Yazbeck terug in Philippine na 4 jaar Griekse cel

De Griekse douane had vijftig kilo hasj gevonden in zijn auto. Yazbeck werd veroordeeld tot 12 jaar gevangenisstraf maar kwam mede onder druk van buitenlandse zaken vrij. Yazbeck heeft altijd gezegd onschuldig te zijn.
Echtgenote Esther Spuesens vertelt:
Libanon
Obad Yazbeck zat sinds de zomer van 2006 vast in de gevangenis van het Griekse Patras. Hij werd aangehouden toen hij de Turks-Griekse grens passeerde om zijn moeder in Libanon te bezoeken. Bij een controle vond de douane vijftig kilo hasj in de brandstoftank.
Fietstocht
De vrouw van Yazbeck, Esther Spuesens heeft altijd geloofd in zijn onschuld. De zaak van Yazbeck kreeg in het verleden veel aandacht. Zo organiseerde zijn zwager een fietstocht naar de gevangenis in Griekeland om aandacht te vragen voor Yazbeck.