Oud-topscorer De Groene traint mini-pupillen Kwadendamme (video)

Oud-topscorer De Groene traint mini-pupillen Kwadendamme (video)
Oud-topscorer De Groene traint mini-pupillen Kwadendamme (video) © Omroep Zeeland
Onze Club Kwadendamme
KWADENDAMME - Uitdagingen
Voorzitter Dies Driedijk van Kwadendamme vertelt over de uitdagingen waar zijn club voor staat. "Financieel zijn we gezond, maar qua ledenaantal is het lastig. Daarom werken we ook samen op het gebied van de jeugd met Hoedekenskerke en Apollo'69 en voor de lange termijn kijken we ook naar samenwerking. Daarnaast hebben we een oude school uit de jaren'30 als clubhuis en kleedkamers, Een oud-gebouw dus, dat veel onderhoud nodig heeft."
Jeugd
De talenten van Kwadendamme komen in Onze Club prominent naar voren. Eén van de trainers van de mini-pupillen is Erik de Groene die als aanvaller van onder meer toenmalig hoofdklasser Kloetinge een grote naam opbouwde in het Zeeuwse voetbal. De kinderen van Kwadendamme die het jeugdcircuit mogen doen laten zich van hun beste kant zien door het record te pakken. 
Onze Club op bezoek bij vv Kwadendamme
Onze Club op bezoek bij vv Kwadendamme © Omroep Zeeland
Uitzending
Onze Club is elke zondagavond te zien bij Omroep Zeeland om 18.10 uur en wordt elk halfuur herhaald. Op de speciale website zijn alle afleveringen terug te kijken.