- advertentie -

Overschrijvingen amateurvoetbal 2016/2017

Overschrijvingen amateurvoetbal 2016/2017

Spelers die binnen Zeeland van club wisselen, of van buiten onze provincie een Zeeuwse club komen versterken. Ook deze zomer zijn in het Zeeuwse amateurvoetbal weer tientallen spelers die van club veranderen. Alle mutaties in de eerste selecties van de standaardteams kunt u in dit overzicht bekijken.

Aanvullingen zijn meer dan welkom. U kunt ze doorgeven aan de sportredactie

 

zaterdag - hoofdklasse

Hoek
Nieuw: Josimar Pattinama (Vlissingen), Armand Doka (Gent-Zeehaven). Leonardo Cirilo Vieira Faioli (GPC Vlissingen), Douwe Zeegers (FC Dordrecht)
Weg: Renzo Roemeratoe (Vlissingen), Ibrahim Eryürük (Zelzate), Mateusz Kuzmicki (onbekend), Rahim Abdul (onbekend), Mickenson de Pessemier (Knokke)

zaterdag - 1e klasse

Kloetinge
Nieuw: Jannick Rentmeester (Luctor'88), Thom Eversdijk (eigen jeugd), Xander van der Poel (Yerseke), Thijs van den Dries (GOES), Stefan Quinten (eigen jeugd), Tom de Bonte (GOES), Justin Meulpolder (eigen jeugd), Can Ozgan (eigen jeugd), Kevin Dooge (eigen jeugd), Demy Kole (eigen jeugd)
Weg:  Yves Nyemb (Vlissingen), Bjorn Quartel (Baronie), Aart Veldhof (Baronie), Jeroen de Wild (MZC'11), Francis Kabwe Manengela (GOES), Rick Mulder (SSV'65)
 
MZC'11
Nieuw: Jeroen de Wild (Kloetinge), Masoud Osmanie (Duiveland), Niels Zoutewelle (GOES), Kyle van Tiggelhoven (eigen jeugd), Jerome Enser (2e elftal), Sofyan Azzagari (GOES), Rob Schalkoort (GOES)
Weg: Mathijs Hage (gestopt), Benjamin Verwest (gestopt)

zaterdag - 2e klasse

Axel
Nieuw: David Destorme (Waasland-Beveren), Bas Dekker (RIA W), Michael Hamelink (RIA W), Siem Gans (Corn Boys), Jari Vyaene (HVV'24), Maarten Dekker (eigen jeugd)
Weg: geen
 
Bruse Boys
Nieuw:Perry Potappel (WHS), Martijn Lindhout (Smerdiek), Julian Nieuwland (De Jonge Spartaan)
Weg: geen
 
Dauwendaele
Nieuw: Quinten Lourens (JVOZ), Nigel Lord (JVOZ), Mark Vermue (Kloetinge), Steven Visser (Terneuzen), Badr Belhadj (JVOZ)
Weg: Mahboeb Rahimi (Zeelandia Middelburg), Davy Ernest (Zeelandia Middelburg), André Goedhart (Nieuwland)
 
De Meeuwen
Nieuw: Alfaro Pentury (Vlissingen), Thijs Binnerts (Valleivogels)
Weg: Dominic Cépéro (MZVC)
 
Nieuwdorp
Nieuw: Martijn Simonse (SSV'65), Kevin van Iersel (DwO'15), David Tolhoek (Kloetinge), Nino de Jonge (eigen jeugd), Remy de Jonge (eigen jeugd), Jersey Traas (eigen jeugd)
Weg: Guus van Hecke (Arnemuiden), Matthijs van den Dries (Heinkenszand), Niels Mulder (gestopt)
 
Oostkapelle
Nieuw: Sjoerd Verhulst (JVOZ), Hicham Kaddouri (VC Vlissingen), Alkido Dervishi (GOES), Jochem Hazelaar (eigen jeugd), Jamie Marijs (eigen jeugd), Joost Maranus (lager elftal), Matthijs van Belzen (lager elftal)
Weg: Rick Pattenier (lager elftal), Harold Vermeulen (lager elftal), Huib Bimmel (gestopt), Maarten van Maldegem (lager elftal), Wilco Filius (lager elftal)
 
Serooskerke
Nieuw: Aloys Lockefeer (Zeelandia Middelburg), Merijn Koreman (eigen jeugd), Robbie Sturm (eigen jeugd)
Weg: geen
 
SSV'65
Nieuw: Jeroen Verschiere (Kloetinge), Perry Bek (Patrijzen), Claude de Smit (JVOZ), Quincy van Aerde (Cercle Brugge), Moreno van Aerde (GOES), Bjorn van Gastel (eigen jeugd), Rick Mulder (Kloetinge), Promise Goudswaard (eigen jeugd)
Weg: Martijn Simonse (Nieuwdorp), Jeroen Geschiere (Heinkenszand), Walter Matheijer (Krabbendijke), Redgey Visser (Yerseke)
 
Terneuzense Boys
Nieuw: Frank Vercauteren (HVV'24), Jordi Maas (RIA Westdorpe), Stijn Verstraeten (eigen jeugd), Giacomo d'Hooghe (eigen jeugd), Ewoud van Troost (eigen jeugd), Senne Klären (eigen jeugd), Thiemo Moes (eigen jeugd), Bart Hamelink (eigen jeugd) 
Weg: Maarten van Hecke (Philippne), Remy de Die (Terneuzen), Sjoerd de Graaf (Terneuzen), Collin van den Hout (Philippine)
 
Zaamslag
Nieuw: Kevin Wissel (Philippine)
Weg: Marc Verwei (Terneuzen), Jarno Waebeke (Terneuzen)

zaterdag - 3e klasse

Arendskerke
Nieuw: David Corstanje (GOES), Jelmer van der Baan (Wolfaartsdijk), Dominic Bosschaart (eigen jeugd), Robin Goedegebure (eigen jeugd) Rens Lokerse (eigen jeugd), Pieter Maas (eigen jeugd), Joep Corstanje (eigen jeugd), Dejan Goedegebure (eigen jeugd), Stephan de Bruine (tweede elftal)
Weg: geen
 
Arnemuiden
Nieuw: Guus van Hecke (Nieuwdorp), Sjoerd de Ridder (GOES)
Weg: Patrick Siereveld (gestopt) 
 
Colijnsplaatse Boys
Nieuw: Raymond Rovers (Yerseke)
Weg: geen
 
Duiveland
Nieuw: Leen IJzelenberg (GOES), Mathijs Verstraten (Bruse Boys), Wilmar van de Sande (lager elftal), Barrie Steenpoorte (lager elftal), Dennie le Comte (lager elftal), Mathijs van Vaardegem (eigen jeugd), Hidde van Duin (eigen jeugd), Sylvester Consent  (eigen jeugd), Jordy de Jonge (eigen jeugd), Robbert Vroegop (eigen jeugd)
Weg: Masoud Ousmanie (MZC'11), Rene Verschoor (SKNWK)
 
GPC Vlissingen
Nieuw: Wesley Effrink (Zeeland Sport), Bjorn Langeveld (Jong Ambon), Odesse Richardson (Kocatepe), Joep Geijs (RCS), Hugo Guerra Villa (België), Leandro da Silva (Grenswachters), Marcos Paulo de Souza Santos (België), Haitam Kadiri (Patrijzen)
Weg: Remon de Vlieger (GOES), Leonardo Cirilo Vieira Faioli (Hoek), Thenselo Uranie (VC Vlissingen, zat), Roniel Uranie (VC Vlissingen, zon), Sylvion Uranie (VC Vlissingen, zat), Rodrian Uranie (onbekend),  Maarten Peene (lager elftal), Matthijs Lugtenburg (gestopt), Wouter Vermeule (gestopt)
 
Jong Ambon
Nieuw: Anwar Roemeratoe (Patrijzen), Tyron Roemeratoe (GPC Vlissingen), Jan Arie Jongman (MZVC), Marienello Titaley (Vlissingen), Maaikel Hoogstad (MZVC)
Weg: Marik Waterman (Philippine), Marcello Tuhuleruw (Zeeland Sport), Jeroen Timmerman (MZVC)
 
Kapelle
Nieuw: Tom Laureys (GOES), Joel Danielse (lager elftal), Maikel Nieuwenhuijze (lager elftal), Romano Meerman (lager elftal), Niels de Waard (lager elftal), Yannick Clarijs (eigen jeugd), Rik Butijn (eigen jeugd), Bart Zondervan (eigen jeugd)
Weg: Jochem van Wallenburg (lager elftal), Ries de Jonge (lager elftal), Raymond Ribbink (lager elftal), Diogo Matos (Kruiningen)
 
Krabbendijke
Nieuw: Walther Matthijer (SSV'65), Robin Vervelde (eigen jeugd), Pierre Borgo (eigen jeugd), Laurens van Gorsel (eigen jeugd)
Weg: Laurent Roeland (Rillandia), Vincent Roeland (Rillandia) 
 
Kruiningen
Nieuw: Diogo Matos (Kapelle), Steffan van Houte (eigen jeugd), Mario Gjoka (eigen jeugd), Remon van Manen (eigen jeugd)
Weg: geen
 
Lewedorpse Boys
Nieuw: Jesper Poortvliet (Breskens), Benjamin Dijke (Arnemuiden), Rick Imanse (Kloetinge)
Weg: geen
 
NOAD'67
Nieuw: geen
Weg: Janko van Iwaarden (Stavenisse)
 
RCS
Nieuw: Marlo Janisse (Patrijzen), Geraldo Roemeratoe (JVOZ), Carlo van Rijswijk (eigen jeugd), Tim Muntjewerf (eigen jeugd), Wessel Meerman (eigen jeugd)
Weg: Luc Martens (stopt), Michael Tolen (Zeeland Sport)
 
Rillandia
Nieuw: Laurent Roeland (Krabbendijke), Vincent Roeland (Krabbendijke), Robin van Bevel (VVC'68)
Weg: Arjan Koopmans (lager elftal), Mehmet Dolma (lager elftal)
 
SKNWK
Nieuw: René Verschoor (Duiveland)
Weg: Carlo van der Maas (gestopt)
 
Tholense Boys
Nieuw: geen
Weg: geen
 
VCK
Nieuw: Ben Polvliet (Walcheren), Robin van Eenennaam (Zeelandia Middelburg)
Weg: geen
 
VC Vlissingen 
Nieuw: Daan Koster (Kloetinge), Thenselo Uranie (GPC Vlissingen), Sylvion Uranie (GPC Vlissingen)
Weg: Dangelo Martien (VC Vlissingen zon), Zeki Mayo (Zeeland Sport), Soufian Bohadi (Zeeland Sport), Omar Bobouh (Zeeland Sport), Marienello Titaley (Jong Ambon)
 
Walcheren
Nieuw: Anthony Orpecio (Zeeland Sport), Peter van Antwerpen (Zeeland Sport), Wouter van Belzen (Zeeland Sport), Lois Spelier (lager elftal), Nils Hammer (lager elftal), Gino Zupelli (eigen jeugd), Colin Jonckman (eigen jeugd), Mees van Hoepen (eigen jeugd), Louis Ponte (eigen jeugd), Levy van Herpen (eigen jeugd), Sander Vriezekolk (eigen jeugd)
Weg: Steve Schalkwijk (GOES), Davey Venema (RCS), Jens de Ridder (onbekend)
 
WHS
Nieuw: geen
Weg: Perry Potappel (Bruse Boys)
 
Yerseke
Nieuw: Redgey Visser (SSV' 65)
Weg: Xander van der Poel (Kloetinge)

zaterdag - 4e klasse

Apollo'69
Nieuw: Joey Hubers (Patrijzen), Damian Krier (GOES), Marek Kollo (GOES), Mertcan Alhan (GOES), Damian Menheere (SSV'65), Sherwan Filemon (SSV'65)
Weg: Bajram Bajra (Bevelanders), Cahit Arslanlar (Bevelanders)
 
Bevelanders
Nieuw: Bajram Bajra (Apollo' 69), Cahit Arslanlar (Apollo' 69), Flamur Maloku (SSV '65)
Weg: geen
 
Cadzand
Nieuw: Maxime Wille (Breskens), Lars Vesseur (Oostburg), Luca Amoruso (geen club) 
Weg: geen
 
Domburg
Nieuw: Joey Israël (RCS), Deamion de Joode (eigen jeugd), Vic Verstegen (eigen jeugd), Hugo Brand (eigen jeugd)
Weg: geen
 
DwO'15
Nieuw: geen
Weg: Kevin van Iersel (Nieuwdorp)
 
Hansweertse Boys
Nieuw: Martijn Laven (Wemeldinge), Sjoerd van den Berge (eigen jeugd), Davy Nieuwenhuize (eigen jeugd), Benaissa Errahmouni (eigen jeugd), Jarno Vermeulen (eigen jeugd)
Weg: Jasper Huijsman (SSV'65), Ritshi Parsowa (Kloetinge), Sandro Parsowa (Kloetinge), Yurben Zandee (gestopt)
 
Heinkenszand
Nieuw: Matthijs van den Dries (Nieuwdorp), Jeroen Kedde (Luctor'88)
Weg: geen
 
Hoedekenskerke
Nieuw: geen
Weg: geen
 
Kwadendamme
Nieuw: geen
Weg: geen
 
MZVC
Nieuw: Dominic Cépéro (De Meeuwen), Jeroen Timmerman (Jong Ambon), Enrico Höweler (Zeeland Sport), Jess Baumann (Zeelandia Middelburg), Daily de Nooijer (Zeelandia Middelburg), Jethro Minheere (Zeelandia Middelburg), Eddy de Looff (was gestopt), Yoram Rijkse (FC Horgen, Zwi), Kewan Gharibi Gavifekr (FC Dauwendaele), Guido Barentsen (lager elftal
Weg: Noes Seite (FC Dauwendaele), Christian Kiala (FC Dauwendaele), Niek Abrahamse (FC Dauwendaele), Nordin Arbakan (Zeeland Sport), Patrick Jongepier (Veere), Ayoub Tabiee (Jong Ambon), Niels van Kortenhof (RCS)
 
Nieuwland
Nieuw: Andre Goedhart (Dauwendaele)
Weg: Corné van Belzen (gestopt)
 
De Noormannen
Nieuw: Niels van Belzen (lager elftal), Patrick Knevel (eigen jeugd), Julian Coppoolse (eigen jeugd), Mike Verhulst (eigen jeugd), Remco Wondergem (was gestopt)
Weg: geen
 
Smerdiek
Nieuw: geen 
Weg: Martijn Lindhout (Bruse Boys), Dennis Polderman (SC Stavenisse)
 
Spui
Nieuw: Joram Scheele (Corn Boys), Bert Scheele (FC Axel), Christian Wisse (Terneuzense Boys), Joachim den Ridder (Oostburg), Kenneth Koekoek (FC Axel), Arek Nikolajczyk (Schoondijke), Lennard Verhelst (zonder club)
Weg: Robbie Meeusen (Zaamslag)
 
SPS
Nieuw: geen
Weg: geen
 
SC Stavenisse
Nieuw: Janko van Iwaarden (NOAD'67), Dennis Polderman (Smerdiek), Rudy Ridderhof (WHS), Julian Elenbaas (WHS), Rowan Dorst (WHS)
Weg: geen
 
Veere
Nieuw: Patrick Jongepier (MZVC), Ayoub Taibee (MZVC), Ramon van Eyzeren (Zeelandia Middelburg), Matthijs van Gilst (Juliana'32 Hengelo), Alex Zwemer (eigen jeugd), Thijs van der Laan (Zeelandia Middelburg)
Weg: Rick Wiegmans (gestopt), Jelte Maljers (gestopt), Melvin Caljouw (gestopt), Peter de Keuning (Nieuwland), Thijs Koster (Willem II zat), Kevin Hoogerheijde (Willem II zat)
 
Vosmeer
Nieuw: geen
Weg: geen
 
Waarde
Nieuw: Jesse Janse (Arnemuiden)
Weg: Loran Steketee (Yerseke), Bernie Steketee (Yerseke) 
 
Wemeldinge
Nieuw: geen
Weg: Robbert van Klink (Noordhoek)
 
FC De Westhoek (fusie DFS en Renesse)
Nieuw (t.o.v. DFS): Guus Stoutjesdijk (WSC), Rick Lifino (Zeelandia Middelburg), Jeffrey Osseweijer (MZC'11), Fabian Oostvogels (Renesse), Jaap Romijn (Renesse), Maarten van Kempen (Renesse), Wilco Jochem (Renesse), Bas Viergever (eigen jeugd), Jesse den Toom (eigen jeugd), Maurice Stoel (eigen jeugd), Justin Stoel (eigen jeugd), Jordi van Sichem (eigen jeugd), David van der Neut (eigen jeugd), Twan Monster (eigen jeugd), Ricardo Kooman (eigen jeugd), Jelle Boogerd (eigen jeugd) 
Weg (t.o.v. DFS): geen
 
WIK'57
Nieuw: geen
Weg: geen
 
Wolfaartsdijk
Nieuw: Richard Driedijk (eigen jeugd), Robin de Koster (eigen jeugd), Tim Sandee (eigen jeugd)
Weg: Jelmer van der Baan (Arendskerke)
 
Zeeland Sport
Nieuw: Zakaria Akka (VC Vlissingen), Sebastiaan Wielemaker (Nieuwland), Maikel Hoogstad (MZVC), Michael Tolen (RCS), Youssef El Khannouch (geen club), Rafael Fonseca (VC Vlissingen), Mimo Fofana (geen club), Zeki Mayo (VC Vlissingen,zat), Soufian Bohadi (VC Vlissingen,zat), Marcello Tuhuleruw (Jong Ambon), Tarik Aouttah (JVOZ), Karim Aouttah (VC Vlissingen), Hicham Azzanagui (VC Vlissingen), Nordin Abarkan (MZVC)
Weg: Abdulkadir Youssouf Ahmed Aden (onbekend), Joey Adriaanse (lager elftal), Peter van Antwerpen (onbekend), Mohammed Belhadj (onbekend), Jeroen Bosgra (lager elftal), Azdine Boufrahi (onbekend), Wesely van Effrink (GPC Vlissingen), Joey Geelhoed (onbekend), Enrico Höweler (MZVC), Sjimmie Kort (lager elftal), Semmi de Meij (Lager elftal), Don Buren (lager elftal), Anthony Orprecio (onbekend), Arnoud Stok (lager elftal), Hasan Suljic (onbekend), Roy Verkerk (lager elftal), Dennis van de Wege (lager elftal)
 
ZSC'62
Nieuw: 
Weg: 

 

 

zondag - hoofdklasse

Vlissingen
Nieuw: Renzo Roemeratoe (Hoek), Yoeri Nijsse (GOES), Jarreau Manuhuwa (Zeelandia Middelburg), Dangelo Martien (Vlissingen zat), Yves Nyemb (Kloetinge), Roniël Uranie (GPC Vlissingen)
Weg: Josimar Pattinama (Hoek), Arien Pietersma (Halsteren), Perry Bierkens (Halsteren), David Bassing (Rood Wit W.), Alfaro Pentury (De Meeuwen), Joost de Kubber (Zeelandia Middelburg), Bas Rijkeboer (Philippine), Salim Sandee (GOES)

 

zondag - 1e klasse

GOES
Nieuw: Kariem Amer (JVOZ), Remon de Vlieger (GPC Vlissingen), Steve Schalkwijk (Walcheren), Sherief Tawfik (Halsteren), Erwin Franse (Feyenoord), Levi Mombarg (JVOZ), Francis Kabwe Manengela (Kloetinge), Salim Sandee (Vlissingen)
Weg: Yoeri Nijsse (Vlissingen), Thijs van den Dries (Kloetinge), Bart Deprez (ASWH), Jeremy Hubregtse (ASWH), Gert-Jan Tieri (stopt), Leen IJzelenberg (Duiveland), Niels Zoutewelle (MZC'11), David Corstanje (Arendskerke), Tom Laureys (Kapelle), Tom de Bonte (Kloetinge), Alkido Dervishi (Oostkapelle)

 

zondag - 2e klasse

Zeelandia Middelburg
Nieuw: Joost de Kubber (Vlissingen), Mahboeb Rahimi (Dauwendaele), Robin de Pagter (Terneuzen), Davy Ernest (Dauwendaele), Najim Boughmari (Terneuzen)
Weg: Jarreau Manahuwa (Vlissingen)

 

zondag - 3e klasse

HVV'24
Nieuw: Omar Benkourdel (eigen jeugd), Bowie van den Bergen (Sluiskil), Damy Blommaert (eigen jeugd), Niels Dalmijn (eigen jeugd), Damian Dam (STEEN), Dankaart Dam (eigen jeugd), Roy van Dorsselaer (JVOZ), Rick Everaard (eigen jeugd), Tristan Groenendaal (JVOZ), Brian van Hecke (JVOZ), Robbert Hovanissian (JVOZ), Jef van Kinderen (JEKA), Nick Rijckaert (eigen jeugd), Ronald Bakker (eigen jeugd), Mats van Eerdenburgh (eigen jeugd), Joris Weemaes (eigen jeugd)
Weg: Jari Vyaene (Axel), Jeffrey Buijze (Terneuzen), Frank Vercauteren (Terneuzense Boys), Joost van Damme (gestopt), Frank van Kouteren (Terneuzense Boys), Sander van Remortele (STEEN), Chris Seghers (STEEN), Jens Verstraeten (Clinge)
 
Philippine
Nieuw: Bas Rijkeboer (Vlissingen), Marik Waterman (Jong Ambon), Maarten van Hecke (Terneuzense Boys), Davey Versprille (Belgie), Collin van den Hout (Terneuzense Boys), Sebastiaan Vanhijfte (RIA W), Yannick Vanhijfte (RIA W), Hakim Goditiabois (Belgie), Sebastiaan de Meijer (Corn Boys)
Weg: Randy Lauret (Terneuzen), Gerard de Nooijer (gestopt), Sjoerd Everaard (Waarschoot), Joris Corijn (Breskens), Kevin Wissel (Zaamslag), Stijn Cornelius (Biervliet), Jorden Takidinne (RIA W), Kevin Segers (Hoek), Kevin Niele (lager elftal)
 
Terneuzen
Nieuw: Ryan de Regt (Sluiskil), Remy de Die (Terneuzense Boys), Sjoerd de Graaf (Terneuzense Boys), Ben Ongenae (Biervliet), Derek de Booy (Biervliet), Jordi Verstraeten (Biervliet), Jeffrey Buize (HVV'24), Marc Verwei (Zaamslag), Jarno Waebeke (Zaamslag), Marthijn van Ham (RIA W), Niels Burm (Axel), Jeremy Geensen (eigen jeugd), Jasper van de Ouden (eigen jeugd), Tom van de Vrede (eigen jeugd), Yevkeni Wisse (eigen jeugd), Rick Adriaansen (eigen jeugd), Enzo Frusch (eigen jeugd), Jordi Verstraete (eigen jeugd)
Weg: Robin de Pagter (Zeelandia Middelburg), Dennis Wondegem (lager elftal), Dennis de Kraker (lager elftal), Liam O'Shea (Oostburg), Najim Boughmari (Zeelandia Middelburg), Steven Visser (onbekend)

 

zondag - 4e klasse

Biervliet
Nieuw: Stijn Cornelius (Philippine), Tom de Smet (Hoofdplaat), Jelmer Zeegers (Terneuzen)
Weg: Jeroen de Bart (Aardenburg), Michel Broeckaert (Groede), Ben Ongenae (Terneuzen), Derek de Booij (Terneuzen), Jordi Verstraeten (Terneuzen) Dennis van Leeuwen (Terneuzen), Ferco van der Hooft (Terneuzen), Benjamin Wolfert (Terneuzen), Barry van de Wetering (Vogelwaarde), Sjoerd Huisman (gestopt), Tim Bogaart (gestopt), Stefan Janse (gestopt), Lars van 't Westeinde (gestopt), Alex van 't Westeinde (gestopt)
 
Breskens
Nieuw: Joris Corijn (Philippine)
Weg: Jesper Poortvliet (Lewedorpse Boys)
 
Clinge
Nieuw: Jens Verstraeten (HVV'24), Angelo de Schrijver (HVV'24), Dennis Goense (STEEN)
Weg: Rick van Iwaarden (HVV'24)
 
Corn Boys
Nieuw: Laurens Torbijn (Axel), Randy Zandstra (Sluiskil), Kenneth van Zeele (België), Bright Omozokpia (België), Bright Osahon (België), Youssri Derdour (België)
Weg: Siem Gans (Axel), Sebastiaan de Meijer (Philippine), Quinten Bakker (Oostburg), Mike Stenzel (RIA W.), Stijn Eggermont (RIA W.), Ricky Winne (RIA W.), Ricardo de Bruijn (DEVO), Jaimy van Dijk (Terneuzense Boys), Joel Mieras (Hoek), Joram Scheele (Spui)
 
Groede
Nieuw: Jan-Willem de Rooy (Breskens), Kika Menue (Breskens), Michel Broekaert (Biervliet), Ricky Maenhout (Oostburg), Toon van Parijs (Sluis), Ruud van Westen (Axel)
Weg: Wesley Hoogstad (gestopt)
 
Hontenisse
Nieuw: Timo d'Hont (SDO'63), Sebastiaan de Rijke (Terhole)
Weg: geen
 
Luctor'88
Nieuw: Sebastiaan Spaeter (RCS), Sonny Steenbakker (Kloetinge)
Weg: Jannick Rentmeester (Kloetinge), Jeroen Kedde (Heinkenszand)
 
Oostburg
Nieuw: Tom Brakel (Aardenburg), Sven Jansen (Axel), Liam O'Shea (Terneuzen), Quinten Bakker (Corn Boys), Thijs Cornelis (Cadzand)
Weg: Ricky Maenhout (Groede), Merijn van der Plas (IJzendijke)
 
Patrijzen
Nieuw:
Weg: Perry Bek (SSV'65)
 
RIA W
Nieuw: Jorden Takkidine (Philippine)
Weg: Marthijn van Ham (Terneuzen), Bas Dekker (Axel), Michael Hamelink (Axel), Sebastiaan Vanhijfte (Philippine), Yannick Vanhijfte (Philippine)
 
Schoondijke
Nieuw: Sinan Al Azawi (Terneuzense Boys), Matthijs Ruytenburg (VDZ)
Weg: Michael Nikolajczyk (Spui)
 
Sluiskil
Nieuw: 
Weg: 
 
STEEN
Nieuw: Conor Laerenbergh (Avanti Stekene), Chris Zegers (HVV'24), Micheil Standaert (HVV'24)
Weg: Randy Houwer (Clinge), Dennis Goense (Clinge)
 
IJzendijke
Nieuw: Bram van Keeken (Hoofdplaat), Martin Scherbeyn (Hoofdplaat), Wessel Schoonakker (Hoofdplaat), Merijn van der Plas (Oostburg)
Weg: Dwight van Hulle (gestopt)
 

zondag - 5e klasse
Aardenburg
Nieuw: 
Weg: 
 
Graauw
Nieuw: Ricardo Sponselee (Hontenisse), Milan Jonkheijm (Hontenisse), Willem Everaart (Hontenisse)
Weg: geen
 
Hoofdplaat
Nieuw: Menno Waebeke (Breskens), Matthijs Priester (Walcheren), Geerten van Dam (Schoondijke), Pepijn Dieleman (Schoondijke),  Wouter Velthuis (Schoondijke), Onno Kolijn (Schoondijke), Maarten van Wijck (Schoondijke), Patrick Thomaes (eigen jeugd), Josip Lovric (Kroatie), Myrel Vatamanescu (Roemenie)
Weg: Wessel Schoonakker (IJzendijke), Bram van Keeken (IJzendijke), Tom de Smet (Biervliet)
 
Hulsterloo
Nieuw: Geoffrey Volckerijck (Lokeren Doorslaar), Juul Thuy (Kieldrecht), Sebastiaan van Berrel (Meerdonk), Dave de Waal (Hontenisse), Kristof van der Linden (Sombeke)
Weg: geen
 
Koewacht
Nieuw: 
Weg: 
 
SDO'63
Nieuw: geen
Weg: Timo d'Hont (Hontenisse)
 
Sluis
Nieuw: Auke Boone (Breskens), Mike van der Hooft (eigen jeugd)
Weg: Veron Schram (Breskens), Toon van Parijs (Groede)
 
Terhole
Nieuw: 
Weg: 
 
Vogelwaarde
Nieuw: Barry van de Wetering (Biervliet)
Weg: geen

 

delen:


Reacties

Overschrijving

Erik goedegebure van Zeeland Sport naar BSC