Supporters Schoondijke dol op derby's (video)

Supporters Schoondijke dol op derby's (video)
Supporters Schoondijke dol op derby's (video) © OZ
Onze Club Schoondijke
SCHOONDIJKE - Samenwerking
Om toch alle teams te kunnen vullen ontkomt Schoondijke dan ook niet aan samenwerking. Dat gebeurt al volop bij de jeugd en naar tevredenheid. "Daar zijn best wel wat gesprekken aan vooraf gegaan, maar we zitten nu in een concept met de buren van Breskens en we kunnen daar alleen maar lovend over spreken", zegt voorzitter Werner Braspenning. 
Mist
Het bezoek van het voetbalprogramma Onze Club aan Schoondijke viel op een mistige dag, maar daar hadden de spelers geen last van. Zowel in het jeugdcircuit als bij het klikoschieten liet Schoondijke zich van haar beste kant zien. 
Uitzending
Onze Club komt elke zondagavond op televisie om 18.10 uur en wordt elk uur herhaald. Alle afleveringen zijn hier terug te kijken.