Zeeuwse muziek 10-daagse van start

Zeeuwse muziek 10-daagse van start

OOST-SOUBURG - Met een symbolische druk op de knop in de radiostudio van Omroep Zeeland is woensdagmiddag De Zeeuwse muziek 10-daagse gestart. Engel Reinhoudt opende de 10-daagse met een conference.

Tijdens de 10-daagse is er extra aandacht voor muziek van Zeeuwse bodem, met elke dag een radio-uitzending van 16.00 tot 17.00 uur. Elke werkdag schuiven twee Zeeuwse artiesten aan waar je vragen aan kunt stellen.

Webcam Op de programmapagina kunt u stemmen wat de beste Zeeuwse artiesten zijn. Daarnaast is op deze pagina ook elke dag de uitzending live te volgen via de webcam.

Luister hier naar de collumn van Engel Reinhoudt:

Concert De 10-daagse sluiten we af met een concert in ‘t Beest in Goes op 20 mei waarbij 18 artiesten en bands uit de lijst van de afgelopen jaren op het podium staan met eigen nummers of samen met anderen.

laatste keer aangepast:
vr 01-07-2011, 16:18
regio:
walcheren
delen:

Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden

Door gebruik van dit formulier accepteer je de Regels voor reacties.