Jongen op de vlucht voor vaccinatie opgepakt vanwege insluiping

De jongeman is enkele dagen geleden vanuit Breda vertrokken richting Spanje. De vlucht strandde in Brugge, want daar raakte de jongeman de richting naar Spanje kwijt.
Rot geschrokken
De man is fietsend en lopend in Oostburg aanbeland en zocht vanwege de regen een slaapplaats. De bewoonster van de woning schrok zich om 07:30 uur 'rot' toen ze met de insluiper werd geconfronteerd. De jongen is door een buurman vastgepakt en overgedragen aan de politie.
De jongeman stond gesignaleerd als vermist en is op het politiebureau in Oostburg opgehaald door zijn ouders. Hij ging niet gelijk naar huis, maar heeft eerst nog de bewoonster bij haar woning excuses aangeboden. 'Opgelost', aldus de wijkagent op twitter.
(3) navraag gedaan en een melding gevonden van ouders van de jongeman. Werd vermist. Ouders kwamen hem ophalen. We zijn nog gezamenlijk naar de bewoonster gegaan. Daar heeft de jongeman zijn excuses aangeboden. Opgelost. #Sluis
Reageren