Zeeuws Diep Sport

Zeeuws Diep Sport

Zeeuws Diep Sport is het discussieprogramma over het nieuws in de sport van de afgelopen week. Met vaste forumleden en iedere week een speciale gast. De presentatie is afwisselend in handen van Jan-Jaap Corré, Matthew Gideonse en Stefan Nijpjes. Meepraten met Zeeuws Diep Sport op Twitter? Gebruik dan hashtag #zeeuwsdiepsport.
 

Luister Zeeuws Diep Sport terug:

Zondag 1 juli
Panelleden: Dolf Roks (JVOZ), Andre van Meerkerk (Judo Goes)
Gast: Sander van Buuren (Challenger Zeeland)
Onderwerpen: Challenger Zeeland, 'oudjes'/routiniers in de sport, Zeeuws voetbalelftal en EK voetbal

 

Zondag 24 juni
Panelleden: Piet Eversdijk (wielerjournalist), Marja Noordhoek (directeur SportZeeland)
Gast: Pim Francke (voetballer)
Onderwerpen: Pim Francke in A-selectie Helmond Sport, EK voetbal en ondertekening convenant watersportverbond

 

Zondag 17 juni
Panelleden: Laurens van Lieren (dressuurruiter), Gerard Olijhoek (jeugdcoördinator SKNWK)
Gast: Gérard de Nooijer (trainer zondaghoofdklasser Goes)
Onderwerpen: promotie Goes naar de hoofdklasse, EK voetbal en CHIO Rotterdam

 

Zondag 10 juni
Panelleden: Cees Hoogerland (oud-inlineskater en marathonschaatser, Diana Niemantsverdriet (oud-handbalinternational
Gast: Niels Mesu (inlineskater en marathonschaatser)
Onderwerpen: Vlissingen On Wheels, Ronde van Zeeland Seaports, EK voetbal

 

Zondag 3 juni
Panelleden: Anton Engels (fysiotherapeur en atletiektrainer) en Peter Boon (tafeltennistrainer).
Gast: Piet Koster (voorzitter Stichting Zeeuws Elftal)
Onderwerpen: Zeeuwse Voetbal Awards, topsporters met blessures en tafeltennis in Zeeland

 

Zondag 27 mei
Panelleden: Cees Hoogerland (oud-skeeleraar/marathonschaatser) en Ton Kienhuis (oud-directeur SportZeeland)
Gast: Remy Vasseur (triatleet)
Onderwerpen: Ironman Lanzarote, Olympische Spelen en waarom stappen clubs over van zondag- naar zaterdagvoetbal

 

Zondag 20 mei
Panelleden: Peter Boon (tafeltenniscoach) en Anton Engels (fysiotherapeut)
Gast: Jaap Esser (aanvoerder vv Kloetinge)
Onderwerpen: bekerfinale Kloetinge-Kozakken Boys, bezuinigingen op SportZeeland en EK voetbal

 

Zondag 13 mei
Panelleden: Laurens van Lieren (dressuurruiter) en Marja Noordhoek (directeur SportZeeland)
Gast: Marlon Roels (Marathon Zeeuws-Vlaanderen)
Onderwerpen: Marathon Zeeuws-Vlaanderen, Zeeuwse Jeugdinstructiedagen en project SportImpuls

 

Zondag 6 mei
Panelleden: Frits Bakker (sportjournalist) en Diana Niemantsverdriet (oud-handbalinternational)
Gast: Cees Priem (wieler-organisator)
Onderwerpen: Wielerevenementen in Zeeland, ruzie in de biljartwereld en de ontknoping van de eredivisie voetbal

 

Zondag 29 april
Panelleden: Gerard Olijhoek (voetbaltrainer) en Dolf Roks (Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland)
Gast: Paul Telussa (voetbaltrainer)
Onderwerpen: Telussa Lid in de Orde van Oranje Nassau, visie voetbaltrainers, balans voetbalseizoen 2011-2012

 

Zondag 22 april
Panelleden: Frits Bakker (sportjournalist) en Piet Eversdijk (freelance wielerjournalist)
Gast: Fester Aarts (voorzitter ZRTC Theo Middelkamp
Onderwerpen: ZRTC Theo Middelkamp, het wielervoorjaar en grote wielerevenementen in Zeeland

 

Zondag 15 april
Panelleden: Peter Boon (tafeltennistrainer) en Ton Kienhuis (oud-directeur SportZeeland)
Gast: Mohammed Ahrouch (trainer zaalvoetballer Groene Ster)
Onderwerpen: Groene Ster en Ahrouch, Special Heroes, samenwerkingsverband Zeeuwse handbalclubs

 

Zondag 8 april
Panelleden: Gerard Olijhoek (voetbaltrainer) en Laurens van Lieren (dressuurruiter)
Gast: Pim van Kampen (voorzitter Jeugdopleiding Zeelandia Middelburg)
Onderwerpen: Nominatie Zeelandia-Middelburg, dressuur in Zeeland, betalingen in het amateurvoetbal

 

Zondag 1 april
Panelleden: Diana Niemantsverdriet (oud-handbal international) en Dolf Roks (Jeugd Voetbal Opleiding Zeeland)
Gast: Michel Schrier (atleet)
Onderwerpen: Oosterscheldeloop en marathon van Rotterdam, volleybal, JVOZ

 

Zondag 25 maart
Panelleden: Marja Noordhoek (directeur SportZeeland); Anton Engels (fysiotherapeut en atletiektrainer)
Gast: Istvan Bakx (voetballer Willem II)
Onderwerpen: Istvan Bakx, marathons, medische sportkeuring

 

Zondag 18 maart
Panelleden: Frits Bakker (sportjournalist), Ton Kienhuis (oud-directeur Sport Zeeland)
Gast: Irma de Witte (trainster Oostkapelle dames 1)
Onderwerpen: bekerstunt van Oostkapelle en damesvoetbal, schaats/skeelerbaan haalbaar of niet, vertrokken trainers in het amateurvoetbal

 

Zondag 11 maart
Panelleden: Piet Eversdijk (freelance wielerjournalist), Peter Boon (tafeltenniscoach)
Gast: Erwin Verstraate (voorzitter ruitersportvereniging De Scheldestad)
Onderwerpen: Rhinovirus, clubs in kleine kernen, talentontwikkeling

 

Zondag 4 maart
Panelleden: Gerard Olijhoek (jeugdcoordinator SKNWK) en Anton Engels (atletiektrainer)
Gast: Ben de Reu (gedeputeerde sport Provincie Zeeland)
Onderwerpen: wielrennen in de Zeeland, regristratiesysteem, NOC/NSF voor seksuele intimidatie, de verenigingsmanager

 

Zondag 26 februari
Panelleden: Piet Eversdijk (freelance wielerjournalist) en Diana Niemantsverdriet (oud- handbalinternational)
Gast: Diederik Hiensch (trainer Kloetinge)
Onderwerpen: de derby Hoek-Kloetinge, start wielerseizoen, spanning en niveau van de eredivisie

 

Zondag 19 februari
Panelleden: Dolf Roks (hoofdopleidingen JVOZ) en Peter Boon (technisch manager TTCM en voormalig bondscoach Nederlandse damesploeg tafeltennis)
Gast: Benny Langeraert (voorzitter Hoek)
Onderwerpen: ambities hoofdklasser Hoek, korfbal in Zeeland, methode Verheijen
 

 

Zondag 12 februari
Panelleden: Gerard Olijhoek (jeugd coördinator SKNWK en voormalig voetbaltrainer); Piet Eversdijk (freelance wielerjournalist)
Gast: Els Mesu (lid commissie Zeeuwse Kunstijsbaan)
Onderwerpen: kunstijsbaan Zeeland, schaatsen op natuurijs, Kees Zwamborn

 

Zondag 5 februari
Panelleden: Frits Bakker (sportjournalist); Anton Engels (fysiotherapeut)
Gast: Anthony van Assche (turner, Zeeuws Sportman van het Jaar)
Onderwerpen: Sportgala en sportjaar van Van Assche, schaatsen, Zeeuwse atletiek

 

Zondag 29 januari
Panelleden: Ton Kienhuis (oud-directeur SportZeeland en Senior Games); Laurens van Lieren (dressuurruiter)
Gast: Youssif Hamzaoui (voorzitter Zeelandia Middelburg)
Onderwerpen: maatschappelijke waarde voetbal, Elisabeth Willeboordse naar Olympische Spelen, Zeeuwse sportevenementen

 

Zondag 22 januari
Panelleden: Peter Boon (technisch manager TTCM), Gerard Olijhoek (jeugdcoordinator SKNWK)
Gast: Eugene Fagg (directeur Scheldemond College)
Onderwerpen: Highschoolproject op Scheldemond College, Oranje hockeykwestie, geen publiek bij bekerwedstrijd Ajax-AZ

 

Zondag 15 januari
Panelleden: Ton Kienhuis (oud-directeur Sport Zeeland), Diana Niemantsverdriet (voormalig handbal-international)
Gast: Stefanie van de Meeberg (organisatie Supercross Goes)
Onderwerpen: Supercross, wel of geen ervaren spelers in in een selectie, verenigingsmanagers

 

Zondag 8 januari
Panelleden: Dolf Roks (hoofdopleidingen JVOZ), Maria Noordhoek (directeur SportZeeland)
Gast: Peter Crucq (korfbaltrainer van TOP uit Arnemuiden)
Onderwerpen: korfbalniveau in Zeeland, houdbaarheid voetbaltrainer, watersport in Zeeland)  

 

Zondag 1 januari
Panelleden: Ton Kienhuis (voormalig directeur SportZeeland), André van Meerkerk (sport tv-regisseur, judoleraar)
Gast: Fonny Kint (ploegleider Team Nutswerk)
Onderwerpen: Dames wielrennen in Zeeland, Sportgala's, Olympische Spelen

 

Zondag 25 december
Panelleden: Diana Niemantsverdriet (oud-handbal international), Gerard Olijhoek (oud-voetbaltrainer)
Gast: Lein Lievense (organisator Marathon Zeeland)
Onderwerpen: Belastingdienst gaat niet in cassatie tegen Marathon Zeeland, actieplan voor veiliger sportklimaat, strijd om Olympische startbewijzen

 

Zondag 18 december
Panelleden: Piet Eversdijk (wielerjournalist) en Laurens van Lieren (dressuurruiter)
Gast: Sven Vermeulen (tennisscheidsrechter, tennistrainer, tennisorganisator, tennisliefhebber)
Onderwerpen: NK titel Lesley Kerkhove, psychologie in de sport, Hans Dekkers en het wielrennen in Zeeland

 

Zondag 11 december
Panelleden: Anton Engels (fysiotherapeut en atletiektrainer) en Dolf Roks (hoofd opleidingen JVOZ)
Gast: Ruud Pennings (trainer Hoek)
Onderwerpen: eerste seizoenshelft Hoek, plan adopteer een talent, overgang van jeugdsport naar seniorensport

 

Zondag 4 december
Panelleden: Peter Boon (tafeltenniscoach) en Diana Niemantsverdriet (voormalig tophandbalster)
Gast: David Luteijn (voorzitter organisatie Ronde van Zeeland Seaports)
Onderwerpen: Ronde van Zeeland Seaports, druk op sportscheidsrechters, Olympische Spelen

 

Zondag 27 november
Panelleden: Gerard Olijhoek (voetbaltrainer) en Frits Bakker (sportjournalist)
Gast: Björn Langeveld (aanvoerder VC Vlissingen)
Onderwerpen: VC Vlissingen, doping in amateur-en profwielrennen, vroege trainerswisselsin het voetbal

 

Zondag 20 november
Panelleden: Laurens van Lieren (dressuurruiter), Dolf Roks (hoofdopleidingen JVOZ)
Gast: Rinus Verboom (organisator van de World Ports Classic)
Onderwerpen: World Ports Classic door Zeeland, bestuurscrisis bij Ajax, Michel Schrier vindt loopplezier terug)  

 

Zondag 13 november
Panelleden: Marja Noordhoek (directeur SportZeeland) en Piet Eversdijk (freelance wielerverslaggever)
Gast: Adri Franke (bestuurslid VVON Zuid 1)
Onderwerpen: Olympisch Plan 2028, wielervereniging Theo Middelkamp, schaatsen in Zeeland

delen: