Zo zien de amateurcompetities er komend seizoen uit

De KNVB heeft deze week de indelingen van de voetbalcompetities bekend gemaakt. Hoek en GOES (Derde Divisie) wisten al waar ze aan toe waren, maar nu zijn ook de overige competities ingedeeld door de bond.

Kloetinge-speler Daan Esser moet in de achtervolging tegen DETO (foto: Orange Pictures)

Zaterdagvoetbal, 1e klasse C

Almkerk
GRC'14
Heerjansdam
Kloetinge
LRC
Montfoort
Nieuw Lekkerland
Nivo Sparta
Oranje Wit
Papendrecht
SVL
Sliedrecht
Terneuzense Boys
WNC

's-Heer Arendskerke is kampioen geworden in de 3e klasse A van het zaterdagvoetbal (foto: Peter Wijts)

2e klasse E

Arendskerke
Arnemuiden
Bruse Boys
DBGC
De Meeuwen
FC Axel
Hellevoetsluis
MZC'11
Nieuwenhoorn
SSV'65
Oostkapelle/Domburg
Serooskerke
Walcheren
Yerseke

De Noormannen speelt ook volgend jaar in de 3e klasse A (foto: De Noormannen Facebook)

3e klasse A

Bevelanders
De Noormannen
FC Dauwendaele
GPC Vlissingen
GOES
Kapelle
Lewedorpse Boys
Luctor Heinkenszand
Nieuwdorp
Patrijzen
RCS
VCK
Veere
Zaamslag

Duiveland werd kampioen in de 4e klasse en promoveerde (foto: Omroep Zeeland)

3e klasse B

De Fendert
Den Bommel
Duiveland
Halsteren
Jonge Spartaan
Klundert
Kogelvangers
Krabbendijke
NOAD'67
Prinsenland
SEOLTO
Tholense Boys
WHS
ZSC'62

Vlissingen zaterdag degradeerde uit de 3e klasse (foto: Paul ten Hacken)

4e klasse A

Brouwershaven
Cadzand
Colijnsplaatse Boys
Jong Ambon
MZVC
Nieuwland
De Westhoek
SKNWK
Schoondijke
Spui
Vlissingen (zaterdag)
WIK'57
Zeelandia Middelburg

DwO'15 haalde de nacompetitie maar kon geen promotie afdwingen (foto: Facebook DwO'15)

4e klasse B

Apollo'69
DwO'15
Hansweertse Boys
Hoedekenskerke/Kwadendamme
Kruiningen
Rillandia
Stavenisse
SPS
Smerdiek
Waarde
Wemeldinge
Wolfaartsdijk

Teleurstelling bij Renzo Roemeratoe (Vlissingen) na een nederlaag vorig seizoen (foto: Paul ten Hacken)

Zondagvoetbal, 1e klasse B

Boshuizen
DHC
DOSKO
Den Hoorn
Hillegersberg
Olympia
ROAC
Rood-Wit W
Spartaan'20
TAC'90
TOGB
Vlissingen
VUC
Zwervers

Terneuzen klopte vorig jaar HVV'24 en won de periodetitel, maar promoveerde niet (foto: Omroep Zeeland)

3e klasse A

DSE
Gastel
Hoeven
HVV'24
MOC'17
Philippine
RBC
Schijf
STEEN
Steenbergen
Terneuzen
VVR
Victoria'03
Zundert

Groede beleefde een mooi seizoen, maar kon net niet promoveren en speelt dit jaar in de 4e klasse A (foto: Facebook Groede)

4e klasse A

Biervliet
Breskens
Clinge
Groede
Hontenisse
Hulsterloo
IJzendijke
Koewacht
Oostburg
RIA W
Sluis

Hoofdplaat speelt komend seizoen in de 5e klasse A (foto: Facebook Hoofdplaat)

5e klasse A

Aardenburg
Corn Boys
DEVO
De Schutters
Graauw
HSC'28
Hoofdplaat
Lepelstraatse Boys
NVS
Rimboe
SDO'63
Sluiskil
Vogelwaarde
Welberg

De indelingen van alle competities zijn terug te vinden op onze teletekstpagina's 640 tot en met 662.

Meer over dit onderwerp:
voetbal KNVB indelingen
Deel dit artikel:

Reageren