Hulpdiensten: jaarwisseling rustig verlopen


De brandweer moest op oudejaarsavond 71 keer uitrukken. Tijdens de jaarwisseling 2015-2016 was dat nog 122 keer. In de meeste gevallen ging het om kleine buitenbranden. De politie heeft ook enkele klachten over geluidsoverlast veroorzaakt door vuurwerk binnengekregen.
Kattendijke
Een deel van de inwoners van Kattendijke zal minder plezier aan de jaarwisseling hebben beleefd. Bewoners van de Dorpsstraat zaten sinds 19.45 uur zonder gas, nadat er vuurwerk in het riool was gegooid. De storing was rond 23.30 uur verholpen.

De politie was massaal in de Bloemenbuurt in Vlissingen aanwezig om een herhaling van de ongeregeldheden van vorig jaar te voorkomen. Er zijn dit jaar geen ernstige incidenten voorgevallen in de wijk.