- advertentie -

Oefenwedstrijden amateurvoetbal

Oefenwedstrijden amateurvoetbal

De voorbereiding op het voetbalseizoen 2015/2016 is weer begonnen.

Er worden de komende periode veel oefenduels gespeeld voordat de competitie in september begint.

Hieronder treft u een overzicht aan van de oefenwedstrijden die gespeeld worden. Alleen wedstrijden van Zeeuwse standaardteams of Zeeuwse regio/eilandelijke elftallen worden vermeld.


Aanvullingen zijn meer dan welkom via sport@omroepzeeland.nl
 

vrijdag 17 juli   Halsteren (zon) - Zeelandia Middelburg 0-1
vrijdag 17 juli   GOES - Jong Vitesse 0-3
zaterdag 18 juli   Zeeuws Elftal - FC Dordrecht 1-2
woensdag 22 juli   Jong Club Brugge - Zeeuws-Vlaamse selectie -23 5-0
vrijdag 24 juli   Bruse Boys - FC Volendam 0-7
zaterdag 25 juli   Schouws Elftal - FC Dordrecht 1-5
zondag 26 juli   Zeelandia Middelburg - Jong Lierse SK  2-10
vrijdag 31 juli   West-Zeevla selectie - Hoek 19.30
zaterdag 1 augustus   Den Bommel - VCK 14.30
zaterdag 1 augustus   Nieuwdorp  - Kloetinge 2 14.30
zaterdag 1 augustus   Bruse Boys - Strijen 14.30
zataerdag 1 augustus   Apollo'69 - Jong Ambon 14.30
zaterdag 1 augustus   Reimerswaals Elftal - Hoek 16.30
zaterdag 1 augustus   Tholense Boys - Rood Wit W. 16.30
zaterdag 1 augustus   Zeelandia Middelburg - SK Sint-Niklaas 17.00
zaterdag 1 augustus   Terneuzen - RCS 19.00
dinsdag 4 augustus   Nieuwdorp - WHS 19.30
dinsdag 4 augustus   FC Axel - STEEN 19.30
dinsdag 4 augustus   Krabbendijke - Bevelanders 20.00
dinsdag 4 augustus   Tholense Boys - SPS 20.00
dinsdag 4 augustus   Bruse Boys - Kogelvangers 20.00
dinsdag 4 augustus   VCK - RIA Westdorpe 19.30
dinsdag 4 augustus   NOAD'67 - Yerseke 19.45
woensdag 5 augustus   De Meeuwen - Luctor'88 19.00
woensdag 5 augustus   HVV"24 - Hoek 19.30
vrijdag 7 augustus   Groene Ster Vlissingen - Celtic Houthalen 21.00
vrijdag 7 augustus   Serooskerke - RCS 19.30
vrijdag 7 augustus   GPC Vlissingen - Walcheren (in Serooskerke) 19.30
zaterdag 8 augustus   Veere  - DFS 14.30
zaterdag 8 augustus   VCK - Duiveland 15.30
zaterdag 8 augustus   Biervliet - Domburg 14.30
zaterdag 8 augustus   Apollo'69 - FC Bergen (zat) 14.30
zaterdag 8 augustus   Ria W. - Terneuzense Boys 17.00
zaterdag 8 augustus   Nieuwdorp - IJzendijke 14.30
zaterdag 8 augustus   SSV'65 2 - MZVC 14.30
zaterdag 8 augustus   's Heer Arendskerke - SKNWK 14.30
zaterdag 8 augustus   Stellendam - NOAD '67 14.30
zaterdag 8 augustus   Be Ready - De Meeuwen 14.30
zaterdag 8 augustus   Bruse Boys - Sleeuwijk 14.30
zaterdag 8 augustus   Wolfaartsdijk - SPS 14.30
zaterdag 8 augustus   Tholense Boys - Kloetinge 2 14.30
zaterdag 8 augustus   WIK '57 - Bevelanders 14.30
zaterdag 8 augustus   Vogelwaarde - Terneuzense Boys 2 14.30
zaterdag 8 augustus   Arnemuiden - NSVV 14.30
zaterdag 8 augustus   Walcheren - RCS (in Serooskerke) 18.00
zaterdag 8 augustus   Serooskerke - GPC Vlissingen 18.00
           
Reimerswaal Cup, 25 min.          
zaterdag 8 augustus   Hansweertse Boys - Waarde 11.00
zaterdag 8 augustus   Rillandia - Kruiningen 11.40
zaterdag 8 augustus   Yerseke - Krabbendijke 11.40
zaterdag 8 augustus   Kruiningen - Hansweertse Boys 12.20
zaterdag 8 augustus   Krabbendijke - Waarde 12.20
zaterdag 8 augustus   Hansweertse Boys - Rillandia 13.00
zaterdag 8 augustus   Waarde - Yerseke 13.00
zaterdag 8 augustus   Rillandia - Krabbendijke 13.40
zaterdag 8 augustus   Yerseke - Kruiningen 13.40
zaterdag 8 augustus   Krabbendijke - Hansweertse Boys 14.20
zaterdag 8 augustus   Kruiningen  - Waarde 14.20
zaterdag 8 augustus   Hansweerste Boys - Yerseke 15.00
zaterdag 8 augustus   Waarde - Rillandia 15.00
zaterdag 8 augustus   Krabbendijke - Kruiningen 15.40
zaterdag 8 augustus   Yerseke - Rillandia 15.40
           
zondag 9 augustus   De Meern - HVV'24 14.30 
           
Borsele Sloepoort Cup          
Poule C, 90 minuten          
maandag 10 augustus, W1   Lewedorpse Boys - Zeeland Sport 19.00
maandag 10 augustus, W2   Nieuwland - Volharding/SVD 19.00
zaterdag 15 augustus   winnaar W1 - verliezer W2 12.00
zaterdag 15 augustus   winnaar W2 - verliezer W1 12.00
Poule 1, 45 minuten          
dinsdag 11 augustus, W1   Nieuwdorp - Arnemuiden 19.00
dinsdag 11 augustus, W2   Walcheren - HVV'24 19.00
dinsdag 11 augustus   winnaar W1 - verliezer W2 20.00
dinsdag 11 augustus   winnaar W2 - verliezer W1 20.00
Poule 2, 45 minuten          
woensdag 12 augustus, W1   GPC Vlissingen - RCS 19.00
woensdag 12 augustus, W2   FC Dauwendaele - Oostkapelle 19.00
woensdag 12 augustus   winnaar W1 - verliezer W2 20.00
woensdag 12 augustus   winnaar W2 - verliezer W1 20.00
Finalepoule A, 45 minuten          
zaterdag 15 augustus, W1   nummer 1 poule 1 - nummer 2 poule 2 19.00
zaterdag 15 augustus, W2   nummer 2 poule 1 - nummer 1 poule 2 19.00
zaterdag 15 augustus   winnaar W1 - verliezer W2 20.00
zaterdag 15 augustus   winnaar W2 - verliezer W1 20.00
Finalepoule B, 45 minuten          
zaterdag 15 augustus, W1   nummer 3 poule 1 - nummer 4 poule 2 14.15
zaterdag 15 augustus, W2   nummer 4 poule 1 - nummer 3 poule 2 14.15
zaterdag 15 augustus   winnaar W1 - verliezer W2 15.15
zaterdag 15 augustus   verliezer W1 - winnaar W2 15.15
Superpoule, 90 minuten          
donderdag 13 augustus, W1   Kloetinge - VC Vlissingen 19.00
donderdag 13 augustus, W2   GOES - Bruse Boys 19.00
zaterdag 15 augustus   winnaar W1 - verliezer W2 16.30
zaterdag 15 augustus   winnaar W2 - verliezer W1 16.30
           
dinsdag 11 augustus   Rillandia - Heinkenszand 19.15
dinsdag 11 augustus   FC Axel - Hontenisse 19.30
dinsdag 11 augustus   Kapelle - Apollo'69 19.30
dinsdag 11 augustus   De Meeuwen - Krabbendijke 19.30
dinsdag 11 augustus   IJzendijke - Hoek 2 19.30
dinsdag 11 augustus   VCK - Luctor'88 19.30
dinsdag 11 augustus   Wolfaartsdijk - Veere 19.30
dinsdag 11 augustus   Patrijzen - Kruiningen 19.30
dinsdag 11 augustus   Duiveland  - Kloetinge 2 19.30
dinsdag 11 augustus   Den Bommel - STEEN 19.30
dinsdag 11 augustus   's Heer Arendskerke - Colijnsplaatse Boys 19.30
woensdag 12 augustus   Berlaere - Hoek 19:30
woensdag 12 augustus   Serooskerke - Hansweertse Boys 19.30
donderdag 13 augustus   Terneuzense Boys - Philippine (ING Cup) 19.00
donderdag 13 augustus   Vogelwaarde - Terneuzense Boys A1 19.15
donderdag 13 augustus   HVV"24 - Kemzeke (Bel) 19.30
donderdag 13 augustus   Terneuzen - Zaamslag (ING Cup) 19.00
donderdag 13 augustus   Terneuzense Boys - Philippine (ING Cup) 19.00
vrijdag 14 augustus   Groene Ster Vlissingen - Troy Ideal Car 20.30 
vrijdag 14 augustus   Apollo'69 - JVOZ A1 19.15
zaterdag 15 augustus   Patrijzen - VCK 14.30
zaterdag 15 augustus   Domburg - Vlissingen (zat) 14.30
zaterdag 15 augustus   BSC - De Meeuwen 14.30
zaterdag 15 augustus   Zaamslag - Philippine (ING Cup) 14.30
zaterdag 15 augustus   Terneuzense Boys - Terneuzen (ING Cup) 14.30
zaterdag 15 augustus   Serooskerke - Duiveland 14.30
zaterdag 15 augustus   Bevelanders - SSV'65 2 14.30
zaterdag 15 augustus   Rillandia - DFS 14.30
zaterdag 15 augustus   DBGC - MZVC 14.30 
zaterdag 15 augustus   WHS - Kruiningen 14.30
zaterdag 15 augustus   Veere - Biervliet 16.00
zaterdag 15 augustus   Terneuzense Boys - Terneuzen (ING Cup) 17.00
dinsdag 18 augustus   Hontenisse - Kieldrecht (Bel) 19.45
dinsdag 18 augustus   VCK - Kloetinge 2 19.30
dinsdag 18 augustus   Hoek 2 - Koewacht 19.30
dinsdag 18 augustus   Nieuwdorp - SSV' 65 19.15
dinsdag 18 augustus   Lewedorpse Boys - Domburg 19.15
dinsdag 18 augustus   Corn Boys  - Vogelwaarde 19.00
dinsdag 18 augustus   RCS - Dauwendaele 19.00
dinsdag 18 augustus   Bevelanders - Luctor'88 19.30
dinsdag 18 augustus   MZVC - Zeeland Sport 19.30
dinsdag 18 augustus   Vlissingen (zat) - Veere 19.30
dinsdag 18 augustus   Kruiningen - De Meeuwen 19.30
dinsdag 18 augustus   Arnemuiden - STEEN 19.30
dinsdag 18 augustus   Bruse Boys - 's Heer Arendskerke 20.00
dinsdag 18 augustus   DFS - Serooskerke 19.30
dinsdag 18 augustus   Tholense Boys - Kruisland 20.00
woensdag 19 augustus   HVV'24 - IJzendijke 19.30
woensdag 19 augustus   Zaamslag - RIA Westdorpe 19.30
woensdag 19 augustus   FT Antwerpen (Bel) - Groene Ster Vlissingen 21.00
donderdag 20 augustus   Arnemuiden 2 - Waarde 19.30

 

delen:


Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden