Onze Club op bezoek bij korfbalvereniging TOP Arnemuiden

Onze Club op bezoek bij korfbalvereniging TOP Arnemuiden
Onze Club op bezoek bij korfbalvereniging TOP Arnemuiden © Omroep Zeeland
Onze Club TOP Arnemuiden
Ook deze week krijgt presentator Jan-Jaap Corré de kans om mee te trainen met de sportclub die hij bezoekt, om zo te oefenen voor de battle die hij aan het eind van het programma moet halen. Trainer Arco Goedkoop van het eerste team van TOP neemt Jan-Jaap onder zijn hoede. Verder vertelt voorzitter Harry Anders over zijn club, duikt clubicoon Blaas de Ridder in de geschiedenisboeken, laat vrijwilliger Martin de Leeuw zien wat hij allemaal doet en laten twee aanstormende talenten zien hoe goed ze zijn.

Elke zondagavond

Onze Club wordt elke zondagavond uitgezonden op televisie om 18.10 uur. De uitzending wordt ieder halfuur herhaald. Alle afleveringen zijn op de speciale pagina terug te kijken.