Uitslagen bekervoetbal zaterdag 27 augustus

Uitslagen districtsbeker
Uitslagen districtsbeker © OZ

Groepswinnaar

OOST-SOUBURG - Door de 2-1 overwinning van GOES op MZC'11 werd de Bevelandse formatie groepswinnaar. Ook Kloetinge sloot door het 1-1 gelijke spel tegen Roosendaal zijn groep winnend af. Terneuzense Boys werd door een 2-0 overwinning op MOC'17 tweede achter Kloetinge en gaat ook door naar de tweede ronde.

Achterstand

Voor Bruse Boys krijgt het toernooi om de districtsbeker ook een vervolg. De Schouwse ploeg won met 1-3 bij Heukelum waardoor het op onderling resultaat tweede werd. 
In de poules waar één ploeg naar de tweede ronde gaat plaatsten Noormannen, GPC Vlissingen, Krabbendijke, Walcheren, Arnemuiden, Tholense Boys, Groede, Bevelanders, SKNWK, Philippine, Kruiningen en Luctor'88 zich vandaag voor de tweede ronde.
Hieronder vindt u alle uitslagen van het districtsbekervoetbal van zaterdag 27 augustus.

Poule 38

Oostkapelle - VDL 2-5
Piershil - VFC 3-1
Poule 40
OVV - Serooskerke 1-0
Brielle - Nieuwenhoorn 1-0
Poule 41
FC Axel - NSVV 1-2
SC Kruisland - Heinenoord 3-1
Poule 43
Zuidland - Hellevoetsluis 4-3
OHVV - De Meeuwen 0-7
Poule 44
FC Dauwendaele - Zeelandia Middelburg 1-4
GOES - MZC'11 2-1
Poule 46
Strijen - SSV'65 3-1
SHO- Rood Wit W 2-4
Poule 48
Heukelum - Bruse Boys 1-3
Alblasserdam - VVGZ 1-3
Poule 51
Terneuzense Boys - MOC'17 2-0
Kloetinge - Roosendaal 1-1
Poule 52
Binnenmaas - Zaamslag 6-2
Poule 53
JEKA - Nieuwdorp 0-2
GJS - Baronie 0-3
Poule 2-03
SPS - DVO'60 1-3
Poule 2-06
De Noormannen - Vogelwaarde 9-0
VCK - Schoondijke 5-2
Poule 2-11
Vrederust - Lepelstraatse Boys 3-3
Poule 2-12
Corn Boys - VC Vlissingen (zat) 1-2
Poule 2-14
MZVC - Biervliet 0-1
Poule 2-15
DwO'15 - RCS 1-8
IJzendijke - Waarde 3-0
Poule 2-19
Krabbendijke - Rillandia 2-1
Zeeland Sport - WVV'67 6-2
Poule 2-21
Hoedekenskerke - WIK'57 5-1
Poule 2-30
Walcheren - Breskens 5-2
Poule 2-34
NVS - Vosmeer 7-1
Cluzona - NOAD'67 4-0
Poule 2-35 
Wemeldinge - Nieuwland 0-1
Arnemuiden - Sluiskil 6-1
Poule 2-36
Halsteren - Smerdiek 2-1
Hoeven - Tholense Boys 1-3
Poule 2-37
Groede - Yerseke 3-1
Poule 2-52
Bevelanders - Apollo'69 4-2
Duiveland - Colijnsplaatse Boys 2-1
Poule 2-60
Spui - Graauw 1-3
Poule 2-62
ZSC'62 - SKNWK 0-6
FC De Westhoek - Jong Ambon 2-2
Poule 2-65
Philippine - Sluis 3-0
Poule 2-79
SC Stavenisse - SC Welberg 4-1
DIOZ - WHS 1-5
Poule 2-84
Kruiningen - FC Bergen 4-4
Poule 2-87
Wolfaartsdijk - Heinkenszand 2-2
Luctor'88 - 's-Heer Arendskerke 3-1
Poule 1-08, dames
Smerdiek - IJzendijke 1-6