Zeeland wordt wakker: koninklijk bezoek, goed gevoel en cocktails

Zeeland wordt wakker: koninklijk bezoek, goed gevoel en cocktails
Zeeland wordt wakker: koninklijk bezoek, goed gevoel en cocktails © Omroep Zeeland
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima tijdens een bezoek in Duitsland
Koning Willem-Alexander en koningin Máxima tijdens een bezoek in Duitsland © ANP

Oranjes op bezoek

Koning Willem-Alexander en koningin Maxima bezoeken vandaag Schouwen-Duiveland en Tholen. Met stops in Renesse, Kerkwerve, Bruinisse, Sint Philipsland, Sint-Annaland en Tholen belooft het een drukke dag te worden waarin een hele reeks onderwerpen voorbij komen. In zorgcentrum De Schutse in Sint Annaland zal ouderenzorg centraal staan.

Lees ook:

Tweede Kamerlid Isabelle Diks met wethouder van Vlissingen John de Jonge
Tweede Kamerlid Isabelle Diks met wethouder van Vlissingen John de Jonge © Omroep Zeeland

Positief gevoel

GroenLinks-Tweede Kamerlid Isabelle Diks gaat met een 'positief gevoel' terug naar Den Haag, nadat ze het terrein van de toekomstige marinierskazerne in Vlissingen bezocht. Diks was eerder zeer kritisch over de verhuizing van de marinierskazerne vanuit Doorn naar Vlissingen.

Lees ook:

De drijvende kracht achter het nieuwe restaurant van Sergio Herman
De drijvende kracht achter het nieuwe restaurant van Sergio Herman © Omroep Zeeland

Van juf tot cocktailmaker

Tanja Spuesens uit Westdorpe timmert aan de weg in de horeca. De voormalige schooljuf is nu barmanager in het restaurant van Sergio Herman in Cadzand-Bad

Lees ook:

© Astrid Wiessner Hoog

Weer

Vandaag is het vrij zonnig en droog. Net als de voorgaande dagen, stijgt het kwik naar bijzonder hoge waarden voor de tijd. Het wordt 22 tot 24 graden. De zuidoosten wind draait naar het zuiden en waait zwak tot matig, kracht 2 tot 3.