Uitslagen oefenvoetbal: WHS en De Westhoek scoren er lustig op los

In de voorbereiding op het nieuwe voetbalseizoen worden weer veel oefenwedstrijden gespeeld. De Westhoek won maar liefst met 12-2 van Hansweertse Boys. WHS scoorde er tegen SKNWK nog eentje meer: 13-0. Hieronder lees je de uitslagen van de gespeelde wedstrijden en de oefenwedstrijden voor de komende periode.

DwO'15 en Dauwendaele speelden zaterdag tegen elkaar (foto: Omroep Zeeland)

Oefenprogramma 10 tot en met 16 augustus

wedstrijd uitslag
dinsdag 11 augustus
De Meeuwen - Halsteren (zat.) 1-2
Kapelle - Vlissingen 2-2 (gestaakt vanwege onweer)
Hoedekenskerke Kwadendamme - Duiveland 1-2
De Noormannen - Oostkapelle/Domburg 2 3-2
Hoek - Club Brugge 2 1-2
HVV'24 - Oostburg 8-0
VCK - FC Axel 1-0
woensdag 12 augustus
Philippine - Sluis 1-1
IJzendijke - Spui 4-3
donderdag 13 augustus
Tholense Boys - Wemeldinge 3-1
NOAD'67 - SKNWK 3-0
Zaamslag - Koewacht 4-0
vrijdag 14 augustus
RIA W. - Watervliet 3-0
Hoek 2 - Clinge 2-4
zaterdag 15 augustus
Hoek - Patro Eisden 3-3
Kloetinge JO19 - Veere 3-5
UNA - GOES 1-0
ZSC'62 - Apollo'69 (veld Wolphaartsdijk) 0-1
Luctor Heinkenszand - Kloetinge 1-6
DwO'15 - Dauwendaele 2-4
Hoedekenskerke Kwadendamme - Lewedorpse Boys 1-1
Wemeldinge - GPC 0-2
Yerseke - Kruiningen 3-1
Groede - FC Axel 2-2
Vlissingen - Waarde 7-0
Rillandia - GOES (zat) 1-6
WIK'57 - Wolfaartsdijk 2-1
Seolto - Smerdiek 4-2
STEEN - Terneuzense Boys 3-2
Walcheren - MZVC afg
De Westhoek'20 - Hansweertse Boys 12-2
SSV'65 - NOAD'67 5-0
Bruse Boys - Strijen 1-3
Unitas'30 - Tholense Boys 8-1
Brouwershaven - De Meeuwen 2 2-1
MZC'11 - Duiveland 0-0
WHS - SKNWK 13-0
De Noormannen - Luctor Heinkenszand 2 2-0
Arendskerke - Bevelanders 3-1
zondag 16 augustus
Koewacht - Overmeire -

De voorbereidingen van de meeste voetbalclubs in Zeeland starten in augustus en vanzelfsprekend wordt er dan ook weer veel geoefend. In dit artikel vind je een overzicht en uitslagen van het oefenprogramma van de clubs.

Hoek-speler Giovanni Delannoy in de oefenwedstrijd tegen de beloftes van Club Brugge (foto: Sjaak van der Salm)

Oefenprogramma 17 tot en met 23 augustus

wedstrijd uitslag
dinsdag 18 augustus
SSV'65 - GOES -
Apollo'69 - De Noormannen -
Kloetinge - RBC -
Dauwendaele - Kruiningen -
Koewacht - Philippine -
GPC - Hoedekenskerke Kwadendamme -
Zeelandia Middelburg - MZC'11 -
De Meeuwen - Kapelle -
Krabbendijke - Rillandia -
Patrijzen - IJzendijke -
VCK - Kloetinge onder 23 -
RIA W. - Cadzand -
Oostkapelle Domburg - Walcheren -
De Westhoek'20 - Wemeldinge -
Arnemuiden - Luctor Heinkenszand -
Clinge - Hontenisse -
NOAD'67 - Herkingen -
Nieuwdorp - Bruse Boys -
Bevelanders - Brouwershaven -
RCS - Duiveland -
Flakkee - WHS -
Hoek 2 - Biervliet -
GOES (zat) - Smerdiek -
woensdag 19 augustus
Merelbeke - Hoek -
HVV'24 - FC Axel -
Spui - Sluis -
Zelzate - Terneuzense Boys -
donderdag 20 augustus
Oostburg - Terneuzense Boys 2 -
vrijdag 21 augustus
Koewacht - FC Axel -
Clinge - Zaamslag -
Zaamslag 2 - Vogelwaarde -
Ria W. - St. Kruis Winkel -
zaterdag 22 augustus
GOES - TAC'90 -
WIK'57 - Apollo'69 -
Kloetinge - SHO -
SPS - SKNWK -
Hontenisse - Lewedorpse Boys -
Duiveland - GPC -
Melissant - ZSC'62 -
MZC'11 - Brederodes -
Serooskerke - Zeelandia Middelburg -
Hoedekenskerke Kwadendamme - Krabbendijke -
Rillandia - SSV'65 2 -
Walcheren - Terneuzense Boys -
Kruiningen - Brouwershaven -
Hansweertse Boys - Arnemuiden 2 -
Zwaluwe - NOAD'67 -
Bruse Boys - VVC'68 -
Tholense Boys - Smerdiek -
Jong Ambon - Groede -
WHS - Zinkwegse Boys -
Bevelanders - Hoek 2 -
zondag 23 augustus
Koewacht - SDO'63 -
Rimboe - RIA W. -
Vogelwaarde - Hontenisse 2 -
Biervliet - Hoofdplaat -

Oostkapelle / Domburg protesteert bij arbiter Felix in het duel tegen Nieuwenhoorn - archief (foto: Arthur Aerssens)

Oefenprogramma 24 tot en met 30 augustus

wedstrijd uitslag
dinsdag 25 augustus
Kruisland - Kloetinge -
Dauwendaele - Arnemuiden -
Stellendam - SPS -
ZSC'62 - DwO'15 -
Philippine - FC Axel -
De Meeuwen - Bevelanders -
Zeelandia Middelburg - Oostkapelle/Domburg -
Colijnsplaatse Boys - Rillandia -
Duiveland - WIK'57 -
Patrijzen - MZVC -
Hoek - Terneuzense Boys -
Kruiningen - Wemeldinge -
Hansweertse Boys - WHS 2 -
STEEN - Hontenisse -
Bruse Boys - Halsteren (zat) -
MOC'17 - Tholense Boys -
Arendskerke-WHS -
Biervliet - Terneuzense Boys 2 -
RCS - Walcheren -
HVV'24 - Sint Niklaas -
FC De Westhoek'20 - GOES (zat) -
donderdag 27 augustus
HVV'24 - Breskens -
vrijdag 28 augustus
Hoofdplaat - Cadzand -
zondag 30 augustus
HVV'24 - DEVO -

Beeld uit VC Vlissingen (zat) en Walcheren (donkere shirts) (foto: Paul ten Hacken)

Oefenprogramma 31 augustus tot en met 6 september

wedstrijd uitslag
dinsdag 1 september
Dauwendaele - Nieuwland -
RIA W. - Philippine -
Yerseke - Zeelandia Middelburg -
Hansweertse Boys - Yerseke 2 -
MZC'11 - De Jonge Spartaan -
Oostkapelle/Domburg - RCS -
Patrijzen - Vlissingen -
Rillandia - Wemeldinge -
WIK'57 - ZSC'62 -
Terneuzense Boys - Clinge -
Kruiningen - MOC'17 JO19 -
VCK - Serooskerke -
Luctor Heinkenszand - Arendskerke -
SSS - Bruse Boys -
Tholense Boys - Nieuw Borgvliet -
Rood Wit - Bevelanders -
vrijdag 4 september
RIA W. - Hoofdplaat -
zondag 6 september
HVV'24 - Kieldrecht -

Doelman Lorenzo Hoekman stopt een bal -archieffoto (foto: Frans van Pagee)

Oefenprogramma 7 tot en met 13 september

wedstrijd uitslag
dinsdag 8 september
Arnemuiden - Vlissingen -
Krabbendijke - Lewedorpse Boys -
RCS - Kloetinge -
Dauwendaele - Vrederust -
DVV'09 - SPS -
Yerseke - Patrijzen -
MZVC - Yerseke 2 -
Koewacht - Hoek 2 -
Biervliet - FC Axel -
Terneuzense Boys - Luctor Heinkenszand -
Wemeldinge - VCK -
Bruse Boys - Kapelle -
Hansweertse Boys - IJzendijke -
Smerdiek - Duiveland -
Apollo'69 - DwO'15 -
Philippine - Oostburg -
Oostkapelle/Domburg 2 - GOES (zat) -
woensdag 9 september
Madese Boys - SSV'65 -
donderdag 10 september
HVV'24 - Groede -
zondag 13 september
Hontenisse - HVV'24 -
Hoofdplaat - Sluiskil -
Meer over dit onderwerp:
voetbal uitslagen amateurvoetbal oefenprogramma
Deel dit artikel:

Reageren