Jongen schiet ruit kapot met een luchtbuks


Raam beschadigd
BORSSELE - De politie kreeg op zondag 4 september rond 15.30 uur de melding dat er bij een woning een raam beschadigd was geraakt. De bewoonster van het pand had het vermoeden dat dit door een luchtdrukwapen was gebeurd.
Opnieuw schieten
Agenten kwamen bij de woning aan en waren in gesprek met de vrouw toen het leek dat er opnieuw geschoten werd.
Dakraam
Na onderzoek bleek dat er vanuit een zolderraam van een woning geschoten werd door de 20-jarige verdachte. De agenten gingen naar de woning toe en werden binnen gelaten door de bewoners.
Imitatiewapens
De verdachte zat op zolder. Bij hem zijn een luchtdrukwapen, gaspistool en twee imitatiewapens in beslag genomen. Vervolgens is de man aangehouden. Na verhoor is hij, met een proces-verbaal op zak, in vrijheid gesteld.