Overschrijvingen

Overschrijvingen

In het Zeeuwse amateurvoetbal zijn ook deze zomer weer tientallen spelers die van club veranderen. Alle mutaties in de eerste selecties van de standaardteams kunt u in dit overzicht bekijken.

In de eerste kolom worden de nieuwe spelers per club vermeld met tussen haakjes de club waar de betreffende speler vandaag komt. In de tweede kolom staan de spelers die vertrekken met tussen haakjes de nieuwe club van deze speler.

Aanvullingen zijn meer dan welkom. U kunt ze doorgeven aan de sportredactie

 

zaterdag - hoofdklasse

Hoek  

Gert-Jan van Leiden (GOES)
Yves Nyemb (GOES)
Davy Versprille (Standaard Wetteren)
Ibrahim Eryuruk (Terneuzense Boys)
Birgen Martens (Lovendegem)

Raymond Wolff (GOES)
Maikel Krans (Zaamslag)
Stijn van der Kelen (onbekend)
Sebastian Hermans (gestopt)
Tim de Meersman (Bornem)
Roysel James (GOES)
Jorrit D'Haeseleer (Bornem)
   
Kloetinge  
Ruben Hollemans (Jong NAC)
Jason Tjien-Fooh (Nieuw Lekkerland)
Remco van Tiggele (JVOZ) 
Bert den Hamer (Terneuzen)
Remon de Vlieger (GPC Vlissingen)
Dennis Dorssers (lager elftal)

Mats Willemse (Bruse Boys)
Rogier Veenstra (Zeelandia M.)
Sjors Lankhaar (Bergschenhoek)

 

 

 

zaterdag - 1e klasse

Zaamslag  

Maikel Krans (Hoek)
Michiel Leijte (Aardenburg)
Melvin Rijckaert (Axel)                             

Gert-Jan Vael (RIA Westdorpe)
Arjan Hamelink (Willem II ama)
Pepijn Rademakers (Willem II ama)

 

 

zaterdag - 2e klasse

Bruse Boys  
Mats Willemse (Kloetinge) geen
   
FC Dauwendaele  
Joshua van Dolder (VCK)
Farid Qadirfada (geen club) 
Bram de Jong (AFC zaterdag)
Jeremy Hamers (lager elftal)
   
Duiveland  

Jeffrey Bongers (MZC'11)
 

Massoud Osmanie (Roosendaal)
Leon Weeda (gestopt)
   
GPC Vlissingen  
Robin de Pagter (GOES)
Dinko Zlovic-Pejcinovic (GOES)
Carlos Pereira (Zeelandia M.)
Jordy van Hese (eigen jeugd)
Kevin Francke (RCS)
Maarten Peene (lager elftal)
Jeroen van Ommen (lager elftal)
Steven Manz (Jong Ambon)
Menancio Weeda (GOES)
Remon de Vlieger (Kloetinge)
Rody Uranie (RIA Westdorpe)
Daniël Jansen (VC Vlissingen)
Lunven Vermeer (VC Vlissingen)
Roniël Uranie (RCS)
Sander Goedegebure (Zeeland Sport)
   
De Meeuwen  
Menno de Nooijer (De Noormannen)
Delano Langezaal (JVOZ)
Alfaro Pentury (Jong Ambon)
Milan Tevel (Oostkapelle)
   
MZVC  

Jaimy Tims (SSV'65)
Ricardo Goormachtig (Arnemuiden)
Noes Seitte (FC Dauwendaele)
Ferhan Topal (Nieuwdorp)

Eddy de Looff (Zeelandia M.)
Geert Hopmans (FC Dauwendaele)

Matthijs de Regt (Zeelandia Middelburg)
   
Serooskerke  

Lennart Dekker (JVOZ)
Ronald Hendrikse (Domburg)
Christiaan Wisse (Domburg)

geen
   
SSV'65  
Erik Jansen (Patrijzen)
Michiel van der Weele (Colijnsplaatse B.)
Flamur Maloku (Kloetinge)
Alex van Dongen (Heinkenszand)
Stefan Francke (Heinkenszand)
Walter Mattheijer (lager elftal)
Luuk van Gilst (eigen jeugd)
Roy Remijn (eigen jeugd)
Christiaan Boon (lager elftal)
David den Hollander (lager elftal)
Roy Sallet (RCS)
Jaimy Tims (MZVC)
Mitchell van Belzen (Kapelle)
Ibi El-Uarichi (Kapelle)
   
Terneuzense Boys  
Marthijn van Ham (Axel)
Randy van Overmeeren (Sluiskil)
Kees Duitemijer (Terneuzen)
Johnny de Jagaer (Breskens)
Reimer Leunis (Antibarbari R'dam)
Jeroen van den Broeke (gestopt)
Ibrahim Eryuruk (Hoek)
   
Tholense Boys  
Tarik Zakriti (VVC'68)
Nick de Lang (VVC'68)
Ricardo Opree (Halsteren zaterdag)
geen

 

 

zaterdag - 3e klasse

Arnemuiden  
Jesper Poortvliet (GOES)
Ronaldo Meijer (JVOZ)
Marc van Haneghem (Patrijzen)
Bennie de Looff (Zeelandia Middelburg)
   
FC Axel (fusie Axel en AZVV)

Danny Aarnoutse (Axel)
Youri Bakker (AZVV)
Wouter Boeije (AZVV)
Stefan van den Broeke (Terneuzense B.)
Darius Cyrroes (AZVV)
Siawaas Cyrroes (jeugd AZVV/Axel)
Bart Cornelissen (AZVV)
Bas Dekker (Axel)
Chiel van Drongelen (jeugd AZVV/Axel)
Dennis le Feber (AZVV)
Michael Hamelink (Axel)
Sven Jansen (AZVV)
Corné van Langendoen (AZVV)
Urmalon Martis (Axel)
Niek de Meijer (AZVV)
Michael van Mol (AZVV)
Bart Monsieurs (jeugd AZVV/Axel)
Angelo Plasschaert (Axel)

Marco Plasschaert (Axel)
Bart Rijckaert (Axel)
Michael Schaep (Axel)
Michiel Standaert (AZVV)
Sam Strijdonk (AZVV)
Abel Troost (Zaamslag)
Nick van de Velde (jeugd AZVV/Axel)
Maik de Wolf (Axel)
Niels de Zwarte (jeugd AZVV/Axel)

Axel:
Sandro Zaman (Koewacht)
Boyan de Brouwer (lager elftal)
Remy de Die (RIA Westdorpe)
Soufian Dooms (RIA Westdorpe)
Marthijn van Ham (Tern.Boys)
Rick Klasen (Corn Boys)
Mervin Niemantsverdriet (Assenede)
Melvin Rijckaert (Zaamslag)
Steven Visser (RCS)

 

AZVV:
Michael Peters (JEKA)
Gert-Jan Kolijn (gestopt)
Yorick Cortvriendt  (lager elftal)
Daniël Deenen (Spui)
Mustafa Yilmaz (Assenede)
Liam O'Shea (Terneuzen)
Bert Apperlo (lager elftal)







 

   
DFS  
Nuno Andrade Varela (Spartaan'20)
Orlando Monteiro de Brito (Spartaan'20)
Natu Da Graca Dos Santos
(SVV Schiedam)
Bas Kooman (eigen jeugd)
Maarten Sluijter (eigen jeugd)
Mick van Eck (eigen jeugd)
Dennis Schuitenmaker (eigen jeugd)
geen







 
   
Domburg  
Besar Xhoxhaj (RCS)
Jorn Provoost (eigen jeugd)
Gerben Spruijt (lager elftal)

Ronald Hendrikse (Serooskerke)
Christiaan Wisse (Serooskerke)
Alexander Minderhoud (FC Dauwendaele)

   
Heinkenszand  
geen Stefan Francke (SSV'65)
Alex van Dongen (SVV'65)
Ruud la Grand (Nieuwdorp)
   
Kapelle  
Jordy de Kok (eigen jeugd)
Niels van Herk (eigen jeugd)
Lennart van Wallenburg (Kloetinge A1)
Janko van Iwaarden (GOES)
Mitchell van Belzen (SSV'65)
Ibi El-Uarichi (SSV'65)
Pito Bernardina (GOES)
Nick de Vires (Hansweertse Boys)
   
Krabbendijke  
Armin de Bat (lager elftal) geen
   
Kruiningen  
Colin de Vos (Kloetinge A2)
Kevin Beenhakker (Hansweertse Boys)
Olivier Noordam (Waarde)
   
MZC'11  
Corné Schilperoort (geen club)
Peter Buijze (ONS Sneek)
Sven Heijboer (eigen jeugd)
Jeroen de Ruiter (eigen jeugd)
Ramon Janson (eigen jeugd)
Lennart Wesdorp (ZSC'62)
Frank van der Helm (lager elftal)
Kasimier Snoek (lager elftal)
Niels Muller (lager elftal)
   
Nieuwdorp  
Ruud la Grand (Heinkenszand)
Ruben Hage (eigen jeugd)
Koen den Hertog (Lewedorpse Boys)
Robin Franse (eigen jeugd)
Ferhan Topal (MZVC)
Kenny Kok (Groeneweg)
Pascal Gaakeer (lager elftal)
   
Nieuwland  
Jonathan Donk (lager elftal)
Jelco Volmer (lager elftal)
geen
   
NOAD'67  
geen geen
   
De Noormannen  
geen Menno de Nooijer (De Meeuwen)
   
Oostkapelle  
Milan Tevel (De Meeuwen)
Sander de Kam (JVOZ)
Rens Maljers (JVOZ)
Bart Mors (eigen jeugd)
Brian de Visser (eigen jeugd)
Frank Dekker (Veere)
Bart van Wuyckhuyse (GOES)
Joël Pattenier (lager elftal)
   
Spui  
Daniël Deenen (AZVV)
Kenneth Koekoek (AZVV)
Tim Vael (RIA Westdorpe)
Mels de Vos (Zaamslag)
Mikael Verschuure (Terneuzen)
Dimitri Sijnesael (Terneuzen)
Thijmen Sijnesael (Terneuzen)
Roald de Jongh (RIA Westdorpe)
Tom van Hoeve (geen club)
Dimitri van de Lavoir (lager elftal)
Jordy de Kunder (Philippine)
geen
   
VCK  
Luc Martens (RCS)
Willem Jobse (lager elftal)
Daan van der Horst (lager elftal)
Joshua van Dolder (FC Dauwendale)
   
Veere  
Tom de Rijke (Zeelandia M.)
Frank Dekker (Oostkapelle)
Manuel Sedano (Walcheren)
Okan Baskos (GPC Vlissingen)
Youssef el Khannouch (RCS)
Younes Ben Khedda (RCS)
Boban Martinovic (Patrijzen)
René Michel Gerritsen (FC Dauwendaele)
Ways Zarin (RCS)
Matthijs van Gilst (Juliana'32 Hengelo)
   
Walcheren  
geen Peter van Antwerpen (Zeeland Sport)
   
Wemeldinge  
geen geen
   
WHS  
Mohamed Allali (Smerdiek)
Andreas Vroegop (Smerdiek)
Leroy Hage (eigen jeugd)
Jeffrey Smits (eigen jeugd)
Melvin van Ast (eigen jeugd)
Roald Westdorp (eigen jeugd)
geen
   
Yerseke  
Eric Boedagjan (Hoek)
Sarkis Boedagjan (eigen jeugd)
Jorn Lindenberg (eigen jeugd)
Jeroen Moerland (eigen jeugd)
Jari Christiaanse (eigen jeugd)
Bart van Steveninck (gestopt)
   

 

zaterdag - 4e klasse

Apollo'69  
Ruben Boogert (Robur)
Bjorn Coldenhoff (Robur)
Robin Vermeulen (Robur)
Cahit Arslanlar (Kloetinge)
Rick van Halum (Kapelle)
Marco Rolandus (HBS Den Haag)
Dennis de Vos (Terneuzen)
Martijn Braamse (gestopt)
   
's-Heer Arendskerke  
Raymond van Belzen (SSV'65)
Justin Lecomte (Kloetinge)
Avner van Westen (The Gunners)
Walter de Kok (lager elftal)
Stefan van Sabben (lager elftal)
   
Bevelanders  
Giliam van der Heide (lager elftal)
Justin Remijnse (lager elftal)
geen
   
Borssele  
Nino Sinnathamby (lager elftal)
Eli de Pooter (lager elftal)
Julian Lambregtse (lager elftal)
Petar Dojcinovski (Patrijzen)
Joël Balleur (Patrijzen)
Ramon Zoeteweij (Patrijzen)
René de Jonge (lager elftal)
William Boone (lager elftal)
Gerard Boone (gestopt)
   
Colijnsplaatse Boys  
Steffan de Looff (eigen jeugd)
Koen van Os (JVOZ)
Sebastiaan Verburg (lager elftal)
Michiel van der Weele (SSV'65)
   
Hoedekenskerke  
Sebastian la Grand (Zeelandia M.) geen
   
Lewedorpse Boys  
Joey de Kok (eigen jeugd)
Sven Nieuwenhuijze (eigen jeugd)
Mees Raas (eigen jeugd)
Boris Noest (eigen jeugd)
Stefan Moison (Patrijzen)
Koen den Hertog (Nieuwdorp)



 
   
Rillandia  
Diego van den Heuvel (Victoria) Marco Minnaard (gestopt)
Bud Aschman (gestopt)
Marc Dirksen (gestopt)
Mehmet Dolman (gestopt)
Kees van Oosten (gestopt)
   
SKNWK  
Johan Otte (Duiveland)
Davey van den Hummel (MZC'11)
Yasin Adan Abdullahi (MZC'11)

Alex Andeweg (Bruse Boys)

 

   
Smerdiek  
Remy van Herk (Den Bommel) Mohamed Allali (WHS)
Rick Zwagemaker (VVC'68)
Andreas Vroegop (WHS)
   
SPS  
geen Ab van de Belt (lager elftal)
   
SC Stavenisse  
geen Kees van Putte (lager elftal)
Sander Smits (lager elftal)
   
SVD  
Marcel Deprez (Hoedekenskerke)
Tim Schneider (Volharding)
Jeroen Boer (Volharding)
Patrick Hoekman (Volharding)
Niek Witkam (eigen jeugd)
Pieter van Dijke (geen club)
Thijs Toornstra (gestopt)
   
VC Vlissingen (zaterdag)  
Lionel Lord (VC Vlissingen zondag)
James Beije (Zeelandia M.)
Imad Azzanagui (RCS)
Mohammed Alhajaji (RCS)
Ayoub Tabiee (RCS)
Marienello Titaley (RCS)
Joël Paixao (Zeelandia M.)
Reggy de Kock (Zeeland Sport)
Ahmed Elkaddouri (Walcheren)
Jalloh Ibrahim (geen club)
Yvan Trinidad (geen club)
Sven Grozema (eigen jeugd)
geen
   
Waarde  
Olivier Noordam (Kruiningen)
Marc Scheele (Krabbendijke)
Sjako Verhelst (Hoek)
David Akintundo (Rupel Boom)
geen
   
WIK'57  
Robin Dekker (eigen jeugd)
Pim Boot (eigen jeugd)
Pim van Balkon (eigen jeugd)
Jeffrey Herfst (eigen jeugd)
Gerard de Jonge (eigen jeugd)
Mark van Langeraad (eigen jeugd)
Harmen van der Bok (eigen jeugd)
Camiel Kleppe (eigen jeugd)
Silke Bouwman (eigen jeugd)
Remco Theunisse (eigen jeugd)
Milan Roelofs (eigen jeugd)
Remon den Boer (eigen jeugd)
Sjoerd Ottema (eigen jeugd)
Maurice van Leeuwen (eigen jeugd)
Wilmar Berrevoets (eigen jeugd)
Christian Barendregt (eigen jeugd)
Jeffrey van Kooten (Renesse)
Ian van der Wekken (JVOZ)
Jamie Bom (MZC'11)
Marvin Koot (Brouwershaven)
Dennis van Grunsven (Brouwershaven)
geen
   
Wolphaartsdijk  
geen Jelmer van der Baan (Kloetinge)
   
ZSC'62  
geen Robin van Welt (MZC'11)

 

 

zondag - hoofdklasse

GOES  

Roysel James (Hoek)
Raymond Wolff (Hoek)
Maboub Rahimi (Jong NAC)
Menancio Weeda (GPC Vlissingen)
Tom de Bonte (Halsteren)
Frits Paap (Halsteren)
Quincy Gooding (VC Vlissingen)
Sinan Coban (VC Vlissingen)
Jonathan Constansia (VC Vlissingen)
Bart van Wuyckhuyse (Oostkapelle)
Steven Fitsch (lager elftal)
Pito Bernardina (Kapelle)
Umut Ertem (JVOZ)

Lorenzo de Groot (VC Vlissingen)
Milton Roemeratoe (VC Vlissingen)
Josimar Pattinama (VC Vlissingen)
Robin de Pagter (GPC Vlissingen)
Wouter de Craene (Kloetinge)
Daniël Koole (onbekend)
Janko van Iwaarden (Kapelle)
Gert-Jan van Leiden (Hoek)
Yves Nyemb (Hoek)
Gert-Jan Tierie (gestopt)
Stephan van de Boor (Philippine)
Gaffin de Meza (Philippine)
   

 

 

zondag - 1e klasse

VC Vlissingen  
Josimar Pattinama (GOES)
Lorenzo de Groot (GOES)
Milton Roemeratoe (GOES)
Lunven Vermeer (GPC Vlissingen)
Daniël Jansen (GPC Vlissingen)
Joost de Kubber (Zeelandia M.)
Abdoe Abdenbi (Zeelandia M.)
Salim Ben Sellam (Zeelandia M.)
Sinan Coban (GOES)
Jonathan Constansia (GOES)
Quincy Gooding (GOES)
Lionel Lord (VC Vlissingen zat.)
Tim van Hasselt (Breskens)
Lars de Voogd (Terneuzen)
 
   

 

 

zondag - 2e klasse

RCS  
Remco Felius (Jong Ambon)
Robbie van Iwaarden (Jong Ambon)
Daniël van 't Westende (Jong Ambon)
Steven Visser (Axel)
Joey Katzenbauer (eigen jeugd)
Eleazar Wannee (eigen jeugd)
Jesse Hamers (eigen jeugd)
Roniël Uranie (GPC Vlissingen)

Arvid Pieterse (lager elftal)
Youssef Afkir (lager elftal)
Besar Xhoxhaj (Domburg)
Marienello Titaley (VC Vlissingen zat)
Youssef el Khannouch (Veere)
Raymond Gaari (Jong Ambon)

   
Terneuzen  
Lars de Voogd (VC Vlissingen)
Liam O'Shea (AZVV)
Bart van den Hemel (Aardenburg)
Ferco van der Hooft (lager elftal)
Jonathan Weever (Vogelwaarde)
Joshua Weever (Hoek)
Marc Verweij (eigen jeugd)
Railyson Cristina (eigen jeugd)
Bert den Hamer (Kloetinge)
Can Kiran (RIA Westdorpe)
Niels Burm (Biervliet)
Nick Klaassen (Philippine)
Sander van Buren (IJzendijke)
Kees Duitemeijer (Terneuzense Boys)
Dennis de Kraker (lager elftal)
Dominique Verlinde (lager elftal)
   
Zeelandia Middelburg  

Rogier Veenstra (Kloetinge)
Eli Wattimena (Jong Ambon)
Mike Schrooten (JVOZ)
Jarreau Manuhuwa (Jong Ambon)
Beaudoin Haeck (eigen jeugd)
Jonathan Pleijte (eigen jeugd)

Abdoe Abdenbi (VC Vlissingen)
Salim Ben Sellam (VC Vlissingen)
Joost de Kubber (VC Vlissingen)
James Beije (VC Vlissingen zaterdag)
Carlos Pereira (GPC Vlissingen)
   

 

 

zondag - 3e klasse

Aardenburg  
Andrew Wesbeek (Schoondijke)
Michel Cocquyt (Breskens)
Jan Meijaard (Breskens)
Michel Broeckaert (Breskens)
Merijn van der Plas (Oostburg)
Stijn de Vreeze (geen club)
Bart van den Hemel (Terneuzen)
Niek van Sprundel (Zelzate, Bel)
Michel Leijte (Zaamslag)
Sander Tazelaar (IJzendijke)
Tijl Tournois (SC 't Zand)
Jens Lammerteijn (Kleit, Bel)
Jelle de Vreeze (Maldegem , Bel)
Dwight van Hulle (IJzendijke)
Martin van Vooren (Breskens)
Brian Wesbeek (JVOZ)
   
Hontenisse  
geen geen
   
HVV'24  
Evert van den Berg (Internos)
Tim de Feijter (Kemzeke)
Jonas Roels (STEEN)
Jens Verstraeten (STEEN)
Jaimy de Visser (TSC)
Marnix van Sonsbeek (Clinge)
Thomas Leegwater (Clinge)
Colin van Goethem (lager elftal)
   
Luctor'88  
Casper Verkooijen (Zeelandia M.)
Ramon van Leeuwen (Heinkenszand)
Eric Stevense (gestopt)
Joren Krekelberg (Heinkenszand)
Jordy de Jonge (Heinkenszand)
Wesley de Jonge (Heinkenszand)
   
Philippine  
Nick Klaassen (Terneuzen)
Stephan van de Boor (GOES)
David de Haan (geen club)
Bart Korstanje (Hoek)
Ruben van der Meulen (Oostburg)
Brian van Hoorn (Hoek)

zondag - 4e klasse

Biervliet  
Marcus Ongenae (Breskens)
Gokan Ersahin (Terneuzense Boys)
Niels Burm (Terneuzen)
Ilyaz Yavuz (Groede)
Barry van de Wetering (Terneuzense Boys)
Thomas Leurgans (FCC Odense)
   
Breskens  

Tim van Hasselt (VC Vlissingen)
Johnny de Jaeger (Terneuzense B.)
Martin van Vooren (Aardenburg)
Yannick Vinke (JVOZ)
Toon van Parys (JVOZ)

Michel Broeckaert (Aardenburg)
Jan Meijaard (Aardenburg)
Marcus Ongenae (Biervliet)
Jimmy Jansen (Oostburg)
   
Clinge  
Thomas Leegwater (HVV'24)
Sjef van der Kinderen (HVV'24)
Marnix Sonsbeek (HVV'24)
Dominique de Burger (Graauw)
Rick Smet (eigen jeugd)
Bjorn Luycks (Hulsterloo)
   
Groede  
Niels Mookhoek (Breskens)
Ibrahim Ucar (Breskens)
Henk Fenijn (Breskens)
Tim Hoogers (Oostburg)
Bjorn van Steenberghe (Oostburg)
Yordi Adriaansen (Oostburg)
Ilyas Yavuz (Biervliet)
   
Jong Ambon  
Weshley Nijsse (geen club)

Remco Felius (RCS)
Robbie van Iwaarden (RCS)
Daniël van 't Westende (RCS)
Eli Wattimena (Zeelandia M.)
Steven Manz (GPC Vlissingen)
Jarreau Manuhuwa (Zeelandia M.)
Alfaro Pentury (De Meeuwen)

   
Koewacht  
Robin Mariman (STEEN)
Sandro Zaman (Axel)
geen
   
Oostburg  
Arjen Versluijs (Aardenburg)
Mamadouba Gueye (Ertvelde)
Jimmy Jansen (Breskens)
Rocard van Vlaenderen (Cadzand)
Ruben van der Meulen (Philippine)
Merijn van de Plas (Aardenburg)
Anthony de Muer (Zelzate)
   
Patrijzen  
Joel Balleur (Borssele)
Petar Dojcinovski (Borssele)
Ramon Zoeteweij (Borssele)
Sven Rentmeester (eigen jeugd)
Ramon Weststrate (eigen jeugd)
Keith van Craenenbroeck (eigen jeugd)
Diddee Geijs (eigen jeugd)
 
Perry Bek (Kloetinge A1)
Erik Janssen (SSV'65)
Boban Martinovic (Veere)
Marc van Haneghem (Arnemuiden)
   
RIA Westdorpe  

Rody Uranie (GPC Vlissingen)
Mathieu Godfroid (Merendree)
Mike Danschutter (Bellem)
Christepher Sintjacoba (STEEN)
Yannick van Hijfte (Sluiskil)
Sebastiaan van Hijfte (Sluiskil)
Can Kiran (Terneuzen)
Remy de Die (Axel)
Soufian Dooms (Axel)
Gert-Jan Vael (Zaamslag)

Dean van Meirhaeghe (Evergem)
Matthias Verhelle (Olympia Gent)
Michael van Quathem (Evergem)
Tim van Herreweghe (onbekend)
   
Schoondijke  
Arek Nikolajzcyk (Spui)
Yassine Benali (Terneuzen)
Sammy Fikrat (Terneuzen)
Manuel Abdelkafar (HVV'24)
Norredine Zaha (Barca Breda)
Andrew Wesbeek (Aardenburg)
Jurgen Zohlandt (Corn Boys)
Baltus Verhage (lager elftal)
Anthony de Wever (lager elftal)
Remco Kramer (lager elftal)
   
Sluiskil  

Kenny Mauriën (Terneuzen)
Gary Jones (Terneuzen)
Boas Wolfert (Terneuzense Boys)
Marcel Sint Jacoba (Terneuzen)
Mesut Yilmas (Terneuzen)
Serdar Yigit (lager elftal)
Sander van de Plasse (lager elftal)

 

Yannick van Hijfte (RIA Westdorpe)
Sebastiaan van Hijfte (RIA Westdorpe)
Dennis van Deursen (Corn Boys)
Randy Zandstra (Corn Boys)
Randy van Overmeeren (Tern.Boys)
Ali Eryürük (geen club)
Mevlud Eryürük (stopt)
Veli Eryürük (Terneuzense Boys)
 
   
STEEN  
Kenneth Triest (HVV'24)
Carlo Huijser (HVV'24)
Robin Mariman (Koewacht)
Jarno Cenen (Vogelwaarde)
Jesse de Waal (Vogelwaarde)
Jonas Roels (HVV'24)
Christoffer Sint Jacoba (RIA Westdorpe)
   
Vogelwaarde  
Jesse de Waal (STEEN)
Jarno Cenin (STEEN)
Nieck Elderson (Tern.Boys)
Luciano Dos Santos Conceicao (onbekend)
Bram Freijser (Terhole)
Michael Hamelink (Yerseke)
Thomas Maes (Terhole)
Jonathan Weever (Terneuzen)
Dennis Vlassenrood (lager elftal)
Wouter Gelderland (SDO'63)
   
Vosmeer  
geen geen
   
Zeeland Sport  
Peter van Antwerpen (Walcheren)
Sander Goedegebuure (GPC Vlissingen)
Jeremy Hill (RCS)
Martijn Jansen (Walcheren)
Hugo van Rooijen (geen club)
geen
   

zondag - 5e klasse

Corn Boys  
Victor Roegiers (Hoofdplaat)
Jurgen Zohlandt (Schoondijke)
Rick Klasen (Axel)
Steve Kesteleijn (Breskens)
Thieu van der Enden (Spui)
Randy Zandstra (Sluiskil)
Dennis van Deursen (Sluiskil)
Tim van Waes (Ertvelde)
Danny Tolpe (Ertvelde)
Michael van Ham (Terhole)
   
Graauw  
Arne de Kindt (Hulsterloo)
Daniël Boeykens (HVV'24)
Dominique de Burger (Clinge)
   
Hansweertse Boys  
Nick de Vries (Kapelle)
Michel de Vries (geen club)
Kawan Yu (geen club)
Alex Trieling (geen club)
Bilal Burhan (geen club)
Robbie de Looff (Colijnsplaatse Boys)
Kevin Trotman (geen club)
Aleksandar Veljanovski (geen club)
Martin Koelen (ODIO)
Kevin Beenhakker (Kruiningen)
   
Hoofdplaat  
Mark Boeckhout (Breskens)
Thomas van Merode (IJzendijke)
Jeffrey van Acker (IJzendijke)
Bram van Keeken (IJzendijke)
Ardan Tollenaar (RIA Westdorpe)
Kenny de Baerdemaeker (Nieuwdorp)
geen
   
Hulsterloo  
Bjorn Luycks (Clinge)
Johannes de Graaf (RKHVV Arnhem)
Sietse Goosen (HVV'24)
Ralf Kramer (geen club)
Arne de Kindt (Graauw)
Christophe Everaert (HVV'24)
Ruben Gelderland (HVV'24)
   
Kwadendamme  
geen geen
   
Renesse  
geen Jeffrey van Kooten (WIK'57)
Evert de Jong (Bruse Boys)
Vincent Goedegebuure (gestopt)
Erwin Wandel (ZSC'62)
Thorsten Henke (ZSC'62)
   
Robur  
geen Robin Vermeulen (Apollo'69)
Ruben Boogert (Apollo'69)
Bjorn Coldemhoff (Apollo'69)
Polle Hopmans (SSV'65)
Daniël Schijf (SSV'65)
Mohammed Kita (GOES)
Charlie Kalif (GOES)
Rick van der Gaag (gestopt)
Nick Brusket (gestopt)
Mark Glasbergen (gestopt)
   
SDO'63  
Kaj Bouwens (Hontenisse)
Kelvin Bonne (Hontenisse)
Mo Sampil (Spui)
Dominique Toet (STEEN)
Wouter Gelderland (Vogelwaarde)
Joost Weemaes (HVV'24)
Joris Freijser (HVV'24)
Jirko van Hoorn (geen club)
Sven de Wilde (HVV'24)
Rob D'Hont (gestopt)
Sander D'Hont (gestopt)
Basir Cissé (JVOZ)
   
Sluis  
Koen Quaak (IJzendijke) Laurens Ceulenaere (onbekend)
Ivo Westerweel (onbekend)
   
Terhole  
Thomas Maes (Vogelwaarde)
Niek d'Haens (Hontenisse)
Michael van Ham (Corn Boys)
Rico Migom (Axel)
Ditmar Rijk (geen club)
Bram Freijser (Vogelwaarde)
   
Volharding  
Mitchell Moison (eigen jeugd)
Kevin van Iersel (eigen jeugd)
Jordi Bongers (eigen jeugd)
Arjen Beuving (eigen jeugd)
Brendan van Beek (eigen jeugd)
Tim Schneider (SVD)
Patrik Hoekman (SVD)
Jeroen Boer (SVD)
   
IJzendijke  
Dwight van Hulle (Aardenburg)
Sander Tazelaar (Aardenburg)
Sander van Buren (Terneuzen)
Brian de Bruin (Hoek)
Job Wiersum (eigen jeugd)
Kelvin van Poucke (eigen jeugd)
Jan de Meijer (eigen jeugd)
Niels van Buren (eigen jeugd)
Freek Hirdes (eigen jeugd)
Thomas van Merode (Hoofdplaat)
Robin van Hal (gestopt)
Bas Lievens (gestopt)
 

vrouwenvoetbal - hoofdklasse

Oostkapelle  
Naomi van Gilst (Walcheren)
Birgit Bijleveld (Zeelandia M.)
Daniëlle Traas (Kloetinge)
Claire Sponselee (HVV’24)
Danilya Barten (RCS)
Tenisha de Nooijer (RCS)
Deveny Jacobs (RCS)
Dewi Maipauw (Jong Ambon)
 
Mieke van Niewenhuijse (Nieuwdorp)
Shamila Hamers (Zwervers)
Joraline Wielders (Zwervers)
Joyce de Wilde (SVD)
   

vrouwenvoetbal - 1e klasse

Smerdiek  
Myrthe de Jonge (FC Dauwendaele)
Tilly Verduyn (FC Bergen)
Maja Maric (WDS'19)
Esra Bicer (gestopt)
Corina Luijks (Sinaai, Bel)

 

delen:

Reacties

vc vlissingen zaterdag

Aanvulling m.b.t VC Vlissingen zat 1. Sven Grozema , eigen jeugd

Overschrijvingen

Hierbij nog wat aanvullingen m.b.t. RCS. - als eerste staan de spelers welke komen en welke weggaan precies in de verkeerde kolom bij RCS. Nieuw: - Joey Katzenbauer (eigen jeugd) - Eleazar Wannee (eigen jeugd) - Jesse Hamers (eigen jeugd) Vertrekken: - Marienello Titaley naar Vlissingen zaterdag - Youssef el Kannouch naar Veere - Raymond Gaari naar Jong Ambon Met vriendelijke groet, Ron van Rosevelt secretaris v.v. RCS

 

Reactie Omroep Zeeland:

Dank voor de aanvullingen. We hebben het aangepast!

 

Nieuwe reactie inzenden

De inhoud van dit veld is privé en zal niet openbaar worden gemaakt.
  • Adressen van webpagina's en e-mailadressen worden automatisch naar links omgezet.
  • Toegelaten HTML-tags: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Regels en paragrafen worden automatisch gesplitst.

Meer informatie over formaatmogelijkheden