Oefenwedstrijden amateurvoetbal

Oefenwedstrijden amateurvoetbal

De voorbereiding op het voetbalseizoen 2013/2014 is voor de meeste clubs begonnen.

Er worden de komende periode veel oefenduels gespeeld voordat de competitie in september begint.

Hieronder treft u een overzicht aan van de oefenwedstrijden die gespeeld worden. Alleen wedstrijden van Zeeuwse standaardteams of Zeeuwse regio/eilandelijke elftallen worden vermeld.


Aanvullingen zijn meer dan welkom via sport@omroepzeeland.nl
 

zaterdag 27 juli SVM Eijsden - Hoek 0-3
zondag 28 juli BSC - STEEN 5-1
zondag 28 juli FC Chabab - VC Vlissingen 2-3
dinsdag 30 juli HVV'24 - Yellow Blue Beveren 4-1
vrijdag 2 augustus West-Zvl selectie - Hoek 0-7
vrijdag 2 augustus Schoondijke - Aardenburg 3-2
zaterdag 3 augustus Serooskerke - Kloetinge 2 0-3
zaterdag 3 augustus Seolto - SPS 5-3
zaterdag 3 augustus De Meeuwen - GVVV 0-3
zaterdag 3 augustus FC Axel - STEEN 11-1
zaterdag 3 augustus Nieuwdorp - Clinge 7-3
zaterdag 3 augustus NOAD'67 - Zinkwegse Boys 2-1
zaterdag 3 augustus RIA Westdorpe - Terneuzense Boys 2-7
zaterdag 3 augustus SSV'65 - RBC 5-0
zaterdag 3 augustus Wemeldinge - GOES 2-13
zaterdag 3 augustus 's-Heer Arendskerke - Koewacht 8-0
zaterdag 3 augustus Apollo'69 - DVO'60 2-2
zaterdag 3 augustus MZC'11 - Oostkapelle 0-2
zaterdag 3 augustus MOC'17 - Duiveland 4-1
zaterdag 3 augustus DFS - Real Parbo 4-1
zondag 4 augustus HVV'24 - Berchem Sport (beloften) 1-3
zondag 4 augustus Oostvoorne - VC Vlissingen (zon) 3-4
zondag 4 augustus Oostvoorne 2 - VC Vlissingen (zat) 3-3
maandag 5 augustus Hoedekenskerke - Kapelle 4-6
dinsdag 6 augustus 's-Heer Arendskerke - Lewedorpse Boys 2-4
dinsdag 6 augustus DBGC - Duiveland 1-3
woensdag 7 augustus HVV'24 - HRS Haasdonk 0-0
woensdag 7 augustus Yerseke - MZVC 4-2
donderdag 8 augustus Hoek - Zelzate 3-1
donderdag 8 augustus Noord&Zuid Bevel. selectie - White Star W (vrouwen) 0-3
donderdag 8 augustus Colijnsplaatse Boys - Kapelle 0-5
donderdag 8 augustus Domburg - SKWNK 6-1
donderdag 8 augustus Koewacht - Terneuzense Boys 2 5-1
vrijdag 9 augustus Groede - Spui 0-2
zaterdag 10 augustus FC Dauwendaele - Wemeldinge 6-0
zaterdag 10 augustus Heinkenszand - VC Vlissingen (zat) 0-1
zaterdag 10 augustus Meeuwen - Kloetinge 2 1-3
zaterdag 10 augustus Binnenmaas - Duiveland 3-2
zaterdag 10 augustus Hoek - Beloften AA Gent 2-1
zaterdag 10 augustus Philippine - SK Lokeren Doorslaar 6-1
zaterdag 10 augustus MZVC - Terneuzen 2 3-0
zaterdag 10 augustus Wolfaartsdijk - Luctor'88 3-1
zaterdag 10 augustus SPS - WIK'57 3-2
zaterdag 10 augustus Tholense Boys - Vosmeer 4-1
zaterdag 10 augustus Hoedekenskerke - Domburg 4-4
zaterdag 10 augustus SKNWK - Veere 6-5
zaterdag 10 augustus Zeeland Sport - GVV'63 0-2
zaterdag 10 augustus Walcheren - Kapelle 1-3
zaterdag 10 augustus FC Axel - Breskens afg
zaterdag 10 augustus Yerseke 2 - Stavenisse 4-2
zaterdag 10 augustus De Noormannen - Terneuzen 1-3
zaterdag 10 augustus Zaamslag - Koewacht 3-3
zaterdag 10 augustus Serooskerke - VCK 2-1
zaterdag 10 augustus NOAD'67 - DFS 1-4
zaterdag 10 augustus Veere - LSVV 5-3
zaterdag 10 augustus 's-Heer Arendskerke 2 - Volharding 4-1
zaterdag 10 augustus Patrijzen - 's-Heer Arendskerke 2-2
zaterdag 10 augustus Biervliet - Borssele 5-3
zaterdag 10 augustus SSV'65 - SC Kruisland 4-3
zondag 11 augustus SDO'63 - Clinge 1-8
zondag 11 augustus HVV'24 - RCS 2-1
zondag 11 augustus Corn Boys - Hontenisse 1-2
dinsdag 13 augustus VC Vlissingen - Terneuzense Boys 5-0
dinsdag 13 augustus IJzendijke - Schoondijke 4-1
dinsdag 13 augustus Bevelanders - Yerseke 4-1
dinsdag 13 augustus Heinkenszand - Waarde afg
dinsdag 13 augustus Colijnsplaatse Boys - Koewacht 4-3
dinsdag 13 augustus SPS - ODIO afg
dinsdag 13 augustus Kapelle - FC Dauwendaele 1-2
dinsdag 13 augustus Zeeland Sport - Domburg 0-0
dinsdag 13 augustus Nieuwland - Lewedorpse Boys 0-4
dinsdag 13 augustus Kloetinge 2 - VCK 4-1
dinsdag 13 augustus Volharding - SVD 2-2
dinsdag 13 augustus Patrijzen - MZVC 3-2
dinsdag 13 augustus Arnemuiden - Serooskerke 1-5
dinsdag 13 augustus Zeelandia Middelburg - Veere 7-2
dinsdag 13 augustus GPC Vlissingen 2 - Jong Ambon afg
dinsdag 13 augustus Wolfaartsdijk - Serooskerke 2 2-2
dinsdag 13 augustus Corn Boys - Sint Kruis Winkel (beloften) 5-1
dinsdag 13 augustus Zaamslag - Sint Kruis Winkel 2-3
dinsdag 13 augustus SC Stavenisse - Vosmeer 2-1
dinsdag 13 augustus Nieuwdorp - Luctor 1-3
dinsdag 13 augustus Arendskerke - Wemeldinge 4-4
dinsdag 13 augustus Rillandia - Smerdiek 5-4
dinsdag 13 augustus Hontenisse 2 - SDO 0-3
dinsdag 13 augustus NOAD'67 - Bruse Boys 0-9
woensdag 14 augustus FC Pepingen (Bel) - Hoek 0-3
woensdag 14 augustus FC Axel - Kieldrecht (Bel) 3-0
woensdag 14 augustus Sluis - Boekhoute 0-4
donderdag 15 augustus RIA Westdorpe - Hoek 0-4
donderdag 15 augustus Spui - Koewacht 0-2
donderdag 15 augustus Veere - VC Vlissingen (zat) 1-2
donderdag 15 augustus SKNWK - Kruiningen 5-1
donderdag 15 augustus RCS - Oostkapelle 1-5
donderdag 15 augustus Heinkenszand 2 - Apollo'69 5-2
vrijdag 16 augustus Kloetinge - Terneuzense Boys 3-1
vrijdag 16 augustus Breskens - Philippine 0-3
vrijdag 16 augustus GOES - Roosendaal 0-7
vrijdag 16 augustus Hontenisse - Zaamslag 4-1
vrijdag 16 augustus Noormannen - Kwadendamme 4-2
vrijdag 16 augustus SVD - Hansweertse Boys 2-1
zaterdag 17 augustus FC Dauwendaele - Terneuzen 8-1
zaterdag 17 augustus Den Bommel - Tholense Boys 2-1
zaterdag 17 augustus GPC Vlissingen - HVV'24 2-2
zaterdag 17 augustus Kloetinge - GOES 4-1
zaterdag 17 augustus Roosendaal - Terneuzense Boys 4-2
zaterdag 17 augustus Duiveland - NSVV 1-4
zaterdag 17 augustus Melissant - DFS 0-7
zaterdag 17 augustus Colijnsplaatse Boys - Oostkapelle 1-4
zaterdag 17 augustus SPS - MZC'11 0-6
zaterdag 17 augustus Serooskerke - Domburg 5-2
zaterdag 17 augustus MZVC - Piershil 5-4
zaterdag 17 augustus ZSC - Kapelle 3-6
zaterdag 17 augustus Zeelandia Middelburg - Arnemuiden 2-0
zaterdag 17 augustus FC Axel - RCS 1-0
zaterdag 17 augustus NTVV - SKNWK 2-2
zaterdag 17 augustus NOAD'67 - Feyenoord A1 0-10
zaterdag 17 augustus Biervliet - EVVC 0-4
zaterdag 17 augustus Arnemuiden 2 - Borssele 15-0
zaterdag 17 augustus RKHSV - Nieuwdorp 4-2
zaterdag 17 augustus Corn Boys - beloften Ursel (Bel) 1-4
zaterdag 17 augustus Bruse Boys - Alblasserdam 0-4
zaterdag 17 augustus Stavenisse - DVV'09 2-3
zaterdag 17 augustus SK Berlare - Hoek 1-3
zaterdag 17 augustus Nieuwland - VCK 1-2
zaterdag 17 augustus De Meeuwen - Veere 5-0
zaterdag 17 augustus Walcheren - IJzendijke 7-2
zaterdag 17 augustus VC Vlissingen (zat) - SGB Breda 2 2-3
zondag 18 augustus Philippine - Ria W. 3-4
zondag 18 augustus VC Vlissingen - Clinge afg
zondag 18 augustus Hoofdplaat - Schoondijke 1-3
zondag 18 augustus Zeeland Sport - RCS 2 5-3
dinsdag 20 augustus Hoek - GOES 3-1
dinsdag 20 augustus FC Dauwendaele - Zeelandia Middelburg 4-4
dinsdag 20 augustus Lewedorpse Boys - Kloetinge A1 3-3
dinsdag 20 augustus Heinkenszand - GPC Vlissingen 2 4-3
dinsdag 20 augustus Arnemuiden - VC Vlissingen 0-6
dinsdag 20 augustus Volharding - Luctor'88 2 4-4
disndag 20 augustus Kapelle - Bevelanders 6-1
dinsdag 20 augustus Zeeland Sport  - Nieuwland 6-2
dinsdag 20 augustus Veere - Serooskerke 0-1
dinsdag 20 augustus Duiveland - GPC Vlissingen 1-0
dinsdag 20 augustus SSV'65 - RCS 1-0
dinsdag 20 augustus Corn Boys - Clinge 0-7
dinsdag 20 augustus Apollo'69 - WIK'57 3-0
dinsdag 20 augustus Bruse Boys - Nieuwdorp 5-2
dinsdag 20 augustus Patrijzen - Walcheren 5-2
dinsdag 20 augustus Kruiningen - ODIO 0-3
dinsdag 20 augustus VC Vlissingen (zat) - Oostkapelle 2 3-1
dinsdag 20 augustus FC Axel - Jong Ambon 3-2
dinsdag 20 augustus Vogelwaarde - Hoek 2 0-2
dinsdag 20 augustus Hansweertse Boys - Kapelle 2 2-2
dinsdag 20 augustus Oostkapelle - De Meeuwen 4-1
woensdag 21 augustus Biervliet - Philippine 3-4
woensdag 21 augustus Hontenisse - FC Axel 2-2
donderdag 22 augustus Koewacht - Hoogeind 5-1
zaterdag 24 augustus DFS - Tholense Boys 2-3
zaterdag 24 augustus SPS - Kloetinge A1 3-4
zaterdag 24 augustus Stavenisse - De Pelikanen 2 0-3
woensdag 4 september Borssele - Elftal Torentijd 2-3

 

delen:


Reacties

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden