Toen hij vertrok droeg hij een blauwe spijkerjas, een zwarte broek een een geruit overhemd. Volgens de politie is hij verward en heeft hij de ziekte Korsakov.
Signalement Boonman is blank, heeft een mager, tenger postuur en een ingevallen/mager gezicht. Hij is 1.80 tot 1.85 meter lang en heeft kort zwart haar met inhammen.
De man uit Goes heeft bruine ogen, draagt een bril en heeft een tatoeage op zijn linkerarm. Aan zijn linkeroor draagt hij een gehoorapparaat. Hij heeft een onverzorgd uiterlijk en loopt een beetje mank.
De politie vraagt mensen die de man hebben gezien of meer informatie hebben, contact op te nemen op nummer 0900-8844. Inmiddels zijn er tientallen tips bij de politie binnengekomen die worden uitgezocht.




Reacties
Nieuwe reactie inzenden