Vrijwilligers ruimen troep zeedijk Borrendamme op

Vrijwilligers ruimen troep zeedijk Borrendamme op

ZIERIKZEE - Op de zeedijk bij het strandje van Borrendamme bij Zierikzee is vrijdagmiddag een schoonmaakactie gehouden. Initiatiefnemer was Heleen de Vries uit Zierikzee. Zij ergert zich aan het plastic en ander afval dat opvarenden overboord gooien en dat op de Zeeuwse stranden terecht komt.

De Vries stond er in haar strijd tegen de troep niet alleen voor. Het waterschap, Staatsbosbeheer en scholieren van het Pontes Pieter Zeeman hielpen mee met opruimen.

laatste keer aangepast:
ma 30-01-2012, 13:58
delen:
luister fragment: 

Schoonmaken op strand Borrendamme

schoonmaakactie

Reacties

Er zijn nog meer organisaties die volgens mij mee willen doen. Het is nu even afwachten. Maar ik ga gewoon door met ruimen en met mij nog een stel diehards!

Hoi Heleen, Mooie actie. Wij zijn hier op Walcheren ook bezig met het schoonmaken van de stranden en met groot succes. Je kan je ook aansluiten bij 'Doe mee, Verlos de Zee!' dan vormen we een grote groep en staan we sterker. We zorgen gewoon voor een hele schone Nederlandse kust. Kijk op www.verlosdezee.nl Klik dan ook op blog en weer klikken op verlosdezeevlissingen. Daar zie je onze acties! Graag je reactie: mjankowski@zeelandnet.nl

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Door gebruik van dit formulier accepteer je de Regels voor reacties.