Oplichter gearresteerd als hij bankpas bij oude vrouw ophaalt

De vrouw uit Goes werd gebeld door iemand die zich voordeed als bankmedewerker. Het slachtoffer gaf toen haar pincode. Er werd tevergeefs geprobeerd een groot geldbedrag van haar rekening te halen.
De oplichter vertelde haar dat haar pinpas woensdagavond zou worden opgehaald. Door tussenkomst van de bank werd de politie gewaarschuwd.
Rond acht uur 's avonds verscheen een verdachte man. Hij is opgepakt en zit nog vast.
Nepbankmedewerker
De politie ziet de laatste tijd meer van dit soort cyberzaken. Momenteel worden vaker inwoners in Zeeland opgelicht, onder andere via bankhelpdeskfraude. Ook worden pinpassen uit brievenbussen gestolen.
De politie waarschuwt om nooit zomaar je pincode te geven, ook niet als een zogenaamde bankmedewerker ernaar vraagt. Dat geldt ook voor geld overmaken naar andere rekeningen.
Reageren