- advertentie -

Oefenwedstrijden amateurvoetbal

Oefenwedstrijden amateurvoetbal

De voorbereiding op het voetbalseizoen 2016/2017 is weer begonnen.

Er worden traditioneel veel oefenduels en oefentoernooien gespeeld voordat de competitie in september begint.

Hieronder zie je een overzicht aan van de oefenwedstrijden die gespeeld worden. Alleen wedstrijden van Zeeuwse standaardteams of Zeeuwse regio/eilandelijke elftallen worden vermeld.


Aanvullingen zijn meer dan welkom via sport@omroepzeeland.nl
 

zaterdag 16 juli   Schouws Elftal - FC Dordrecht (terrein DFS) 2-1
maandag 18 juli   Jong Dordrecht - Reimerswaals Elftal 3-1
dinsdag 19 juli   Bruse Boys - Jong Vitesse 1-7
dinsdag 19 juli   VC Vlissingen (zon) - Terneuzen afgelast
woensdag 20 juli   Hoek - FC Damme 3-1
donderdag 21 juli   GOES - Jong Vitesse 3-5
zaterdag 23 juli   Reimerswaal Elftal - RVVH 0-4
zaterdag 23 juli   GVVV - Hoek 2-1
zaterdag 23 juli   VC Vlissingen (zon) - Barendrecht 0-3
zaterdag 23 juli   Zeeuws Elftal - FC Dordrecht 0-2
dinsdag 26 juli   Tholense Boys - Halsteren (zon) 2-5
dinsdag 26 juli   VC Vlissingen - Arnemuiden afgelast
vrijdag 29 juli   Hoek - West-ZeeVla (terrein Biervliet) 6-0
zaterdag 30 juli   Bruse Boys - Strijen 5-1
zaterdag 30 juli   Hoek - Knokke 2-2
zaterdag 30 juli   Nieuwdorp - Walcheren 7-3
zaterdag 30 juli   De Meeuwen - MOC'17 (terrein VCK) afgelast
zaterdag 30 juli   Tholense Boys - Serooskerke 0-0
zaterdag 30 juli   Bergen - Apollo'69 4-3
zaterdag 30 juli   VC Vlissingen (zon) - Zeelandia Middelburg 3-2
maandag 1 augustus   VCK - Oostkapelle 19.30 uur
dinsdag 2 augustus   VC Vlissingen - GPC Vlissingen 19.30 uur
dinsdag 2 augustus   Philippine - Nieuwdorp 19.30 uur
dinsdag 2 augustus   Noormannen - Jong Ambon 19.30 uur
dinsdag 2 augustus    Tholense Boys - Krabbendijke 19.30 uur
dinsdag 2 augustus   NSVV - Bruse Boys 20.00 uur
dinsdag 2 augustus   Hontenisse - WVV'67 20.00 uur
vrijdag 5 augustus   Serooskerke - GOES 19.30 uur
vrijdag 5 augustus   Oostkapelle - Feyenoord (-19) 19.30 uur
vrijdag 5 augustus   RCS - Terneuzen 19.30 uur
zaterdag 6 augustus   Kapelle - Heinkenszand 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   SKNWK  - MZVC 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   VC Vlissingen (zat) - Yerseke 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   RIA Westdorpe - SSV'65 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   De Meeuwen - BSC 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   Hansweertse Boys - Arnemuiden 2 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   Bruse Boys - Rijnmond Hoogvliet Sport 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   MZC'11 - Jong Ambon 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   Tholense Boys - SC Gastel 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   VCK - Colijnsplaatse Boys 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   VC Vlissingen (zon) - ASWH 15.00 uur
zaterdag 6 augustus   Serooskerke - RCS 18.00 uur
zaterdag 6 augustus   Terneuzen - Arnemuiden 18.00 uur
zaterdag 6 augustus   Apollo'69 - Walcheren 2 19.30 uur
zaterdag 6 augustus   Duiveland - Steenbergen 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   Wolfaartsdijk - Waarde 14.30 uur
           
Eendracht Cup Vosmeer          
zaterdag 6 augustus   Smerdiek - NOAD'67 16.00 uur
zaterdag 6 augustus   Vosmeer - SPS 16.00 uur
           
           
Borsele Sloepoort Cup          
zaterdag 6 augustus   Walcheren - Lewedorpse Boys 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   FC Dauwendaele - Zeeland Sport 14.30 uur
zaterdag 6 augustus   Walcheren of LeBo - FC Dauwendaele of Zld. Sport 15.30 uur
zaterdag 6 augustus   Walcheren of LeBo - FC Dauwendaele of Zld. Sport 15.30 uur
zaterdag 6 augustus   Nieuwdorp - DwO'15 18.00 uur
zaterdag 6 augustus   GPC Vlissingen - Patrijzen 18.00 uur
zaterdag 6 augustus   Nieuwdorp of DwO'15 - GPC of Patrijzen 19.00 uur
zaterdag 6 augustus   Nieuwdorp of DwO'15   GPC of Patrijzen 19.00 uur
           
zondag 7 augustus   Vogelwaarde - Sluiskil 14.00 uur
           
           
           
Borsele Sloepoort Cup          
maandag 8 augustus   De Meeuwen - VC Vlissingen (zat) 19.00 uur
maandag 8 augustus   Oostkapelle - Terneuzen 19.00 uur
maandag 8 augustus   Meeuwen of VCV - Oostkapelle of Terneuzen 20.00 uur
maandag 8 augustus   Meeuwen of VCV - Oostkapelle of Terneuzen 20.00 uur
           
Verhage-Lemahieu Cup          
maandag 8 augustus   Sluis - Oostburg 19.00 uur
           
dinsdag 9 augustus   Wemeldinge - Kruiningen 19.15 uur
dinsdag 9 augustus   Luctor'88 - MZVC 19.30 uur
dinsdag 9 augustus   VCK - De Noormannen 19.30 uur
dinsdag 9 augustus   IJzendijke - Kloetinge 2 19.30 uur
dinsdag 9 augustus   Spui - Vogelwaarde 19.30 uur
dinsdag 9 augustus   Arnemuiden - Nieuwdorp 19.30 uur
dinsdag 9 augustus    Heinkenszand - Arnemuiden 2 19.30 uur
dinsdag 9 augustus   FC Dauwendaele - Yerseke  19.45 uur
dinsdag 9 augustus   Apollo'69 - Kapelle  
disndag 9 augustus   Arenmuiden - Duiveland 20.00 uur
           
Borsele Sloepoort Cup          
dinsdag 9 augustus   RCS - Nieuwland 19.00 uur
dinsdag 9 augustus   Zeelandia Middelburg - Luctor'88 19.00 uur
dinsdag 9 augustus   RCS of Nieuwland - ZM of Luctor'88 20.00 uur
dinsdag 9 augustus   RCS of Nieuwland - ZM of Luctor'88 20.00 uur
           
Verhage-Lemahieu Cup          
dinsdag 9 augustus   Hoofdplaat - Cadzand 19.00 uur
dinsdag 9 augustus   Groede - Aardenburg 19.00 uur
dinsdag 9 augustus   Schoondijke - Breskens 19.00 uur
           
Eendracht Cup Vosmeer          
dinsdag 9 augustus   NOAD'67 - WHS 19.30 uur
           
woensdag 10 augustus   Serooskerke - Colijnsplaatse Boys 19.30 uur
woensdag 10 augustus   Hoek - Zwevezele 19.30 uur
           
Borsele Sloepoort Cup          
woensdag 10 augustus   VC Vlissingen (zon) - Kloetinge 19.00 uur
woensdag 10 augustus   GOES - Bruse Boys 19.00 uur
woensdag 10 augustus   VCV/Kloetinge - GOES/Bruse Boys 20.00 uur
woensdag 10 augustus   VCV/Kloetinge - GOES/Bruse Boys 20.00 uur
           
ING Cup Terneuzense Boys          
woensdag 10 augustus   Terneuzense Boys - Philippine 19.00 uur
woensdag 10 augustus   Zaamslag - HVV'24 19.00 uur
           
donderdag 11 augustus   Clinge - Hoogeinde 19.30 uur
donderdag 11 augustus   SSV'65 - STEEN 19.30 uur 
           
zaterdag 13 augustus   Olympia'60 - Serooskerke 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   MZC'11 - Groeneweg 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   Breskens - FC Axel 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   Rillandia  - VCK 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   SSV'65 - Krabbendijke 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   De Fendert - Kruiningen 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   Domburg - DVVA 14.30 uur 
zaterdag 13 augustus   Yerseke - Clinge 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   MZVC - Kloetinge 3 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   De Noormannen - Hoek 2  17.00 uur
zaterdag 13 augustus   ZBC'97 - Duiveland 14.30 uur
zaterdag 13 augustus   OFB - Wolfaartsdijk 14.30 uur
           
Eendracht Cup Vosmeer          
zaterdag 13 augustus   finaledag      
           
ING Cup Terneuzense Boys          
zaterdag 13 augustus   Terneuzense Boys - HVV'24 15.00 uur
zaterdag 13 augustus   Zaamslag - Philippine 15.00 uur
           
dinsdag 16 augustus   VC Vlissingen (zat) - FC Dauwendaele 19.00 uur
dinsdag 16 augustus   Domburg - Lewedorpse Boys 19.15 uur
dinsdag 16 augustus   Arendskerke - Nieuwdorp 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Vogelwaarde - Steen 2 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Breskens - Terneuzen 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Arnemuiden 2 - IJzendijke 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   SSV'65 - Walcheren 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Meeuwen 2 - Noormannen 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   MZC'11 - GOES 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Koewacht - Hoek 2 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   VC Vlissingen (zat) - FC Dauwendaele 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Kruiningen - Patrijzen 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Rillandia  - Serooskerke 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   VCK - Kloetinge 2 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Tholense Boys - NSVV 20.00 uur
dinsdag 16 augustus   Duiveland - Kruisland 19.30 uur
dinsdag 16 augustus   Hontenisse - ODIO 19.45 uur
           
woensdag 17 augustus   Hulsterloo - Clinge 19.30 uur
           
           

 

delen: