Oproep tot protest AZC 's-Gravenpolder (VIDEO)

oproep tot protest AZC
Borden in 's-Gravenpolder
Borden in 's-Gravenpolder © OZ
'S-GRAVENPOLDER - Opheldering
De initiatiefnemers willen opheldering over de werkwijze van de gemeente Borsele. "Het gaat nu niet om voor of tegen, maar wel om de slinkse manier waarop het COA en de gemeente proberen om in ons dorp 500 mensen te huisvesten."

Geen discussie

Volgens burgemeester Gelok zijn de mensen welkom, maar pas na de besloten bijeenkomt. "Ik wil wat in ontvangst nemen, maar ik ga niet op straat in discussie. De mensen hadden zich kunnen aanmelden voor de 'ronde tafelgesprekken' die de gemeente organiseert."

Ronde tafelgesprekken

Voor de gesprekken hebben zich ongeveer 160 mensen aangemeld. Die worden verdeeld in acht groepen. De besloten bijeenkomst wordt gehouden in verenigingsgebouw 'Ons Dorpsleven' in 's-Gravenpolder. 
Protestbord in 's-Gravenpolder
Protestbord in 's-Gravenpolder © Omroep Zeeland
Protestbord in 's-Gravenpolder
Protestbord in 's-Gravenpolder © Omroep Zeeland

— Annet (@annetschut)
">