Brilmuseum gaat dicht, reddingspogingen zijn mislukt


Het museum heeft een collectie van zo'n 5000 brillen. Daaronder bijzondere brillen, zoals die van prinses Juliana, prins Bernhard, majoor Bosshardt en dj Tiësto, maar ook bekende Zeeuwen, zoals Danny Vera. Het overgrote deel van de collectie wordt verkocht.
Tientallen jaren heb ik er energie, passie en veel geld ingestoken, maar we blijven verlies draaien met het museum.

Eigenaar Henk Bergmans baalt van het einde van z'n levenswerk, maar heeft geen andere oplossing. "Tientallen jaren heb ik er energie, passie en veel geld ingestoken, maar we blijven verlies draaien met het museum."
Brillenmuseum toch dicht
Veertig jaar gewerkt aan collectie
Bergmans heeft veertig jaar lang gewerkt aan de collectie. De brillen van de bekende Nederlanders zullen waarschijnlijk worden verkocht. Een gedeelte blijf in het bezit van Henk Bergmans.