Zeeuws talent op Kunstbende
TERNEUZEN -
Deelnemers presenteerden zich op het gebied van muziek, dans, dj, theater & performance, taal, expo, film & animatie.
Finale
De acht winnaars de acht verschillende categorieën mogen 15 april meedoen aan de landelijke finale van de Kunstbende in de Melkweg in Amsterdam.
Expo:
1. Jona Biemans
2. Marit Biemans
3. Jiske Kosian
1. Jona Biemans
2. Marit Biemans
3. Jiske Kosian
Taal:
1. Sara Verlee
2. Lot Woittiez
3. Krist Akkermans en Marloesjka Seelmann
1. Sara Verlee
2. Lot Woittiez
3. Krist Akkermans en Marloesjka Seelmann
Film& Animatie:
1. Into the Game - Mattie Scheele, Ellis Faasse, Hannemijn van Gaalen en Anouk van noorden
2. The Toy Soldier War - Renzo Rijn en Philippe
3. The damned Dunes - Marijn de Zeeuw, Demi Branderhorst, Iris Jongejan en Esther Houmes
1. Into the Game - Mattie Scheele, Ellis Faasse, Hannemijn van Gaalen en Anouk van noorden
2. The Toy Soldier War - Renzo Rijn en Philippe
3. The damned Dunes - Marijn de Zeeuw, Demi Branderhorst, Iris Jongejan en Esther Houmes
DJ:
1. DJ Elroy (Jermaine Omzigtig)
2. Vialo Rivaldo (Joris van de Broecke)
3. DJ Mischaaa (Mischa Sigtermans)
1. DJ Elroy (Jermaine Omzigtig)
2. Vialo Rivaldo (Joris van de Broecke)
3. DJ Mischaaa (Mischa Sigtermans)
Theater&Performance:
1. Hannah van Kampen
2. Youri Harinck, Elodie van Klaveren, Wessel Blok en Iris van den Berge
3. Chrin Niemeijer
1. Hannah van Kampen
2. Youri Harinck, Elodie van Klaveren, Wessel Blok en Iris van den Berge
3. Chrin Niemeijer
Fashion:
1. Merel Beemster
2. Amaroo (Amanda Reijerse en Robin Craenenbroeck)
3. Willemijn Louws
1. Merel Beemster
2. Amaroo (Amanda Reijerse en Robin Craenenbroeck)
3. Willemijn Louws
Dans:
1. The Future - Merle Wisse, Anne Marie van de Bogerd, Cynthia Koopman, Loes Hout, Annemarie van de Vrie, Marthe Veldhuis, Linde de Beste, Tinke Veekens
2. Boomboxx - Femke de Kunder, Jessie de Fouw, Atreyu van Esch, Sheryla Pamela en Cheryl Hage
3. Flying Believers - Renee van Exel, Teddy van Hoogt, Daphne Valenkamp en Rani Tetteroo
1. The Future - Merle Wisse, Anne Marie van de Bogerd, Cynthia Koopman, Loes Hout, Annemarie van de Vrie, Marthe Veldhuis, Linde de Beste, Tinke Veekens
2. Boomboxx - Femke de Kunder, Jessie de Fouw, Atreyu van Esch, Sheryla Pamela en Cheryl Hage
3. Flying Believers - Renee van Exel, Teddy van Hoogt, Daphne Valenkamp en Rani Tetteroo
Muziek:
1. Geert van Oorschot, Bart Kuijpers, Daniël Lokerse
2. Julio Melio
3. Punt! - Joris Smit, Tim den Berge, Stijn Visser en Gijs Timmermans
1. Geert van Oorschot, Bart Kuijpers, Daniël Lokerse
2. Julio Melio
3. Punt! - Joris Smit, Tim den Berge, Stijn Visser en Gijs Timmermans