Deze voetbalclub Strijd Trouw Eerlijk En Nobel

Deze voetbalclub Strijd Trouw Eerlijk En Nobel
Deze voetbalclub Strijd Trouw Eerlijk En Nobel © OZ
Onze Club Steen
SINT JANSTEEN - Cursus grensrechter
In deze aflevering van het voetbalprogramma Onze Club vertelt voorzitter Adri Totté dat zijn club springlevend is. Het ledenaantal groeit nog altijd. Jo van Remortele is het clubicoon van STEEN en hij heeft een grote staat van dienst in het eerste elftal. De fitste spelers van de club laten zien dat ze heel erg diep kunnen gaan en vrijwilliger Loek de Burger geeft presentator Jan-Jaap Corré een cursus grensrechter zijn. 
Uitzending
Onze club is op televisie elke zondag te bekijken om 18.10 uur. Alle afleveringen zijn hier terug te zien.
Onze Club op bezoek bij VV STEEN
Onze Club op bezoek bij VV STEEN © OZ