- advertentie -

Trainerscarrousel amateurvoetbal

Trainerscarrousel amateurvoetbal

OOST-SOUBURG - Welke voetbaltrainers blijven bij hun club, wie gaan er aan het eind van dit seizoen weg en wie zijn de opvolgers? Kortom: Wie traint waar in het amateurvoetbal in Zeeland in het seizoen 2017-2018?

Ga met de muis over de kaartjes hierboven voor alle details per club en per trainer. Hieronder vind je het overzicht van alle Zeeuwse clubs, die met een elftal uitkomen in de standaardcompetitie van de KNVB.

Aanvullingen/wijzigingen zijn meer dan welkom!
 

AARDENBURG        
2010-2011 Fonnie Verstraeten      
  Robbie de Muijnck      
2011-2012 Robbie de Muijnck      
2012-2013 Arno Zwegers      
  Rinus Zegers      
2013-2014 Marty Bekooy      
2014-2015 Marty Bekooy      
2015-2016 Danny Magito      
2016-2017 Patrick Boute      
2017-2018 Patrick Boute      
         
         
APOLLO'69        
2010-2011 Bram Kot      
2011-2012 Bram Kot      
2012-2013 Jos Wesdorp      
2013-2014 Jos Wesdorp      
2014-2015 Jos Wesdorp      
2015-2016 Rohan de Geus      
2016-2017 Rohan de Geus      
2017-2018 Rohan de Geus      
         
         
'S-HEER ARENDSKERKE  
2010-2011 Paulus Poortvliet      
2011-2012 Serge Beulens      
2012-2013 Serge Beulens      
2013-2014 Serge Beulens      
2014-2015 Serge Beulens      
2015-2016 Adriaan Nieuwenhuijse      
2016-2017 Adriaan Nieuwenhuijse      
2017-2018 Adriaan Nieuwenhuijse      
         
         
ARNEMUIDEN        
2010-2011 Marco Groeneveld      
2011-2012 Marco Groeneveld      
2012-2013 Evert Wisse
Jaap Meerman
     
2013-2014 Carlos de Jonge      
2014-2015 Carlos de Jonge      
2015-2016 Carlos de Jonge      
2016-2017 Nick Corré      
2017-2018 Nick Corré      
         
         
AXEL        
2013-2014 Jacques Blijlevens
Cees Houtepen
     
2014-2015 Kees Westerweele      
2015-2016 Kees Westerweele      
2016-2017 Kees Westerweele
Fonnie Verstraeten
     
2017-2018 Cees Houtepen      
         
         
BEVELANDERS        
2010-2011 Jacques Blijlevens      
2011-2012 Jacques Blijlevens      
2012-2013 Paulus Poortvliet      
2013-2014 Paulus Poortvliet      
2014-2015 Huseyin Dogan      
2015-2016 Huseyin Dogan      
2016-2017 Huseyin Dogan      
2017-2018 Huseyin Dogan      
         
         
BIERVLIET        
2010-2011 Patrick Boute      
2011-2012 Patrick Boute      
2012-2013 Patrick Boute      
2013-2014 Arno Zwegers
Peter Zeegers en Sven Klandermans
Tom Nieuwelink
     
2014-2015 Tom Nieuwelink      
2015-2016 Tom Nieuwelink      
2016-2017 Wim Fenijn      
2017-2018 Wim Fenijn      
         
         
BRESKENS        
2010-2011 Henk Ottens      
2011-2012 Jos de Wilde      
  Cor van de Velde      
2012-2013 Cor van de Velde      
2013-2014 Cor van de Velde
Elmar Lauret
     
2014-2015 Arjan Human      
2015-2016 Arjan Human
Elmar Lauret
     
2016-2017 Hubert van den Hemel      
2017-2018 Hubert van den Hemel      
         
         
BRUSE BOYS        
2010-2011 Ronald van Oeveren      
2011-2012 Ronald van Oeveren      
  Wim Nieuwland      
2012-2013 Wim Nieuwland      
2013-2014 Wim Nieuwland      
2014-2015 Wim Nieuwland      
2015-2016 Wim Nieuwland
Leendert Geelhoed
     
2016-2017 Marco Groeneveld      
2017-2018 Marco Groeneveld      
         
         
CADZAND        
2016-2017 David Almekinders      
2017-2018 David Almekinders      
         
         
CLINGE        
2010-2011 Ivo Wouters      
2011-2012 Ivo Wouters      
2012-2013 Marco van Vlierberghe      
2013-2014 Marco van Vlierberghe      
2014-2015 Gino van den Broecke / Martin Leegwater      
  Marco van Vlierberghe      
2015-2016 Mario Vermeirssen      
2016-2017 Mario Vermeirssen      
2017-2018 Mario Vermeirssen      
         
         
COLIJNSPLAATSE BOYS  
2010-2011 Ron Amperse      
  Marcel van Duyn      
2011-2012 Marcel van Duyn      
2012-2013 Kees Westerweele    
2013-2014 Kees Westerweele      
2014-2015 Arjan Sandee      
2015-2016 Arjan Sandee      
2016-2017 Arjan Sandee      
2017-2018 Niek van den Houten      
         
         
CORN BOYS        
2010-2011 Ruud Cornelis      
  Hans van den Boom      
2011-2012 Bennie Boerman      
2012-2013 Arno Verlinde      
2013-2014 Arno Verlinde      
2014-2015 Arno Verlinde      
2015-2016 Arno Verlinde      
2016-2017 Eric Vanhijfte      
2017-2018 Eric Vanhijfte      
         
         
DAUWENDAELE        
2010-2011 Adriaan Nieuwenhuijse      
  Kees van der Sluis      
2011-2012 Paul Telussa      
  Marcel Lourens      
2012-2013 Marcel Lourens      
2013-2014 Marcel Lourens      
2014-2015 Marcel Lourens      
2015-2016 Marcel Lourens      
2016-2017 Adil Fertoute      
2017-2018 Rene de Nooijer      
         
         
DOMBURG        
2010-2011 John Tahapary      
2011-2012 John Tahapary      
2012-2013 Marcel van Duyn      
  Leendert Verburg      
2013-2014 Eddie Kiesenberg      
2014-2015 Jacques Blijlevens      
2015-2016 Jacques Blijlevens      
2016-2017 Jacques Blijlevens      
2017-2018 Patrick Sins      
         
         
DUIVELAND        
2010-2011 Henk Schouten      
2011-2012 Henk Schouten      
2012-2013 Ko Stoutjesdijk
Wilmar van de Sande
     
2013-2014 André Maas      
2014-2015 Vincent van Noord      
2015-2016 Erwin van der Woerdt      
2016-2017 Anne Smit      
2017-2018 Anne Smit      
         
         
DWO'15        
2016-2017 Serge Beulens      
2017-2018 nieuw      
         
         
GOES        
2010-2011 Gérard de Nooijer      
2011-2012 Gérard de Nooijer      
2012-2013 Gérard de Nooijer      
2013-2014 Gérard de Nooijer      
2014-2015 Jan Poortvliet      
2015-2016 Jan Poortvliet
Hugo Baarends
John Karelse
     
2016-2017 John Karelse      
2017-2018 Rogier Veenstra      
         
         
GPC VLISSINGEN        
2010-2011 Jurriaan van Poelje      
2011-2012 Jurriaan van Poelje      
2012-2013 Leendert Geelhoed      
  Michel Leonhart      
2013-2014 Michel Leonhart      
2014-2015 Karl Vergouwen      
2015-2016 Karl Vergouwen      
2016-2017 Karl Vergouwen      
2017-2018 Niels Slager      
         
         
GRAAUW        
2010-2011 Marco van Vlierberghe      
2011-2012 Marco van Vlierberghe      
2012-2013 Ivo Wouters      
2013-2014 Ivo Wouters      
2014-2015 Patrick de Block      
  Eric Mahu/Johnny Merckx      
2015-2016 Gino van den Broecke      
2016-2017 Gino van den Broecke      
2017-2018 Johnny Merckx      
         
         
GROEDE        
2010-2011 David Almekinders      
2011-2012 David Almekinders      
2012-2013 Wim Fenijn      
2013-2014 Wim Fenijn      
2014-2015 Andre de Nooijer      
2015-2016 Andre de Noojjer      
2016-2017 Andre de Nooijer      
2017-2018 Andre de Nooijer      
         
         
HANSWEERTSE BOYS    
2010-2011 Leo van der Weijden      
2011-2012 Leo van der Weijden      
2012-2013 Richard van Baalen
Frank Quakkelaar
Jules de Vries
     
2013-2014 Marcel van Duyn      
  Stefan Ridderhof      
2014-2015 Ron Amperse      
2015-2016 Steven Seedo      
2016-2017 Piet Gabriëls      
2017-2018 Pearl Doesburg      
         
         
HEINKENSZAND        
2010-2011 Adil Fertoute      
2011-2012 Adil Fertoute      
2012-2013 Adil Fertoute      
2013-2014 Jos van Belzen
Marcel van Duyn
     
2014-2015 Johan Schouten      
2015-2016 Niek van den Houten      
2016-2017 Niek van den Houten      
         
         
HOEDEKENSKERKE        
2010-2011 Ronald Zuijdwegt      
2011-2012 Ronald Zuijdwegt      
2012-2013 Ron Amperse      
2013-2014 Ron Amperse      
2014-2015 Ronald Zuijdwegt      
2015-2016 Ronald Zuijdwegt      
2016-2017 Ronald Zuijdwegt      
2017-2018 Rini Verwest      
         
         
HOEK        
2010-2011 Gaby Demanet      
  Ruud Pennings      
2011-2012 Ruud Pennings      
2012-2013 Eric Hellemons      
  Kenny Verhoene      
2013-2014 Kenny Verhoene      
2014-2015 Kenny Verhoene      
2015-2016 Ruud Pennings
Jannes Tant
     
2016-2017 Jannes Tant      
2017-2018 Jannes Tant      
         
         
HONTENISSE        
2010-2011 Henk Michels      
2011-2012 Eric Vanhijfte      
2012-2013 Eric Vanhijfte      
2013-2014 Eric Vanhijfte      
2014-2015 Eric Vanhijfte      
2015-2016 Marco van Vlierberghe      
2016-2017 Marco van Vlierberghe      
2017-2018 Marco van Vlierberghe      
         
         
HOOFDPLAAT        
2010-2011 Patrick Sutin      
2011-2012 Patrick Sutin      
2012-2013 Patrick Sutin      
2013-2014 Jos de Wilde      
2014-2015 Jos de Wilde      
2015-2016 Marc Waebeke      
2016-2017 Marc Waebeke
Marty Bekooy
     
2017-2018        
         
         
HULSTERLOO        
2010-2011 Tonny Pollet      
2011-2012 Angelo Verbraeken      
2012-2013 Angelo Verbraeken
Mario Vermeirssen
     
2013-2014 Mario Vermeirssen      
2014-2015 Mario Vermeirssen      
2015-2016 Paul Geertsen      
2016-2017 Johan Temmermans      
2017-2018 Johan Temmermans      
         
         
HVV'24        
2010-2011 Eric Brems      
2011-2012 Eric Brems      
2012-2013 Luc Audenaerdt en Honny Claessens      
2013-2014 Luc Audenaerdt      
2014-2015 Ralph Zegers      
2015-2016 Ralph Zegers      
2016-2017 Ralph Zegers
Angelo Verbraeken
Pieter Ongena
     
2017-2018        
         
         
IJZENDIJKE        
2010-2011 Guust van de Velde      
2011-2012 Guust van de Velde      
2012-2013 Robbie de Muynck      
2013-2014 Robbie de Muynck      
2014-2015 Wim Fenijn      
2015-2016 Nico Knol      
2016-2017 Nico Knol      
2017-2018 Nico Knol      
         
         
JONG AMBON        
2010-2011 Bert Pentury      
2011-2012 Arie Pentury en Marlon Mual      
2012-2013 Pearl Doesburg      
  Koos Waslander      
2013-2014 Marlon Mual      
2014-2015 Marlon Mual      
2015-2016 Marlon Mual      
2016-2017 Marlon Mual
Jack Wijnands
     
2017-2018 Karl Vergouwen      
         
         
KAPELLE        
2010-2011 Marcel de Nijs      
2011-2012 Marcel de Nijs      
  Kees de Smit      
2012-2013 Jaimy van Bloppoel      
2013-2014 Jaimy van Bloppoel      
2014-2015 Adil Fertoute      
2015-2016 Adil Fertoute      
2016-2017 John de Frel      
2017-2018 John de Frel      
         
         
KLOETINGE        
2010-2011 Cees Houtepen      
2011-2012 Cees Houtepen      
  Diederik Hiensch      
2012-2013 Diederik Hiensch      
2013-2014 Diederik Hiensch      
2014-2015 Diederik Hiensch      
2015-2016 Arie van der Zouwen      
2016-2017 Arie van der Zouwen      
2017-2018 Marcel Lourens      
         
         
KOEWACHT        
2010-2011 Danny Vlassenrood      
2011-2012 Chris de Bryucker      
2012-2013 Chris de Bruycker      
2013-2014 Ralph Zegers      
2014-2015 Ad Roovers
Serge Martinu
     
2015-2016 Serge Martinu      
2016-2017 Serge Martinu      
2017-2018 Serge Martinu      
         
         
KRABBENDIJKE        
2010-2011 Dennis Neels      
2011-2012 Dennis Neels      
2012-2013 Leo van der Weijden      
2013-2014 Leo van der Weijden      
2014-2015 John de Frel      
2015-2016 John de Frel      
2016-2017 Pim Bruins      
2017-2018 Pim Bruins      
         
         
KRUININGEN        
2010-2011 Gerrit Petersen      
2011-2012 Gerrit Petersen      
2012-2013 Gerrit Petersen      
2013-2014 Gerrit Petersen      
2014-2015 Nick Corré      
2015-2016 John Tahapary
Will Raats
     
2016-2017 Will Raats      
2017-2018 Will Raats      
         
         
KWADENDAMME        
2010-2011 Lieven van Belzen      
2011-2012 Lieven van Belzen      
2012-2013 Lieven van Belzen      
2013-2014 Lieven van Belzen      
2014-2015 Edwin Zuijdwegt
Kees Goeman
     
2015-2016 John Ebert      
2016-2017 John Ebert      
2017-2018 John Ebert      
         
         
LEWEDORPSE BOYS    
2010-2011 Edwin Zuijdwegt      
2011-2012 Rohan de Geus      
2012-2013 Rohan de Geus      
2013-2014 Rohan de Geus      
2014-2015 Rohan de Geus      
2015-2016 Paulus Poortvliet      
2016-2017 Paulus Poortvliet      
2017-2018 Paulus Poortvliet      
         
         
LUCTOR'88        
2010-2011 Marcel Lourens      
2011-2012 Marcel Lourens      
2012-2013 Nels Rijvers      
2013-2014 Nels Rijvers      
2014-2015 Nels Rijvers      
2015-2016 Mick Vujovic      
2016-2017 Mick Vujovic      
         
         
LUCTOR HEINKENSZAND        
2017-2018 Serge Beulens      
         
         
DE MEEUWEN        
2010-2011 Hans van de Rafelaar      
2011-2012 Hans van de Rafelaar      
2012-2013 Arjan Sandee      
2013-2014 Arjan Sandee
John Bentschapknook
     
2014-2015 Stéphane Cépèro      
2015-2016 Stéphane Cépèro      
2016-2017 Daan Eikenhout      
2017-2018 Daan Eikenhout      
         
         
MZC'11        
2011-2012 Adriaan Nieuwenhuijse      
2012-2013 Adriaan Nieuwenhuijse      
2013-2014 Adriaan Nieuwenhuijse      
2014-2015 Adriaan Nieuwenhuijse      
2015-2016 Alexander van Keulen      
2016-2017 Alexander van Keulen      
2017-2018 Arie van der Zouwen      
         
         
MZVC        
2010-2011 Henk de Nood      
2011-2012 Stéphane Cépèro      
2012-2013 Stéphane Cépèro      
2013-2014 Stéphane Cépèro      
2014-2015 Leendert Geelhoed en Henk Willemse      
2015-2016 Ron Amperse en Danny Sandhövel      
2016-2017 Ron Amperse en Danny Sandhövel      
2017-2018 Ron Amperse en Danny Sandhövel      
         
         
NIEUWDORP        
2010-2011 Hans Hack      
  Jos van Belzen      
2011-2012 Ardian Lekaj      
  Piet Puijpe      
2012-2013 Jacques Blijlevens      
2013-2014 Thomas de Ridder      
2014-2015 Thomas de Ridder      
2015-2016 Huib Meerman      
2016-2017 Huib Meerman      
2017-2018 Huib Meerman      
         
         
NIEUWLAND        
2010-2011 John Bentschapknook      
2011-2012 Huib Meerman      
2012-2013 Huib Meerman      
2013-2014 Huib Meerman      
2014-2015 Huib Meerman      
2015-2016 Ad Poortvliet      
2016-2017 Ad Poortvliet      
2017-2018 Lieven van Belzen      
         
         
NOAD'67        
2010-2011 Johan Sulkers      
2011-2012 Johan Sulkers      
2012-2013 Johan Sulkers      
2013-2014 Johan Sulkers      
2014-2015 Ad Palings      
2015-2016 Ad Palings      
2016-2017 Ad Palings      
2017-2018 Ad Palings      
         
         
DE NOORMANNEN        
2010-2011 Marco Schroevers      
2011-2012 Marco Schroevers      
2012-2013 Mick Vujovic      
2013-2014 Ad Poortvliet      
2014-2015 Ad Poortvliet      
2015-2016 Lennard Kerkhove      
2016-2017 Lennard Kerkhove      
2017-2018 Lennard Kerkhove      
         
         
OOSTBURG        
2010-2011 Marty Bekooy      
2011-2012 Marty Bekooy      
  Sylvain Dingemanse      
2012-2013 Sylvain Dingemanse      
2013-2014 Sylvain Dingemanse      
2014-2015 Sylvain Dingemanse      
2015-2016 Patrick Boute      
2016-2017 Danny Magito      
2017-2018 Danny Magito      
         
         
OOSTKAPELLE        
2010-2011 Hans de Nooijer      
2011-2012 Kees van der Sluis      
2012-2013 Harro Hazelaar      
2013-2014 Harro Hazelaar      
2014-2015 Harro Hazelaar      
2015-2016 Jaimy van Bloppoel      
2016-2017 Jaimy van Bloppoel      
2017-2018 Jaimy van Bloppoel      
         
         
PATRIJZEN        
2010-2011 Leendert Verburg      
2011-2012 Leendert Verburg      
2012-2013 Hans de Nooijer      
2013-2014 Hans de Nooijer      
2014-2015 Hans de Nooijer      
2015-2016 Hans de Nooijer      
2016-2017 Stéphane Cépèro      
2017-2018 nieuw      
         
         
PHILIPPINE        
2010-2011 Eric Vanhijfte      
2011-2012 Wim Fenijn      
2012-2013 Fonnie Verstraeten en Rob van de Hemel      
2013-2014 Nico Knol      
2014-2015 Henk Ottens      
2015-2016 Dennis de Nooijer      
2016-2017 Dennis de Nooijer      
2017-2018 Frank van Damme      
         
         
RILLANDIA        
2010-2011 Eddie Kiesenberg      
2011-2012 Ruud Linders      
2012-2013 Ruud Linders      
2013-2014 Ruud Linders      
2014-2015 Bram Kot      
2015-2016 Bram Kot      
2016-2017 Bram Kot      
2017-2018 Johan Sulkers      
         
         
RCS        
2010-2011 Michel Leonhart      
2011-2012 Dennis de Nooijer      
2012-2013 Romeo van Aerde      
2013-2014 Romeo van Aerde      
2014-2015 Michel Leonhart      
2015-2016 Michel Leonhart      
2016-2017 John Bentschap Knook      
2017-2018 John Bentschap Knook      
         
         
RIA WESTDORPE        
2010-2011 Jean Pierre Hubregsen      
2011-2012 Jean Pierre Hubregsen      
  Rudi De Jonghe      
  Arjan de Meij      
2012-2013 Arjo den Dekker      
2013-2014 Arjo den Dekker      
  Egbert Audenaert
Fonnie Verstraeten
     
2014-2015 Fonnie Verstraeten      
2015-2016 Fonnie Verstraeten
Patrick Verhoosel
     
2016-2017 Patrick Verhoosel
Jeroen van den Broeke
     
2017-2018        
         
         
SCHOONDIJKE        
2010-2011 Arno Zwegers      
2011-2012 Arno Zwegers      
2012-2013 Henk Ottens      
2013-2014 Guust van de Velde
Martin van Vooren
     
2014-2015 Martin van Vooren      
2015-2016 Martin van Vooren      
2016-2017 Martin van Vooren      
2017-2018 Martin van Vooren      
         
         
SDO'63        
2010-2011 Gino van den Broecke      
2011-2012 Gino van den Broecke      
2012-2013 Gino van den Broecke      
2013-2014 Dimitri Goossens      
2014-2015 Dimitri Goossens      
2015-2016 Sigi Leest      
2016-2017 Sigi Leest      
2017-2018 Dimitri Goossens      
         
         
SEROOSKERKE        
2010-2011 Romeo van Aerde      
2011-2012 Eddie Kiesenberg      
  Jan Meulmeester      
2012-2013 John Bentschapknook      
2013-2014 Mick Vujovic      
2014-2015 Cees Houtepen      
2015-2016 Cees Houtepen      
2016-2017 Cees Houtepen      
2017-2018 Gerrit Petersen      
         
         
SKNWK        
2010-2011 Gerard Olijhoek      
2011-2012 Thomas de Ridder      
2012-2013 Thomas de Ridder      
2013-2014 Jack Wijnands      
2014-2015 Jack Wijnands      
2015-2016 Walter de Jonge      
2016-2017 Perry Snoep      
2017-2018 Perry Snoep      
         
         
SLUIS        
2010-2011 Ronny Tresonie      
2011-2012 Ronny Tresonie      
2012-2013 Ronny Tresonie      
2013-2014 Ronny Tresonie      
2014-2015 Ronny Tresonie      
2015-2016 Ronny Tresonie      
2016-2017 Ronny Tresonie      
2017-2018 Henk Ottens      
         
         
SLUISKIL        
2010-2011 Paul Telussa      
2011-2012 Rudy Veraart      
  Carlo Vanhijfte      
2012-2013 Carlo Vanhijfte      
  Benny van Leeuwen      
  Marcel van Duyn      
2013-2014 Patrick Boute      
2014-2015 Henk Michels      
2015-2016 Henk Michels      
2016-2017 Henk Michels      
2017-2018 Sigi Leest      
         
         
SMERDIEK        
2010-2011 Cees Stoutjesdijk      
2011-2012 Cees Stoutjesdijk      
2012-2013 Peter van Poortvliet      
2013-2014 Peter van Poortvliet      
2014-2015 Peter van Poortvliet      
2015-2016 Johan Sulkers      
2016-2017 Johan Sulkers      
2017-2018 Bram Kot      
         
         
SPS        
2010-2011 Peter van Poortvliet      
2011-2012 Peter van Poortvliet      
2012-2013 Cees Stoutjesdijk      
2013-2014 Cees Stoutjesdijk      
2014-2015 Arno Anthonisse      
2015-2016 Arno Anthonisse      
2016-2017 Arno Anthonisse      
2017-2018 Arno Anthonisse      
         
         
SPUI        
2010-2011 Marc de Kunder      
2011-2012 Marc de Kunder      
2012-2013 Marc de Kunder      
2013-2014 Marc de Kunder      
2014-2015 Jean-Pierre Hubregsen      
2015-2016 Jean-Pierre Hubregsen
Arno Verlinde
     
2016-2017 Arno Verlinde      
2017-2018 Arno Verlinde      
         
         
SSV'65        
2010-2011 Alexander van Keulen      
2011-2012 Alexander van Keulen      
  Leendert Geelhoed      
2012-2013 Marco Groeneveld      
2013-2014 Marco Groeneveld      
2014-2015 Marco Groeneveld      
2015-2016 Marco Groeneveld      
2016-2017 Romeo van Aerde      
2017-2018 Romeo van Aerde      
         
         
STAVENISSE        
2010-2011 Jaap Knop      
2011-2012 Jaap Knop      
2012-2013 Jaap Knop      
2013-2014 Jaap Knop      
2014-2015 Johan Nagtegaal      
2015-2016 Johan Nagtegaal      
2016-2017 Johan Nagtegaal      
2017-2018        
         
         
STEEN        
2010-2011 Honnie Claessens      
2011-2012 Carlo van Grimberghe      
2012-2013 Carlo van Grimberghe      
2013-2014 Carlo van Grimberghe      
2014-2015 Carlo van Grimberghe      
2015-2016 Carlo van Grimberghe      
2016-2017 Carlo van Grimberghe      
2017-2018 Carlo van Grimberghe      
         
         
TERHOLE        
2010-2011 Serge Martinu      
2011-2012 Eddie Freijzer      
  Jos de Wilde      
2012-2013 Jos de Wilde      
2013-2014 Edy de Witte      
2014-2015 Edy de Witte      
2015-2016 Edy de Witte      
2016-2017 Edy de Witte      
2017-2018        
         
         
TERNEUZEN        
2010-2011 Diederik Hiensch      
2011-2012 Diederik Hiensch      
  Henk Ottens      
2012-2013 Alexander van Keulen      
2013-2014 Henk Ottens
Ardian Lekaj
     
2014-2015 Wesley Visser
Eddy van der Hooft
     
2015-2016 Michel Leonhart      
2016-2017 Michel Leonhart      
2017-2018 Ronny Tresonie      
         
         
TERNEUZENSE BOYS  
2010-2011 Karl Vergouwen      
  Arie Dekker      
2011-2012 Eddy van der Hooft      
2012-2013 Eddy van der Hooft      
2013-2014 Alexander van Keulen      
2014-2015 Alexander van Keulen      
2015-2016 Diederik Hiensch      
2016-2017 Diederik Hiensch      
2017-2018 Diederik Hiensch      
         
         
THOLENSE BOYS        
2010-2011 Paul van Buuren      
2011-2012 Paul van Buuren      
2012-2013 Paul van Buuren      
2013-2014 Adil Fertoute      
2014-2015 Ronald van Oeveren      
2015-2016 Erwin de Nijs      
2016-2017 Erwin de Nijs      
2017-2018 Erwin de Nijs      
         
         
VCK        
2010-2011 Nick Corré      
2011-2012 Nick Corré      
2012-2013 Nick Corré      
2013-2014 Edwin Kriens      
2014-2015 Edwin Kriens      
2015-2016 Thomas de Ridder      
2016-2017 Thomas de Ridder      
2017-2018 Thomas de Ridder      
         
         
VEERE        
2010-2011 Henk Willemse      
2011-2012 Henk Willemse      
  Jan Vermeulen en Arie Pentury      
2012-2013 Abdoe Ben Khedda      
2013-2014 Abdoe Ben Khedda      
2014-2015 Abdoe Ben Khedda      
2015-2016 Nick Corré      
2016-2017 Marcel van Duyn      
2017-2018 Joachim Cornelisse      
         
         
VLISSINGEN (ZON)  
2010-2011 Roy Hendriksen      
2011-2012 Karl Vergouwen      
2012-2013 Karl Vergouwen
Kees Human
     
2013-2014 Ruud Pennings      
2014-2015 Ruud Pennings      
2015-2016 Jurriaan van Poelje
Ruud Pennings
     
2016-2017 Ruud Pennings      
2017-2018 John Karelse      
         
         
VLISSINGEN (ZAT)  
2011-2012 Johan Schouten      
2012-2013 Johan Schouten      
2013-2014 Johan Schouten      
2014-2015 Renato Dijkstra      
2015-2016 Renato Dijkstra      
2016-2017 Renato Dijkstra      
2017-2018 Ronald Zuijdwegt      
         
         
VOGELWAARDE        
2010-2011 Ad Roovers      
2011-2012 Ad Roovers      
2012-2013 Jean Pierre Hubregsen      
2013-2014 Jean Pierre Hubregsen      
2014-2015 Marc de Kunder      
2015-2016 Marc de Kunder      
2016-2017 Marc de Kunder      
2017-2018 Marc de Kunder      
         
         
VOSMEER        
2010-2011 Adrie Capelle      
2011-2012 Wim Westerhuis      
2012-2013 Wim Westerhuis      
2013-2014 Wim Westerhuis
Adrie Capelle
     
2014-2015 Cees Stoutjesdijk      
2015-2016 Cees Stoutjesdijk      
2016-2017 Cees Stoutjesdijk      
2017-2018 Frans Ceton      
         
         
WAARDE        
2010-2011 Joost van de Griek      
  Maurice Hartman      
2011-2012 Maurice Hartman      
  Onno van Agtmael      
2012-2013 Onno van Agtmael      
2013-2014 Dennis Neels      
2014-2015 Dennis Neels      
2015-2016 Dennis Neels      
2016-2017 Edwin in de Weij      
2017-2018 Edwin in de Weij      
         
         
WALCHEREN        
2010-2011 Dennis de Nooijer      
2011-2012 Ron Amperse      
  Marco Schroevers      
2012-2013 Marco Schroevers      
2013-2014 Marco Schroevers      
2014-2015 René van Herpen      
2015-2016 René van Herpen      
2016-2017 Kevin Hollander      
2017-2018 Kevin Hollander      
2018-2019 Kevin Hollander      
         
         
WEMELDINGE        
2010-2011 Arjan Sandee      
2011-2012 Arjan Sandee      
2012-2013 John Tahapary      
2013-2014 John Tahapary      
2014-2015 John Tahapary      
2015-2016 Nels Rijvers      
2016-2017 Nels Rijvers      
2017-2018 Jordan van Langevelde      
         
         
DE WESTHOEK        
2016-2017 Steven Seedo      
2017-2018 Steven Seedo      
         
         
WIK'57        
2010-2011 Jaap de Ridder      
2011-2012 Nico Schoute      
2012-2013 Nico Schoute      
2013-2014 Toine Tiggelman
Kasimir Snoek
     
2014-2015 Martin de Nooijer      
  Jos Wesdorp      
2015-2016 Jos Wesdorp      
2016-2017 Jos Wesdorp      
2017-2018 Jos Wesdorp      
         
         
WHS        
2010-2011 Joost Hulshof      
2011-2012 Ko Stoutjesdijk      
2012-2013 Erwin de Nijs      
2013-2014 Erwin de Nijs      
2014-2015 Erwin de Nijs      
2015-2016 Romeo van Aerde
Theo Moerland en Leon de Witte
     
2016-2017 Edwin Kriens      
2017-2018 Leon de Witte      
         
         
WOLFAARTSDIJK        
2010-2011 Ad Poortvliet      
  Jan Vermeulen      
2011-2012 Edwin Zuijdwegt      
2012-2013 Edwin Zuijdwegt      
2013-2014 Marcel de Nijs      
2014-2015 Marcel de Nijs      
2015-2016 Miguel Walraven      
2016-2017 Miguel Walraven      
2017-2018 Miguel Walraven      
         
         
YERSEKE        
2010-2011 Jaimy van Bloppoel      
2011-2012 Jaimy van Bloppoel      
2012-2013 Ronald Zuijdwegt      
2013-2014 Ronald Zuijdwegt      
2014-2015 Gerrit Petersen      
2015-2016 Gerrit Petersen      
2016-2017 Gerrit Petersen      
2017-2018 Harro Hazelaar      
         
         
ZAAMSLAG        
2010-2011 Kenny Verhoene      
2011-2012 Kenny Verhoene      
2012-2013 Ad Roovers
Hubert van den Hemel
     
2013-2014 Hubert van den Hemel      
2014-2015 Hubert van den Hemel      
2015-2016 Hubert van den Hemel      
2016-2017 Tom Nieuwelink      
2017-2018 Tom Nieuwelink      
         
         
ZEELAND SPORT        
2010-2011 Mick Vujovic      
2011-2012 Mick Vujovic      
2012-2013 Henk Willemse      
2013-2014 Henk Willemse      
2014-2015 Jaimy van Bloppoel      
2015-2016 Henk Willemse      
2016-2017 Salim Ben Sellam      
2017-2018 Salim Ben Sellam      
         
         
ZEELANDIA MIDDELBURG  
2010-2011 Arjo den Dekker      
2011-2012 Arjo den Dekker      
2012-2013 Ruud Pennings      
2013-2014 Paul Telussa
Daan Eikenhout
     
2014-2015 Daan Eikenhout      
2015-2016 Daan Eikenhout      
2016-2017 Mart van Bree
Rogier Veenstra
     
2017-2018 Dennis de Nooijer      
         
         
ZSC'62        
2010-2011 Jos Wesdorp      
2011-2012 Jos Wesdorp      
2012-2013 Bram Kot      
2013-2014 Bram Kot      
2014-2015 Eddie Kiesenberg      
2015-2016 Jos Kristelijn      
2016-2017 John Tahapary      
2017-2018 John Tahapary      

 

delen: