Overschrijvingstermijn gesloten: Wie voetbalt waar in het amateurvoetbal 2019-2020?

De overschrijvingstermijn voor spelers in het amateurvoetbal is geloten. 15 juni is elk jaar de laatste dag waarop spelers nog van club kunnen veranderen. Op de laatste avond leidde dat nog tot een aantal verrassende transfers. Hieronder lees je een overzicht van de mutaties bij Zeeuwse clubs in de standaardcompetities van de KNVB.

Francis Kabwe Manengela verruilt Halsteren voor Hoek (foto: Orange Pictures)

zaterdagvoetbal - Derde Divisie

Hoek

Nieuw - Erwin Franse, Roycel James (beiden GOES), Francis Kabwe Manengela (foto, Halsteren), Nicholas Skverer (Woezik), Abdoe Abdenbi (VC Vlissingen), Alexander Embrechts (KVK Westhoek), Sander Versendaal (Oostkapelle), Steven Smulder (Jong NEC)

Weg - Lionel Fitsch, Marijn Wijkhuijs (beiden Kloetinge), Kyle Doesburg (SteDoCo), Levi Mombarg (Oostkapelle/Domburg), Thomas van Renthergem (Lebbeke), Gianni Tiebosch (TOP Oss), Sidy Ceesay (Avanti Stekene), Vin Vercouteren (Temse), Yves Nyemb (stopt), Zinou Chergui (onbekend).

Lionel Fitsch speelt na de zomer voor Kloetinge (foto: Orange Pictures)

zaterdagvoetbal - 1e klasse

Kloetinge

Nieuw - Lionel Fitsch (foto), Marijn Wijkhuis (beiden Hoek), Klaas van Hecke (GOES), Ronaldo Meijer (Arnemuiden), Huib van Hecke (JVOZ), Martijn de Goffau (Nieuwdorp), Maxim de Clippelaar (Zaamslag), Jeremy Hubregtse (Nieuwenhoorn)

Weg - Remco van Tiggele, Guus de Leeuw, Stefan Quinten (allen Yerseke), Koen van den Berge (Bruse Boys), Demy Kole (Luctor Heinkenszand), Maarten van Vooren (FC Dauwendaele), Can Özgan (Patrijzen)

Terneuzense Boys

Nieuw - Douwe Zeegers (Maldegem), Antonie Notte (VSV Gent), Dangelo Martien (VC Vlissingen), Simon Faasse (tweede elftal), Glenn Michielsen, Rick Gort (eigen jeugd)

Weg - André Siereveld (stopt), Dennis Rijnberg (lager elftal), Ruud Hoogesteeger (lager elftal), Frank van Kouteren (stopt), Devante Sno (Terneuzen)

Eljo Dooge staat ook komend seizoen onder de lat bij 's-Heer Arendskerke (foto: Peter Wijts)

zaterdagvoetbal - 2e klasse

's-Heer Arendskerke

Nieuw - geen

Weg - Jesse Kaptein (Hoedekenskerke), Frank Davidse (lager elftal)

Arnemuiden

Nieuw - Rick Balk (Vlissingen), Werner Schreuders en Dylan da Silva Gomes (beiden Zeelandia Middelburg)

Weg - Ronaldo Meijer (Kloetinge), Daniel van 't Westende (GPC Vlissingen)

FC Axel

Nieuw - Bryan Vervaet (geen club), Lando Jorge, Rowdy Hooi, Michael Cristina (allen Terneuzen), Joran Dankaert, Lorenzo Pijpelink, Ralph Bakker, Laurens Le Feber (allen lager elftal), Boaz Buijze, Wouter Verbraeken (beiden eigen jeugd).

Weg - Bart Rijckaert (KFC Sinaai), Roy van Ham (KFC Sinaai), Tim de Feijter (HVV'24), Ibrahim Eryürük (HVV'24), Ivo Verstraeten, Stijn Verstraeten (beiden Terneuzen), Nick van de Velde (nog niet bekend), Pedro Uitdewilligen (nog niet bekend)

Bruse Boys

Nieuw - Levi Lindhout (Smerdiek), Koen van de Berge (Kloetinge), Calvin Goemaat (OFB), Kenneth Boogerd (SKNWK)

Weg - Martijn Lindhout (Rood Wit W), Marc Bij de Vaate (MZC'11), Rick Jonker (SSV'65)

De Meeuwen

Nieuw - Mike van Schaardenburg (RCS), Dennis Tukker (VC Vlissingen), Max Dagevos (FC Dauwendaele), Sjoerd Melis, Wessel van der Stel (eigen jeugd)

Weg - Yannick But (Zeelandia Middelburg)

MZC'11

Nieuw - Marc Bijdevaate (Bruse Boys), Dylan Adelaar (Ketel Spaland), Dylan Oosterboer, Jesper Kriens, Nick Kafoe (eigen jeugd)

Weg - Melchior Coolbergen (DBGC)

Oostkapelle/Domburg

Nieuw - Dion Aerssens (VC Vlissingen), Levi Mombarg (Hoek), Pepijn Struijk (Zeelandia Middelburg), Steven Meiresonne (Zeelandia Middelburg), Sven Wisse (VCK), Hugo Brand, Jérome de Visser (beiden Domburg), Bas van der Wel (eigen jeugd),

Weg - Sjoerd Verhulst (GOES), Sander Versendaal (Hoek), Arjen Pattenier (stopt), Rick Maljaars (lager elftal)

Serooskerke

Nieuw - Dennis Kovacevic, Bjarne Murre (beiden Zeelandia Middelburg), Niels Sanderse (tweede elftal), Denvy Mesu, Jurre van Keulen (beiden eigen jeugd)

Weg -

SSV'65

Nieuw - Jordi Matando (Kapelle), Rico de Putter (Krabbendijke), Glenn Weezepoel (Kloetinge jeugd), Salim Sandee (Kloetinge 2), Rick Jonker (Bruse Boys), Coen Verschuure (eigen jeugd)

Weg - Michel de Groote (lager elftal), Sam Biesterbosch (stopt), Aco Patkovic (nog niet bekend)

Walcheren

Nieuw - Nigel Lord (Zeelandia Middelburg), Jay Cosijn, Timo Lijbers, Joey Geljon (allen eigen jeugd), Thensélo Uranie, Roniël Uranie (beiden VC Vlissingen zat.)

Weg - Peter van Antwerpen (VCK), Gino Zuppelli, Jeremy Spelier (beiden VC Vlissingen)

Yerseke

Nieuw - Remco van Tiggele, Guus de Leeuw, Stefan Quinten (allen Kloetinge), Sander Rijk (Hoedekenskerke/Kwadendamme)

Weg - Sylvio Hage (GOES)

Guus de Leeuw (links) keert volgend jaar terug bij Yerseke (foto: Ron Quinten)

zaterdagvoetbal - 3e klasse

Bevelanders

Nieuw - Delano Pauwelse (Colijnsplaatse Boys), Stefano Dijkstra (VC Vlissingen), Niels Snoep (Serooskerke), Thijs Mast, Zakaria Berro, Mike van de Maas (eigen jeugd)

Weg - geen

FC Dauwendaele

Nieuw - Maarten van Vooren (Kloetinge), Mahyar Emamjomeh (MZVC), Quinten Lourens (Serooskerke), Davey Ernest (geen club), Mahboeb Rahimi (geen club), Justin Schaalje (Oostkapelle), Gino Breuer, Kjeld Verhage, Levi de Rijke, Marc te Kiefte, Timo Jeras (allen eigen jeugd)

Weg - Max Dagevos (De Meeuwen), Jaap de Kroo (stopt)

Duiveland

Nieuw - Donny van Dongen (MZC'11), Danny de Looff en Steffan de Looff (Colijnsplaatse Boys)

Weg - Joran Maliepaard (VC Vlissingen), Marcel Zwager (lager elftal), Rudi Koster (lager elftal), Barry Steenpoorte (stopt), Hidde van Duijn (onbekend)

GOES

Nieuw - Cahit Arslanlar (Nieuwdorp), Sofyan Azzagari (Kapelle), Souliman Abali (Kapelle), Rob Schalkoort (Kapelle), David Kuijs (geen club), Björn van Gastel (Kloetinge), Rick de Punder (Goes zondag), Abubakar Khalif, Quincy Kalonji, Luke Parsons Lock, Klaudio Dervishi, Rodi Ngoumout, Senad Malagic (allen eigen jeugd)

Weg - Serkan Elaltunbay, Jeffrey Koelman (beiden stoppen)

GPC Vlissingen

Nieuw - Enrico Höweler (MZVC), Jesper de Vlieger (De Meeuwen), Daniel van 't Westende (Arnemuiden), Jonathan Lilombo (Zeelandia Middelburg), Ouassim El Gauadi (RCS), Hassan Kanar (geen club), Rafael Dos Santos, Soufian Karba (beiden VC Vlissingen, zat), Mitch van Dijk (lager elftal)

Weg - Marciano Weeda (Veere), Oliver Goose (Zwaluw VFC)

Kapelle

Nieuw - Janko van Iwaarden (NOAD'67), Lodewijk Vogelzang, Ralph van de Dries, Jeroen van Overloop, Colin Flikweert, Tristan Herselman, Indy van Sluys, Djangko Besuijen, Ries de Jonge (allen lagere teams Kapelle)

Weg - Jordi Matondo (SSV'65), Martijn van der Ploeg (Kloetinge 2), Marco den Deurwaarder (Luctor Heinkenszand), Niels Zoutewelle (Apollo'69), Jasper Vink (stopt), Souliman Abali, Rob Schalkoort, Sofyan Azzagari (allen GOES zaterdag), Urven Bernardina (stopt).

Krabbendijke

Nieuw - Edson Poetisi (Baronie), Erwin van de Vrede (Rillandia), Rik Buteijn (Waarde)

Weg - Lorenzo Hoekman (GOES), Rico de Putter (SSV'65)

Lewedorpse Boys

Nieuw - geen

Weg - geen

Luctor Heinkenszand

Nieuw - Demy Kole (Kloetinge), Mitchell de Nooijer (Philippine) , Nicky Vermeule (DwO'15)

Weg -

Nieuwdorp

Nieuw -Jurian Winterswijk (VCK), Jurian Hage (Arnemuiden), Zino van Eijk en Thijs Hoondert (beiden Kloetinge)

Weg - Martijn de Goffau (Kloetinge), David Tolhoek (Apollo'69), Mark Vermue (Patrijzen)

NOAD'67

Nieuw -geen

Weg -Gijs Adriaanse (VVC'68)

De Noormannen

Nieuw - Damian Cijsouw (eigen jeugd), James Beye (VC Vlissingen), Luuk van den Berg (JVOZ)

Weg -

Patrijzen

Nieuw - Can Özgan (Kloetinge), Mark Vermue (Nieuwdorp), Roy van Craenenbroeck, Niels van Prooyen (beiden eigen jeugd)

Weg - geen

RCS

Nieuw - Alkido Dervishi (Zeelandia Middelburg), Lionel Lord (geen club), Soufian Bousantouh (VC Vlissingen, zon) Thomas Huberts, Dany van Dijk, Dyllan Davidse, Milan Duinkerke, Nabil Azzanagui, Daimy Schild, Yassine Bouzambou, Wesley de Smit, Maikel Virginia, Gyon Bentschap Knook (allen eigen jeugd)

Weg - Nicky van Merriënboer, Mourad Azzanagui (beiden VC Vlissingen), Mike van Schaardenburg (De Meeuwen) Ouassim El-Gauadi (GPC)

Tholense Boys

Nieuw - Dennis Stols (Lepelstraatse Boys) Remi Capelle (Vosmeer), Noël van Kaam (Halsteren), Oghuzan Kilavuz (DOSKO), Wilmer Kousemaker (Capelle), Joost van Elzakker. Aron de Korte. Jesper Atres. Kevin van Dijken, Jasper Wiens (allen eigen jeugd).

Weg - Werner Marsman, Roel de Nijs (beiden WHS), Bart Vane, Koen Nieuwkoop (beiden gestopt) Remi van Herk (Prinsenland)

VCK

Nieuw - Peter van Antwerpen (Walcheren)

Weg - Sven Wisse (Oostkapelle/Domburg)

Veere

Nieuw - Marciano Weeda (GPC)

Weg -

WHS

Nieuw -

Weg - Arvin de Witte (Halsteren)

Zaamslag

Nieuw - Wesley Mieras, Jelle Slabbekoorn, Hidde Slabbekoorn (allen Hoek), Dion Schoonakker, Noah de Vries, Lars Bil (allen Terneuzen)

Weg - Maxime de Clippelaar (Kloetinge), Jordy Maerevoet, Niek Luime (beiden Basel, Bel), Dennis van Passel (Vogelwaarde), Hylke Stroo (Groede), Michiel Leyte (stopt)

ZSC'62

Nieuw - Ralph van Gent (De Fendert), Danny Erkelens (MZC'11), Chris Jelier (FC De Westhoek)

Weg - geen

Rafael dos Santos Fonseca degradeerde met VC Vlissingen naar de 4e klasse zaterdag en vertrekt nu naar buurman GPC (foto: Paul ten Hacken)

zaterdagvoetbal - 4e klasse

Apollo'69

Nieuw - David Tolhoek (Nieuwdorp), Michel Korsuize (SSV'65), Collin Tolhoek (Arnemuiden)

Weg - Robert-Jan van der Genugten, Ardjan Bolink (beiden stoppen)

Brouwershaven

Nieuw - Toby de Bruine, Justin de Bruine (SKNWK), Joean Hosiyar (FC De Westhoek), Michiel Theyssen (MZC'11), Wesley Dalebout (eigen jeugd)

Weg - Rudi Nuijten (stopt), Paul Stam (MZC'11), Jan de Koeijer (stopt)

Cadzand

Nieuw - Maxim Wille (Breskens), Bodhi van Kessel , Daan Martlè, Jan Kees den Hamer, Joeri Vercouteren, Jordan Lampe, Sem Mostert, Stijn Basting, Tim Basting (allen eigen jeugd)

Weg- Tarik Kadric (Groede), Geerten van Dam (Schoondijke)

Colijnsplaatse Boys

Nieuw - Jacco Verhulst (lager elftal), Maikel van Boxel (lager elftal). Ramon Koster (lager elftal), Sander Sallet (lager elftal), Thijs Nuijens (eigen jeugd), Job Nuijens (eigen jeugd), Daan Wattel (eigen jeugd), Marvin Tilroe (eigen jeugd), Ralph Boer (eigen jeugd).

Weg - Danny de Looff, Steffan de Looff (beiden Duiveland), Raymond Rovers, Graham Holmes (beiden SSV'65), Leon van Loon (stopt)

DwO'15

Nieuw - Joris van 't Zelfde, Delano Loontjes (beiden eigen jeugd), Hendrik Bosselaar (tweede elftal)

Weg - Ewout de Graaff (Hoedekenskerke/Kwadendamme), John Sommeijer (lager elftal), Nicky Vermeule (Luctor Heinkenszand)

Hoedekenskerke/Kwadendamme

Nieuw - Jesse Kaptein ('s Heer Arendskerke) Jaydon Scholten (GOES, zaterdag)

Weg- Sander Rijk (Yerseke) Martijn Rijk, Ramon Vermue en Gerard Verkuil (stoppen alle drie)

Jong Ambon

Nieuw - Björn Langeveld, Anwar Roemeratoe, Geraldo Roemeratoe (RCS), Giovanni Roos (Vught), Hasan Suljic (FC Dauwendaele), Giovanni Elskamp, Virhu Bhoelai (beiden VC Vlissingen zaterdag), Bas Rijkeboer (Philippine), Jelmer Pasveer (Zeelandia Middelburg), Leandro Gomes, Jamiro Tuankotta, Giordano Tuhumury, Fabrizio Tuhumury (allen Zeelandia Middelburg), Levi Mual (Walcheren), Sim Taniwel (onbekend)

Weg - Maaikel Hoogstad (MZVC)

Kruiningen

Nieuw - Jordi Cock (Kloetinge), Senna de Moor (eigen jeugd), Bryan Leendertse (eigen jeugd), Chackson Alberto (eigen jeugd), Ties van Leeuwen (lager elftal)

Weg - Robin Krijger (Yerseke)

MZVC

Nieuw - Matthijs de Regt, Tiemen Bijleveld, Lars Huisson, Marnix de Pagter, Niels Ouwerkerk, Bas Adriaanse (Zeelandia Middelburg), Maaikel Hoogstad (Jong Ambon)

Weg - Sharrad van Roggen (gestopt), Enrico Höwler (GPC Vlissingen)

Nieuwland

Nieuw - Rick de Waal (eigen jeugd), Nick Lokker (eigen jeugd), Rick Baaij (eigen jeugd), Luuk Joosse (eigen jeugd), Jenz de Meij (eigen jeugd), Luuk Cevaal (eigen jeugd), Jeroen Wijkhuijs (eigen jeugd) Timo Donze (geen club)

Weg - Timmy Jacobs (stopt), Jaimy Francke (VCK; lager elftal)

Rillandia

Nieuw -Szakacs Sady (Waarde), Diedrik Noordam (Wolfaartsdijk) Iman Noordam (Wolfaartsdijk) Michel van Geel (Ariston'80)

Weg -Erwin van de Vreede (Krabbendijke), Laurent Doeland (Vrederust)

Schoondijke

Nieuw - Geerten van Dam (Cadzand), Jelle Wilting (Terneuzense Boys), Maarten van Wijck (geen club)

Weg - Giel Jan de Neve (stopt)

SKNWK

Nieuw - Machiel Schot (MZC'11), Delano Prins (geen club), Tim van de Cingel (eigen jeugd), Stijn Dooge (eigen jeugd), Dominique Prins (eigen jeugd), Jari Goudswaard (eigen jeugd), Daan van de Cingel (eigen jeugd)

Weg - Kenneth Boogerd (Bruse Boys) en Justin de Bruine (Brouwershaven)

Smerdiek

Nieuw - Robin Capelle en Thijs van Zanten (beiden Vosmeer) Jerrold Laurman (Rijnmond Hoogvliet Sport), Marco Kloet (Stavenisse)

Weg - Levi Lindhout (Bruse Boys)

SPS

Nieuw - Andries de Jonge, Thomas van Vossen, Maurice van de Slikke, Swen Uijl (allen eigen jeugd), Arjen de Heer (SC Stavenisse)

Weg - geen

Spui

Nieuw - Wouter den Hollander (Terneuzense Boys), Marty Dobbelaar (Schoondijke), Ricardo Dobbelaar (eigen jeugd), Colin Kalisvaart (eigen jeugd), Sander Stokhof (geen club), Ricardo Stoffijn (Vogelwaarde), Marc van Minnen (2e elftal), Melvin Visser, Bas Manhove, Niels Koorevaar, Martijn van Lent (allen Terneuzen), Ronald Oostdijk (geen club), Marley Blansjaar (2e elftal)

Weg - Remco Hamelink, Arnaud Hamelink, Mark Otterloo. Yorick Koekoek (allen gestopt),

SC Stavenisse

Nieuw - geen

Weg - Marco Klippel (lager elftal), Arjen de Heer (SPS)

VC Vlissingen

Nieuw - geen

Weg - Stefano Dijkstra (Bevelanders), Orlando Schulze (Vlissingen zondag), James Beije (De Noormannen), Soufian Karba, Rafael Dos Santos (beiden GPC Vlissingen), Virhu Bhoelay (Jong Ambon)

Waarde

Nieuw - Ervin Jonosi (geen club), Thomas van Velzen (Krabbendijke)

Weg - Rik Butijn (Krabbendijke), Szabi Szakacs (Rillandia), Iman Noordam (Rillandia)

Wemeldinge

Nieuw - geen

Weg - geen

FC De Westhoek

Nieuw - geen

Weg - Joean Hosiyar (Brouwershaven)

WIK'57

Nieuw - Luc Gebuijs (OFB), Dennis Dekker, Jeroen de Ruijter (MZC'11), Nino van der Niet (MZC'11), Bart van de Velde (eigen jeugd), Arne Schults (eigen jeugd), Quinten Poelman (eigen jeugd)

Weg - geen

Wolfaartsdijk

Nieuw - Esra Schrier (Kloetinge), Damian van Gastel (Kloetinge), Kees de Visser (SSV'65)

Weg - Diedrik Noorddam (Rillandia)

Zeelandia Middelburg

Nieuw -

Weg - Matthew Lentink, Thomas de Rijke, Geraldi Geerman, Collin van den Berg (allen VC Vlissingen), Aikido Dervishi (RCS), Pepijn Struijk (Oostkapelle) Lars Huisson, (MZVC)

Aanvullingen voor dit overzicht zijn welkom! Overschrijvingen kunnen doorgegeven worden aan onze sportredactie.

Ralph de Kok tekent zijn overeenkomst met GOES. Links Hugo Barends van de technische commissie van de club (foto: vv GOES)

zondagvoetbal - Derde Divisie

GOES

Nieuw - Sjoerd Verhulst (Oostkapelle), Sylvio Hage (Yerseke), Ralph de Kok (foto, FC Dordrecht), Lorenzo Hoekman (Krabbendijke). Miquel Crucq (VC Vlissingen)

Weg - Klaas van Hecke (Kloetinge), Erwin Franse, Roycel James (beiden Hoek), Dennis Uijl (DOSKO), Ray Kroon (Smitshoek)

Abdoe Abdenbi gaat van Vlissingen naar Hoek (foto: Paul ten Hacken)

zondagvoetbal - 1e klasse

VC Vlissingen

Nieuw - Matthew Lentink, Thomas de Rijke, Geraldi Geerman, Collin van den Berg (allen Zeelandia Middelburg), Joran Maliepaard (Duiveland), Gino Zuppelli, Jeremy Spelier (beiden Walcheren), Orlando Schulze (VC Vlissingen zaterdag), Eren Yildizturan (Leonidas), Mourad Azzanagui, Nicky van Merriënboer (beiden RCS)

Weg - Abdoe Abdenbi (foto, Hoek), Dennis Tukker (De Meeuwen), Raymond Wolff (??), Dangelo Martien (Terneuzense Boys), Dion Aerssens (Oostkapelle), Rick Balk (Arnemuiden), Miquel Crucq (GOES), Tiamo Roose (Philippine), Sofian Bousantouh (??), Hicham El Kaddouri (??), Samarony Goossens (Stekene), Soufian Bousantouh (RCS)

zondagvoetbal - 3e klasse

HVV'24

Nieuw - Dion Weemaes (Clinge), Tim de Feyter, Ibrahim Eryürük (beiden FC Axel), Demy Blommaert (Zaamslag), Jelle de Waal, Bodhi van de Sijpt (beiden eigen jeugd).

Weg - Christopher Sint Jacoba (Sluiskil), Bowie van de Bergen (Sluiskil), Joshua Geertsen (Yellow Blue Beveren), Loïc van Willigen (Hontenisse), Lamine Tew (onbekend)

Philippine

Nieuw - Tiamo Roose (VC Vlissingen)

Weg - Amidu Tanku (Terneuzen), Mitchell de Nooijer (Luctor Heinkenszand), Bas Rijkeboer (Jong Ambon)

STEEN

Nieuw - Randy Houwer (Clinge), Bas Verdurmen (Vogelwaarde)

Weg - geen

Terneuzen

Nieuw - Devante Sno (Terneuzense Boys), Ivo Verstraeten, Stijn Verstraeten (beiden FC Axel), Ricardo Mariman, Inid Preganlija (beiden Breskens), Amidu Tanko (Philippine), Tim Hiensch, Lieuwe Geysels, Ivo Huls (allen eigen jeugd)

Weg - Can Kiran (Maldegem), Sonny Huitema (Sluiskil), Marc Verwei (stopt), Michael Cristina (FC Axel)

zondagvoetbal - 4e klasse

Biervliet

Nieuw - Jannes Steijn (lager elftal)

Weg - Erik Adam (stopt), Ferry van Damme (stopt), Aron de Vlinder (stage buitenland)

Breskens

Nieuw - Joris Corijn (Axel), Derek de Booij (Terneuzen), Niels Burm (geen club), Nordin Zaha (Schoondijke), Twan den Exter (IJzendijke)

Weg - Kjeld Verschorre (Sluis), Johnny de Jaeger (Groede), Ricardo Mariman (Terneuzen)

Clinge

Nieuw - Joost van de Walle (Graauw)

Weg - Dion Weemaes (HVV'24)

Groede

Nieuw - Tarik Kadric (Cadzand), Ricky van de Vijver (Aardenburg), Hylke Stroo (Zaamslag), Johnny de Jaeger (Breskens), Ciske Menue (Oostburg)

Weg - Ruud van Westen (lager elftal)

Hontenisse

Nieuw - Joel van Selst, Tom van Dijke, Ties Kerckaert, Tijn de Pooter, Domique Eijsackers, Stijn de Kock, Fabio Sponselee, Daan Sol, Marijn Blaecke, Mitchell van Cauteren, Marco Kint (allen eigen jeugd), Sjoerd de Graaf, Loic van Willigen (HVV'24), Roy Kint (SDO'63)

Weg - Roy Cremers (Hulsterloo)

Hulsterloo

Nieuw - Dave Taylors, Jarno de Vleeschouwer, Tom de Block, Nathan van de Walle (allen België), Koen Colleman (eigen jeugd), Roy Cremers (Hontenisse)

Weg - Niels van Puijmbroeck (België)

IJzendijke

Nieuw - Colin Fenijn, Tycho van de Ven (Philippine)

Weg - Lodewijk van Keeken (Sluis), Bas Casteleijn, Kevin Burky (beiden gestopt)

Koewacht

Nieuw - Quinten Stokx (eigen jeugd), Lars Vaerewijck (FC Assenede)

Weg - Ruud Martens (stopt)

Oostburg

Nieuw -Sander Dobbelaere (Philippine)

Weg - Ciske Menue (Groede)

RIA W

Nieuw -

Weg -

Sluis

Nieuw -

Weg -

zondagvoetbal - 5e klasse

Aardenburg

Nieuw - Sergio Mendes de Guzman (Maldegem) , Rayanne Buzijn, Mark van de Pol (beiden zonder club), Ghiel Moens en Baggio de Zutter (eigen jeugd)

Weg - Ricky van de Vijver (Groede)

Corn Boys

Nieuw -

Weg -

Graauw

Nieuw - Merijn Steenbeek (eigen jeugd)

Weg - Joost van de Walle (Clinge), Kenneth de Witte, Milan Jonkheim (beiden gestopt)

Hoofdplaat

Nieuw - Simon Koudijzer (Biervliet), Robin van Opdurp (Groede), Giovanni de Mallie (Oostburg), Johanan van den Ameele (Oostburg)

Weg - geen

SDO'63

Nieuw - Ivo van Pamelen (HVV'24), Silvano de Visser (Hontenisse), Dylan Drubbel (Clinge), Danny Magito (Oostburg), Yannick de Bree, Petro Mentzy, Niels Coppejans (geen club)

Weg - Leon Lambert, Tom de Zwart (beiden gestopt), Roy Kint (Hontenisse), Willem van Belle (Clinge)

Sluiskil

Nieuw - Sonny Huitema (Terneuzen), Bowy van de Bergen (HVV'24), Ryan de Regt, Tim van Herreweghe (RIA W), Gökhan Ersahin, Hasan Basagac (beiden geen club).

Weg - Tom van de Velde en Matthew Rompa (beiden Corn Boys).

Vogelwaarde

Nieuw - Dennis van Passel, Werter de Haaij (beiden Zaamslag)

Weg - Ricardo Stoffijn (Spui), Nieck Elderson (Hoek 2)

Aanvullingen voor dit overzicht zijn welkom! Overschrijvingen kunnen doorgegeven worden aan onze sportredactie.

Meer over dit onderwerp:
voetbal overschrijvingen
Deel dit artikel:

Reageren