triatlon.

De motoren zorgen tijdens grote evenementen in de provincie in nauwe samenwerking met de politie voor de veiligheid op de wegen.

Afgelopen zaterdag volgde de helft van de ruim tachtig leden een curus. "We krijgen uitleg van de politie en ook een rijvaardigheidstraining", legt voorzitter Mart Heikoop van het MBTZ uit. "Wij werken zeer nauw samen met de politie. Zij zetten tijdens een evenement bijvoorbeeld het verkeer op een rotonde stil en die nemen wij daarna over, zo zorgen we er samen voor dat er geen verkeer de weg op komt." De laatste jaren is er steeds minder politie-inzet tijdens evenementen waardoor de rol van het MBTZ groter is geworden.

Het eerste evenement waar de leden van het Motor BegeleidingsTeam Zeeland aan de bak moeten is de ZLM tour, volgende week zaterdag 16 april.

laatste update:
di 19-07-2011, 18:30
1161-20110407_mbtz
delen:

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Door gebruik van dit formulier accepteer je de Regels voor reacties.