Zeeland wordt wakker: gestrand schip, criminelen en bijbanen


Vastgelopen
OOST-SOUBURG - Op de noordelijke strekdam van de haven van Terneuzen heeft gisteravond korte tijd een schip met 2600 ton aardolieproducten vastgezeten. Omdat het schip even dreigde te breken werd groot alarm geslagen
Lees verder: Schip even vast op strekdam haven Terneuzen

Meer recherche
In Zeeland zijn veel meer rechercheurs nodig om criminele netwerken te onderzoeken en op te rollen. Dat zegt commissaris van de Koning Han Polman na de vondsten van grote hoeveelheden grondstoffen voor het maken van synthetische drugs.
Lees verder: Polman: Veel meer recherche nodig in Zeeland

Bijbanen
Burgemeester Jan-Frans Mulder van Hulst heeft, volgens onderzoek van RTL Nieuws, 20 bijbanen en verdient daar helemaal niets mee. Mulder op zijn beurt relativeert het aantal banen en wijst op het belang van maatschappelijke betrokkenheid van een burgemeester.
Lees verder: 'Bijbanen horen bij betrokken burgemeesterschap'

Weer
Op wat wolken na is er ook vandaag veel ruimte voor de zon. Bij een een zwakke tot matige zuidoostelijke wind wordt het vanmiddag 11 tot 14 graden.