- advertentie -

Overschrijvingen amateurvoetbal

Overschrijvingen amateurvoetbal

Spelers die binnen Zeeland van club wisselen, of van buiten onze provincie een Zeeuwse club komen versterken. Ook deze zomer zijn in het Zeeuwse amateurvoetbal weer tientallen spelers die van club veranderen. Alle mutaties in de eerste selecties van de standaardteams kunt u in dit overzicht bekijken.

Aanvullingen zijn meer dan welkom. U kunt ze doorgeven aan de sportredactie

 

zaterdag - hoofdklasse

Hoek
Nieuw: Brian Meulmeester (FC Dordrecht), Rahim Abdul (FC Chabab), Bjarne de Vreeze (Willem II), Renzo Roemeratoe (Jong Sparta Rotterdam)
Weg: Thomas van den Houten (Telstar), Gert-Jan van Leiden (ADO'20), Mathieu Voet (Zelzate), Mattis Persoons (Royal Knokke), Thomas van der Haegen (Oudenaarde), Mitchell Braafhart (FC Axel), Emre Dönmez (Hamme), Jelle de Schryver (Sint Gillis Waas), Kevin Wissel (Philippine), Tiago Barros Ribeira (Philippine)

zaterdag - 1e klasse

Bruse Boys
Nieuw: Michel Maaskant (Kloetinge), Dylan Adelaar (DFS), Sydney Sinkamba (OFB), Tommy Pronk (Zestienhoven), Thomas Maaskant (eigen jeugd), Alwin Knop (eigen jeugd), Martijn Knop (eigen jeugd), Tim von Unen (eigen jeugd)
Weg: Corné Buijs (Duiveland)
 
Kloetinge
Nieuw: Rick Mulder (SSV'65), Francis Kabwe Manengela (NAC Breda), Ramon van Aalst (NAC Breda), Ismail Isler (NAC Breda), Jesse Hamers (Walcheren), Tom Wuyts (NAC Breda), Bert den Ridder (Dinteloord), Corné de Jonge (eigen jeugd)
Weg: Jason Tjien-Fooh (Zwaluwen), Alex Jobse (Serooskerke), Dennis Dorssers (SSV'65), Perry Bek (Patrijzen), Urvin van Hekelen (Yerseke), Ruben Hollemans (GOES), Michel Maaskant (Bruse Boys), Dangelo Martien (VC Vlissingen 2), Marijn Corstanje (Arendskerke), Jaco van der Schee (gestopt)

zaterdag - 2e klasse

Axel
Nieuw: Mitchell Braafhart (Hoek), Daniel Deenen (Spui), Laurens Le Feber (eigen jeugd), Stijn van Drongelen (eigen jeugd), Niels Burm (Terneuzen)
Weg: Roy van Ham (Terneuzense Boys), Sjoerd de Graaf (Terneuzense Boys), Ricky Dieleman (HVV'24)
 
Dauwendaele
Nieuw: Mahboeb Rahimi (Goes), Remco van Welsum (JVOZ), André Goedhart (Nieuwland), Dennis van den Bos (lager elftal), Sergey Ajoeb (lager elftal)
Weg: Mart de Kroo (GOES), Steven Visser (Terneuzen)
 
De Meeuwen
Nieuw: Martijn Blommaert (GPC Vlissingen), Mark Roelse (Oostkapelle), Yannick But (Zeelandia Middelburg) Dominic Cépèro (Zeelandia Middelburg), Luuk Schmelzer (Zeelandia Middelburg)
Weg: Alfaro Pentury (VC Vlissingen), Denni Oosse (Bevelanders)
 
GPC Vlissingen
Nieuw: Mike Schrooten (Zeelandia Middelburg), Daniël van 't Westende (RCS), Sylvion Uranie (RIA Westdorpe), Thenselo Uranie (RIA Westdorpe), Roniel Uranie (RIA Westdorpe), Rodrian Uranie (RIA Westdorpe), Boban Martinovic (Veere), Okan Baskos (Veere), Younes Ben Khedda (Veere), Erik de Ruyter (lager elftal), Tim Rommers (lager elftal), Ruben Schotanus (lager elftal), Oliver Goose (lager elftal), Daniël Sanders (lager elftal), Shannon Braafhart Jr. (GOES)
Weg: Robin de Pagter (Terneuzen), Najim Boughmari (Terneuzen), Jord Vermeer (lager elftal), Rafaël Vulin (lager elftal), Martijn Blommaert (De Meeuwen)
 
Nieuwdorp
Nieuw: Matthijs van den Dries (Heinkenszand), Roy de Smit (Arnemuiden), Guus van Hecke (Arnemuiden), Bart Otte (eigen jeugd), Rik de Vos (eigen jeugd), Jeffrey de Vos (eigen jeugd)
Weg: Teun Rentmeester (GOES), Ruben Otte (lager elftal), Ralf Kole (lager elftal)
 
MZC'11
Nieuw: Mike de Voogd (ZSC'62)
Weg: Elmar Verhage (WIK'57), Ruud van der Linde (gestopt), Fred van der Helm (DZC'09), Patrick Verboom (DFS)
 
Oostkapelle:
Nieuw: Amine Elbekkaoui (VC Vlissingen zat.), Thomas Hogeweg (eigen jeugd), Tim van Wuyckhuyse (eigen jeugd)
Weg: Mark Roelse (De Meeuwen)
 
SSV'65
Nieuw: Martijn Simonse (Heinkenszand), Redgey Visser (JVOZ ), Wesley den Hollander (Hansweertse Boys), Bas Biesterbosch (Kloetinge), Dennis Dorsers (Kloetinge), Nick de Lang (Tholense Boys), Winston Wleh (Kloetinge), Boudewijn Boonman (Kloetinge), Jordi Matondo (Kapelle), Loek van Berlo (TSV Merlijn)
Weg: Rick Mulder (Kloetinge), Wijnand Sloos (Kloetinge), Rowdy Hooi (Terneuzen), Bennie de Loof (gestopt), Hilco Goeree (gestopt), Arjan Pijnen (gestopt), Roy Remijn (gestopt)
 
Terneuzense Boys
Nieuw: Roy van Ham (FC Axel), Sjoerd de Graaf (FC Axel), Niek Hamelink (eigen jeugd), Remy de Die (RIA Westdorpe), Mathieu Kreuze (Philippine), Maarten van Hecke (Philippine), Thomas Cornelissen (eigen jeugd)
Weg: Roy Overbeeke (Spui), Niels Breijaert (HVV'24), Jeroen Maas (HVV'24), Randy van Overmeeren (Sluiskil), Enrico van Overmeeren (Sluiskil), Leroy van Passel (Sluiskil), Marthijn van Ham (RIA Westdorpe), Jordi Maas (RIA Westdorpe), Ruben de Haas (Zaamslag), Sander Pijpelink (Hoek), Miroslav Peric (Zelzate), Robert Rijnberg (lager elftal), Marco Faassen (gestopt)
 
Zaamslag
Nieuw: Marc Verwei (Terneuzen), Jarno Waebeke (Terneuzen), Frans Rokven (HVV'24), Ruben de Haas (Terneuzense Boys), Dennis van Passel (Vogelwaarde), Yannick Debat (Vogelwaarde)
Weg: Jordy Bakker (lager elftal), Sebastian Dees (Spui), Robbie Meeusen (Spui)

zaterdag - 3e klasse

Arnemuiden
Nieuw: Slivano de Nooijer (eigen jeugd), Lionel van Belzen (eigen jeugd), Danny van de Ketterij (lager elftal), Jesper Schuit (lager elftal), Jimmy de Nooijer (lager elftal)
Weg: Jesper Poortvliet (Breskens), Sjoerd de Ridder (GOES), Leon van Belzen 1 (gestopt), Jeffrey Willems (gestopt), Marvin Meerman (Breskens), Roy de Smit (Nieuwdorp)
 
Arendskerke
Nieuw: Marijn Corstanje (Kloetinge), Stef de Goederen (Kloetinge) 
Weg:  geen
 
DFS
Nieuw: Patrick Verboom (MZC'11), Frido Tims (Delft) 
Weg: Dylan Adelaar (Bruse Boys), Nicky van der Velde (ZSC'62), Stefan Dos Santos Carvalho (onbekend), Mark van Laarschot (onbekend), Niels van den Bos (onbekend), Jordi van Dijk (onbekend), Orlando Monteiro Brito (onbekend), Roger Millar Mendes Silva (onbekend), Ricky Lifino (Zeelandia Middelburg)
 
Domburg
Nieuw: Ronald Hendrikse (Serooskerke), Jan-Willem van Dijk (was gestopt), Richard Koops (SV Nijmegen)
Weg: geen
 
Duiveland
Nieuw: Marcel de Bruine (lager elftal), Corné Buijs (Bruse Boys), Davey Krijger (Bruse Boys A1), Stefan de Bruine (eigen jeugd)
Weg: geen
 
Jong Ambon
Nieuw: Marik Waterman (RCS), Marcello Tuhuleruw (VC Vlissingen), Miquel Nijsen (RCS), Jimmy Shala (VC Vlissingen), Sherney Edwards (VC Vlissingen), Jeroen Timmerman (Zeelandia Middelburg)
Weg: geen
 
Kapelle
Nieuw: John Weststrate (Rillandia), Job van de Vrie (The Gunners), Diogo Matos (eigen jeugd), Rens Hundersmarck (eigen jeugd), Sidney Driessen (eigen jeugd), Hans Tolhoek (lager elftal)
Weg: Jordi Matondo (SSV'65), Ibrahim El Uarichi (Bevelanders), Tim Jacobusse (Kloetinge), Stefan van Beveren (Kloetinge)
 
Krabbendijke
Nieuw: Laurent Roeland (Rillandia), Vincent Roeland (Rillandia)
Weg: Richard Dommisse (Bavel)
 
Kruiningen
Nieuw: geen
Weg:  Jacko de Keijzer (onbekend)
 
MZVC
Nieuw: Sven Grozema (VC Vlissingen lager elftal), Jerry v/d Eeden (VC Vlissingen lager elftal), Ayoub Tabiee (VC Vlissingen lager elftal) Thijs Remijn (Zeelandia Middelburg A1), Patrick Jongepier (Zeelandia Middelburg A1), Mahyar Emamjomeh (Zeelandia Middelburg A1), Edwin v/d Heijden (Zeelandia Middelburg A1), Jan Arie Jongman (FC Dauwendaele A1), Daan van Keulen (Walcheren), Nordin Abarkan (was gestopt)
Weg: Bas Rooze (Serooskerke, lager elftal), Martijn de Vries (lager elftal), Jeremy van Aalst (gestopt), Eddy de Looff (gestopt), Kevin Krieger (RVV Blijdorp)
 
Nieuwland
Nieuw: geen
Weg: André Goedhart (FC Dauwendaele)
 
NOAD'67
Nieuw: Iwan Geense (Dosko)
Weg: geen
 
Serooskerke
Nieuw: Alex Jobse (Kloetinge), Aron Wattel (eigen jeugd), Sil Riemens (eigen jeugd), Jan Thijs Buijze (lager elftal)
Weg: Alex de Visser (lager elftal), Renco Francke (lager elftal), Jasper Wilderom (lager elftal), Jacco Gideonse (lager elftal), Arjen Francke (lager elftal), Nicky Holmes (gestopt), Gijs Zoutewelle (lager elftal)
 
Tholense Boys
Nieuw: Ali Oumhamed (Vosmeer), David Niepce (Lepelstraatse Boys), Dave den Boef (VVC'68), Raymond ten Voorden (MOC'17), Costiaan Tilman (eigen jeugd), Raymon Nesen (eigen jeugd), Danny van Haaften (eigen jeugd), Arne de Witte (eigen jeugd), Jens den Otter (eigen jeugd)
Weg: Nick de Lang (SSV'65)
 
VCK
Nieuw: Tony Giannakos (was gestopt)
Weg: Luc Martens (RCS)
 
Veere
Nieuw: Rick Wiegmans (was gestopt), Jesse Beijer (was gestopt)
Weg: Boban Martinovic (GPC Vlissingen), Okan Baskos (GPC Vlissingen), Younes Ben Khedda (GPC Vlissingen) Lorenzo de Groot (Terneuzen), Youssef el Khannouch (Patrijzen)
 
Walcheren
Nieuw: Donny Stroo (GPC Vlissingen 2), Jimmy Visser (GPC Vlissingen 2), Michiel Tiersen (eigen jeugd), Kevin de Brabander (eigen jeugd), Bob Notebaert (eigen jeugd), Quinten Pool (eigen jeugd), Mark Buren (eigen jeugd), Guido Ponte (eigen jeugd), Niek Schuitema (eigen jeugd)
Weg: Jesse Hamers (Kloetinge)
 
WHS
Nieuw: geen
Weg: Jeffrey Kruf (Vosmeer), Andreas Vroegop (Smerdiek), Anton Elenbaas (lager elftal), Patrick van Schetsen (gestopt), Jeffrey Rijnberg (lager elftal), Cliff Ligthart (lager elftal)
 
Yerseke
Nieuw: Urvin van Hekelen (Kloetinge), Twan Lindenberg (eigen jeugd), Robin Wagenaar (eigen jeugd), Robin Burger (eigen jeugd), Stijn Koster (eigen jeugd), Christiaan van der Poel (was gestopt)
Weg: Laurens Jan de Jager (Waarde)

zaterdag - 4e klasse

Apollo'69
Nieuw: Jamy IJzer (GOES), Bajram Bajra (GOES)
Weg: geen
 
Bevelanders
Nieuw: Denni Oosse (De Meeuwen), Ibrahim El Uarichi (Kapelle), Niels Versluis (Colijnsplaatse Boys), Mark Deprez (Kloetinge 2), Jordi van de Maas (eigen jeugd), Michel de Smit (eigen jeugd), Luc Strating (eigen jeugd), Wilbert Koole (eigen jeugd), Lenny Stoutjesdijk (eigen jeugd), Rick van de Maas (eigen jeugd), Ferry Bordui (GOES 2)
Weg: Michel Verburg (Willem II amateurs), Richard Clement (lager elftal), Danny Nousse (lager elftal), Gerrit van Rijn (gestopt), Jimmy van Goudswaard (gestopt), Robin van Moere (gestopt)
 
Colijnsplaatse Boys
Nieuw: Jawad Temury (SSV'65), Kadar Abdullah (Kloetinge)
Weg: Niels Versluis (Bevelanders), Jacco Verhulst (Wolfaartsdijk)
 
Hansweertse Boys
Nieuw: Sandro Parsowa (Kloetinge lager elftal), Sewnath Parsowa (Kloetinge lager elftal), Yordi Huisman (GOES 2), Steven Fitsch (GOES), Andre de Munter (Kloetinge jeugd), Indy van der Sluis (Kloetinge jeugd)
Weg: Wesley den Hollander (SSV'65)
 
Heinkenszand
Nieuw: geen
Weg: Matthijs van den Dries (Nieuwdorp), Leon Bek (Patrijzen), Martijn Simonse (SSV'65)
 
Hoedekenskerke
Nieuw: geen
Weg: geen
 
Kwadendamme
Nieuw: geen
Weg: geen
 
Lewedorpse Boys
Nieuw: geen
Weg: Joey de Kok (gestopt), Marcel Rooze (gestopt)
 
De Noormannen:
Nieuw: geen
Weg: Niels Dominicus (gestopt)
 
RCS
Nieuw: Luc Martens (VCK), Thomas de Rijke (eigen jeugd), Mike van Schaardenburg (eigen jeugd), Stefan van Neutigem (eigen jeugd), Daniël Muntjewerf (eigen jeugd), Dennis Moerland (lager elftal), Joep Geijs (GPC Vlissingen)
Weg: Daniël van 't Westende (GPC Vlissingen), Remco Felius (Zeelandia Middelburg), Marik Waterman (Jong Ambon), Jens de Zwarte (Advendo Breda), Marc Poppe (gestopt), Romeo Goelaman (Zeeland Sport), Haitam Kadiri (Patrijzen)
 
Rillandia
Nieuw: geen 
Weg: Laurent Roeland (Krabbendijke), Vincent Roeland (Krabbendijke), John Weststrate (Kapelle), Robin van Bavel (VVC'68)
 
SKNWK
Nieuw: Remon de Jonge (MZC'11), Machiel Schot (MZC'11)
Weg: Wilco de Valk (gestopt)
 
Smerdiek
Nieuw: Martijn Lindhout (GOES), Andreas Vroegop (WHS)
Weg: Alexander Stoutjesdijk (lager elftal)
 
SPS
Nieuw: Emiel Hage (Smerdiek), Raynor Suurd (Smerdiek)
Weg: Jan Dey (lager elftal), Martin Quist (lager elftal)
 
Spui
Nieuw: Roy Overbeeke (Terneuzense Boys)
Weg: Daniel Deenen (FC Axel)
 
Stavenisse
Nieuw: geen
Weg: geen
 
SVD/Volharding
Nieuw: Kevin Drijdijk (Heinkenszand), Martijn Zwemer (eigen jeugd), Mitchel Claessens (eigen jeugd), Bart Pieters (eigen jeugd), Maddin van Mierlo (eigen jeugd), Maik van Iersel (eigen jeugd)
Weg:
 
Vlissingen
Nieuw: Stefano Dijkstra (eigen jeugd), Aksai Bhoelai (Walcheren), Misael Misaine (was gestopt), Soufian Bohadi (lager elftal)
Weg: Abdisalam Youssouf Ahmed Aden (Zeeland Sport), Abdulkadir Youssouf Ahmed Aden (Zeeland Sport), Khalid Saiboua (lager elftal), Ahmed El Kaddouri (lager elftal), Hasan Suljic (Zeeland Sport), Imad Azzanagui (Zeeland Sport), Mohammed Alhajaji (Zeeland Sport), Mohammed Benkaddour (Zeeland Sport)
 
Waarde
Nieuw: David Akintude (geen club), Jazes Mielzynski (geen club)
Weg: Laurens de Jager (Yerseke)
 
Wemeldinge
Nieuw: geen
Weg: geen
 
WIK'57
Nieuw: Elmar Verhage (MZC'11)
Weg: geen
 
Wolfaartsdijk
Nieuw: Jelmer van der Baan (GOES), Jacco Verhulst (Colijnsplaatse Boys), Ger-Jan Krijnsen (Kortgene), Rehuel Bax (lager elftal Kloetinge), Rick Sturm (lager elftal Kloetinge), Stefan Peeters (lager elftal Kloetinge)
Weg: geen
 
ZSC'62
Nieuw: Tom van Vliet (MZC'11), Nicky van der Velde (DFS)
Weg: Mike de Voogd (MZC'11), Justin Vaane (VVOR)

 

zondag - hoofdklasse

Vlissingen
Nieuw: Salim Sandee (Goes), Regillio Pinas (Lochristi), Alfaro Pentury (De Meeuwen), Arien Pietersma (Dinteloord), Perry Bierkens (De Fendert), David Bassing (JEKA)
Weg: Dennis Kovacevic (Zeelandia Middelburg), Raymond Wolff (gestopt)

zondag - 1e klasse

GOES
Nieuw: Mart de Kroo (FC Dauwendaele), Teun Rentmeester (Nieuwdorp), Ruben Hollemans (Kloetinge), Tom de Bonte (DOSKO), Tim de Winter (JVOZ), Yoeri Nijsse (Kloetinge) Tom Laureys (Waasland-Beveren), Alkido Dervish (JVOZ), Jop Dekker (JVOZ), Moreno van Aerde (Kloetinge), David Korstanje (Kloetinge), Klaas van Hecke (NAC), Sjoerd de Ridder (Arnemuiden)
Weg: Dimitri Hooftman (VVGZ), Sherief Tawfik (Halsteren), Frits Paap (IFC), Salim Sandee (VC Vlissingen), Shannon Braafhart Jr. (GPC Vlissingen) Mahboeb Rahimi (FC Dauwendaele), Christi Ilenda (Philippine), Jelmer van der Baan (Wolfaartsdijk), Martijn Lindhout (Smerdiek)
 
Zeelandia Middelburg
Nieuw: Makeko Koroma (Willem II), Samet Dogan (JVOZ), Jesse Heyms (eigen jeugd), Remco Felius (RCS), Dennis Kovacevic (VC Vlissingen), Lars Huisson (JVOZ)
Weg: Mike Schrooten (GPC Vlissingen), Luuk Schmelzer (onbekend), Dylan Gerritsen (gestopt), Rogier Veenstra (gestopt), Yannick But (De Meeuwen), Luuk Schmelzer

 

zondag - 2e klasse

HVV'24
Nieuw: Ricky Dieleman (FC Axel), Frank van Kouteren (Lovendegem), Niels Breijaert (Terneuzense Boys), Jeroen Maas (Terneuzense Boys), Jeffrey Buize (Koewacht), Chris Seghers (Clinge), Joel Bogaert (eigen jeugd), Armand Wauters (eigen jeugd), Lars de Block (eigen jeugd ), Ricky van Zon (eigen jeugd), Jasper Sponselee (eigen jeugd)
Weg: Frans Rokven (Zaamslag), Evert van den Berg (TVC Breda), Robin Max Taggart (TVC Breda), Jo-Lon Gan (STEEN), Jasper Sulmon (Kemzeke), Jonas Roels (STEEN)

 

zondag - 3e klasse

Luctor'88
Nieuw: Sem van den Dries (eigen jeugd),  Pim Jansen (eigen jeugd), Eric Stevense (was gestopt)
Weg: Casper Verkooijen (Heinkenszand), Nick Brusket (gestopt)
 
Patrijzen
Nieuw: Perry Bek (Kloetinge), Niels Paardekoper (GOES 2), Weng Tran (GOES 2), Joey Hubers (GOES), Wouter van Belzen (Zeeland Sport), Leon Bek (Heinkenszand), Youssef el Khannouch (Veere), Haitam Kadiri (RCS), Lars Rentmeester (eigen jeugd), Ray Weststrate (eigen jeugd), Mike van Craenenbroeck (eigen jeugd), Dieudonne Sisi (eigen jeugd), Melvin Janse (eigen jeugd)
Weg: Nick van Craenenbroeck (gestopt)
 
RIA Westdorpe
Nieuw: Tim van Hasselt (Breskens), Jordi Maas (Terneuzense Boys), Marthijn van Ham (Terneuzense Boys) Tom van de Velde (Sluiskil), Jimmy van de Velde (Sluiskil), Hasan Kesikbas (Sluiskil), Mursel Kesikbas (Sluiskil), Abdel Thlili (Dinteloord), Jordi Rietjens (Koewacht)
Weg: Sylvion Uranie (GPC Vlissingen), Thenselo Uranie (GPC Vlissingen), Roniel Uranie (GPC Vlissingen), Rodrian Uranie (GPC Vlissingen), Remy de Die (Terneuzense Boys), Ayoub Dooms (Breskens), Soufian Dooms (Breskens), Gerben de Beleir (Corn Boys)
 
Terneuzen
Nieuw: Robin de Pagter (GPC Vlissingen), Najim Boughmari (GPC Vlissingen), Railison Cristina (was gestopt), Lorenzo de Groot (Veere), Rowdy Hooi (SSV'65), Mo Kilic (Corn Boys), Liam O'Shea (was gestopt), Steven Visser (FC Dauwendaele), Ali Yilmaz (Corn Boys)
Weg: Roel Alberti (lager elftal), Jasper van Asten (Philippine), Niels Burm (FC Axel), Sinan Coban (onbekend), Joris Corijn (Philippine), Hidde den Dekker (Vogelwaarde), Marc Verwei (Zaamslag), Jarno Waebeke (Zaamslag), Jozue Weever (Sluiskil), Aaron de Witte (St. Kruiswinkel), Joris Corijn (Philippine)

zondag - 4e klasse

Aardenburg
Nieuw: geen
Weg: Michel Broeckaert (Biervliet), Wouter de Visser (Breskens), Bryan de Waele (Breskens), Jan Meijaard (Breskens), Merijn van der Plas (Oostburg), Edwin van de Voorden (Clinge), Ilyas Yavuz (Groede), Ibrahim Ucar (Groede), Steven de Krook (gestopt), Bert de Bruijckere (gestopt), John Paridaen (gestopt)
 
Biervliet
Nieuw: Lars van 't Westeinde (Terneuzen 2), Michel Broeckaert (Aardenburg) Nouredine Zaha (Schoondijke)
Weg: Erik Adam (lager elftal)
 
Breskens
Nieuw: Marvin Meerman (Arnemuiden) Jesper Poortvliet (Arnemuiden), Soufian Dooms (RIA Westdorpe), Ayoub Dooms (RIA Westdorpe), Jan Meijaard (Aardenburg), Bryan de Waele (Aardenburg), Wouter de Visser (Aardenburg), Kika Menue (Groede)
Weg: Tim van Hasselt (RIA Westdorpe), Bart van den Hemel (Groede), Edwin Brand (Groede)
 
Clinge
Nieuw: Michael Roelands (Hulsterloo), Rick van Iwaarden (HVV'24), Joost Bouman (HVV'24), Edwin van de Voorden (Aardenburg), Mike de Reus (STEEN), Niels van Peteghem (was gestopt)
Weg: Roy Cremers (SDO'63), Chris Seghers (HVV'24), Jef van den Kinderen (JEKA), Percy Verlinde (lager elftal)
 
Corn Boys
Nieuw: Quincy Lankhorst (Terneuzense Boys), Joel Mieras (Hoek), Quinten Bakker (Hoek), Joram Scheele (FC Axel), Gerben de Beleir (RIA Westdorpe)
Weg: Ali Yilmaz (Terneuzen), Mo Kilic (Terneuzen)
 
Hontenisse

Nieuw: Henk Wolters (HVV'24), Marco de Block (HVV'24), Jordi Maerevoet (eigen jeugd), Ricardo Sponselee (eigen jeugd), Robbert Neve (eigen jeugd), Boyd de Smet (eigen jeugd), Willem Everaert (eigen jeugd), Glenn de Cock (eigen jeugd)

Weg: geen
 
Hoofdplaat
Nieuw: geen
Weg: Thomas van Merode (IJzendijke), Ruben de Meyer (Biervliet)
 
Koewacht
Nieuw: Quinten van Hoecke (was gestopt), Leroy van Waasbergen (was gestopt), Karel Poppe (eigen jeugd), Arold de Schepper (eigen jeugd), Jordy Kap (Avanti Stekene), Sven Ferket (lager elftal), Jade de Schepper (Corn Boys)
Weg: Jeffrey Buize (HVV'24), Robin Mariman (STEEN), Fabian Lafeber (Spui), Arjan Lafeber (Spui), Jordi Rietjens (RIA Westdorpe), Rudy Govaert (gestopt), Ko Verstraten (lager elftal), Jeroen Hiele (onbekend)
 
Oostburg
Nieuw: Robin de Milliano (Groede), Imardo Hinneman (Groede), Merijn van der Plas (Aardenburg), Maury Tanghe (eigen jeugd), Ruben Catsburg (eigen jeugd), Mattijs van der Meulen (eigen jeugd), David Johnson (eigen jeugd)
Weg: Stijn Oldeklieverik (Sluis), Mart Rijnberg (Sluis), Peter van de Linde (lager elftal), Jeroen Rammant (lager elftal)
 
Philippine
Nieuw:Kevin Wissel (Hoek), Tiago Barros Ribeira (Hoek), Jonathan Senga Lilombo (FC Dordrecht), Christi Ilenda (Goes), Jasper van Asten (Terneuzen), Joris Corijn (Terneuzen)
Weg: Maarten van Hecke (Terneuzense Boys), Lunven Vermeer (Zeeland Sport)
 
Schoondijke
Nieuw:  Matthew Rompa (Sluiskil)
Weg: Nouredine Zaha (Biervliet), Alex Nikolajczyk (Sluiskil)
 
Sluiskil
Nieuw: Randy van Overmeeren (Terneuzense Boys), Enrico van Overmeeren (Terneuzense Boys), Leroy van Passel (Terneuzense Boys), Jozué Weever (Terneuzen), Mike Verschelling (Terneuzen), Perry Axel van Dongen (Terneuzen), Brandon van Leeuwen (Breskens), Mike van Kolk (Breskens), Ryan van den Ouden (Philippine), Alex Nikolajczyk (Schoondijke)
Weg: Matthew Rompa (Schoondijke), Tom van de Velde (RIA Westdorpe), Jimmy van de Velde (RIA Westdorpe), Hasan Kesikbas (RIA Westdorpe), Mursel Kesikbas (RIA Westdorpe)
 
STEEN
Nieuw: Robin Mariman (Koewacht), Jonas Roels (HVV'24), Jo-Lon Gan (HVV'24), Damian Dam (eigen jeugd), Jasper Sponselee (eigen jeugd),  Wesley van Hove (eigen jeugd), Marvin de Beule (eigen jeugd)
Weg: Mike de Reus (Clinge)
 
IJzendijke
Nieuw: Thomas van Merode (Hoofdplaat), Colin Fenijn (JVOZ)
Weg: Robin van Hal (Sluis), Wesley Mieras (Hoek 2), Brian de Bruijn (Hoek 2)
 
Zeeland Sport
Nieuw: Romeo Goeleman (RCS), Khaled Boufrahi (GPC Vlissingen), David Pensado (Mamio), Lunven Vermeer (Philippine), Thomas Arendts (VCK), Abdulkadir Youssouf Ahmed Aden (VC Vlissingen Zaterdag), Abdisalam Youssouf Ahmed Aden (VC Vlissingen Zaterdag), Hasan Suljic (VC Vlissingen Zaterdag), Imad Azzanagui (VC Vlissingen Zaterdag), Mohammed Alhajaji (VC Vlissingen Zaterdag), Mohammed Benkaddour (VC Vlissingen Zaterdag), Mohammed Belhadj (VC Vlissingen Zaterdag), Rico Witsenburg (was gestopt), Willy Vrede (was gestopt), Dennis van de Wege (was gestopt)
Weg: Wouter van Belzen (Patrijzen)

zondag - 5e klasse

Graauw
Nieuw: Sjoerd der Weduwe (STEEN), Martijn der Weduwe (STEEN), Joost van der Wallen (Clinge), Renzo van Laeren (STEEN)
Weg: geen
 
Groede
Nieuw: Bart van den Hemel (Breskens), Edwin Brand (Breskens), Ilyas Yavuz (Aardenburg), Ibrahim Ucar (Aardenburg)
Weg: Kika Menu (Breskens), Bjorn van Steenberghe (Cadzand), Robin de Milliano (Oostburg), Immardo Hinneman (Oostburg), Jordy Adriaansen (gestopt)
 
Hulsterloo
Nieuw: geen
Weg: Michael Roelands (Clinge)
 
SDO'63
Nieuw: Roy Creemers (Clinge), Angelo Koole (vv Bergambacht), Yannick Brasser (HVV'24), Bas Kindt (Hontenisse), Quinten Strobbe (Hontenisse), Serge Fassaert (was gestopt)
Weg: Ziggy de Koster (Yellow Blue Beveren)
 
Sluis

Nieuw: Robin van Hal (IJzendijke), Stijn Oldeklieverik (Oostburg), Mart Rijnberg (Oostburg)

Weg: 
 
Terhole
Nieuw: geen
Weg: geen
 
Vogelwaarde
Nieuw: Rick Adriaanse (Terneuzense Boys), Kevin Zegers (Terneuzense Boys), Davey v/d Velde (Terneuzen), Hidde den Dekker (Terneuzen), Dyon Murre (Terneuzen), Jeffrey Geers (Terneuzen), Job Boone (Terneuzen), Joram Verschuren (eigen jeugd)
Weg: Dennis van Passel (Zaamslag)
 
Vosmeer
Nieuw: Jeffrey Kruf (WHS)
Weg: geen

vrouwen 1e klasse

Smerdiek
Nieuw: Créitenne Bakker (SSV'65), Joélle Bakker (SSV'65), Saffira Hoesseinbaks (DOSKO), Roos Wichertjes (WHS), Zhen Li (Vosmeer), Beth de Wit (Wuustwezel), Tilly Verdyn (eigen jeugd)
Weg: Inge Peeters (Sprundel), Maud van der Linden (Sprundel)
 
IJzendijke
Nieuw: geen
Weg: Dafne van Waterschoot (Oostkapelle)

 

delen:


Reacties

Overschrijving

Erik goedegebure van Zeeland Sport naar BSC

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden