Overschrijvingen zaterdagvoetbal 2010/2011

OOST-SOUBURG - Door de invoering van de Topklasse was er dit seizoen een versoepelde promotieregeling, waardoor de nacompetitie in enkele gevallen langer duurde dan 30 mei. Dat is de dag waarop normaal gesproken de overschrijvingstermijn sluit. Dit jaar was dit op 15 juni.
Aanvullingen zijn meer dan welkom via sport@omroepzeeland.nl
ZATERDAG - TOPKLASSE
Hoek Nieuw (14) : Deprez (vv Hamme), Van de Broeke (Tern. Boys) De Looff (RC Waregem) Clappaert (RC Waregem) Van Nieuwenhuijzen (Heracles A.) Hellebaut (Standaard Wetteren) Delbeke (Cercle Brugge) De Jong (FC Utrecht) Veenstra (NAC Breda) Mendes (Grenswachters) Acolatse (Grenswachters) Schot (RBC Roosendaal) Ascension (IJsselmeervogels) Van Nieuwstadt (Cambuur) Weg (10) : Van Belzen (VC Vlissingen) Faassen (Tern. Boys) Felius (RCS) Mechelink (HVV'24) Lmaknafi (Berchem Sport) Ragut (VC Vlissingen) De Veirman (Diegem Sport) Versyp (Poperinge) Imagbudu (niet bekend) Selemani (FC Luik)
ZATERDAG - HOOFDKLASSE
Kloetinge Nieuw (8) : Quist (Zierikzee) Van Meel (Halsteren) Verhage (Kruiningen) Maaskant (Jong RBC) Uranie (JVOZ) Azzagari (eigen jeugd) V.Biesterbosch (eigen jeugd) Jansen (2e elftal) Weg (6) : Siereveld (Arnemuiden) Van Trijp (RCS) Kole (Wemeldinge) Rentmeester (Nieuwdorp) Schalkoord (Goes) De Craene (Goes)
ZATERDAG - 1E KLASSE
Bruse Boys Nieuw (2) : Blommaard (Heinkenszand) Groeneveld (Xerxes/DZB) Weg (0)
FC Dauwendaele Nieuw (12) : De Keuning (Jong Ambon) Titaley (Jong Ambon) Toornstra (RCS) Meijers (PSV) Hopmans (USV/Hercules) Kirzilarslan (Oostkapelle) Nabil (geen club) Hamers (eigen jeugd) De Jong (eigen jeugd) Van Iersel (eigen jeugd) Catsman (eigen jeugd) Mens (eigen jeugd) Weg (5) : Van Leiden (Goes) De Looff (Arnemuiden) Langemaire (Nieuwland) Sinay (Goes) Kaldoon (RCS)
GPC Vlissingen Nieuw (6) : Dek (VCK) Manz (Jong Ambon) Mekkaoui (Baronie) Cakir (RBC Roosendaal) Sahakjan (Roda Boys) De Vlieger (JVOZ) Weg (3) : Weeda (Duiveland) Vulin (RCS) Bömer (lager elftal)
Terneuzense Boys Nieuw (11) : Faassen (Hoek) De Waele (Breskens) Yaviz (IJzendijke) De Bruin (Sluiskil) Yilmaz (Sluiskil) Asamovski (HVV'24) Cosgun (RW Walhain) Makolu (Kloetinge) Reyn (Hoek) De Haas (RIA Westdorpe) S. Uranie (Veere) Weg (7) : Nyemb (Goes) Buyse (gestopt) Wiegmans (VC Vlissingen) Kourouman (Aardenburg) Van de Broeke (Hoek) A. Eryürük (RIA Westdorpe) Van Ham (Axel)
Zaamslag Nieuw (2) : Verstraeten (Axel) Vael (Ria Westdorpe) Weg (2) : Verlinde (Spui) Dees (Spui)
ZATERDAG - 2E KLASSE
Arnemuiden Nieuw (5) : Baas (geen club) De Looff (FC Dauwendaele) Leeman (Zeelandia-Middelburg) Siereveld (Kloetinge) Van Haneghem (Borsele) Weg (4) : Meesen (Axel) Brasser (De Meeuwen) Van Belzen (Nieuwland) Kroes (Nieuwland)
AZVV Nieuw (3) : Kieran O'Shea (HVV'24) Liam O'Shea (HVV'24) Koekoek (Axel) Weg (0)
Duiveland Nieuw (5) : Weeda (GPC Vlissingen) Goud (SKNWK) Andeweg (Bruse Boys) Van Heukelom (SKNWK) Olierook (Den Bommel) Weg (2) : Zwang (UVV) Verboom (DFS)
Nieuwdorp Nieuw (8): Rentmeester (Kloetinge) Lukus (Zierikzee) Pasveer (FC Dauwendaele) Bos (FC Dauwendaele) De Vos (SSV'65) Van de Klooster (SSV'65) Tamambay (Zeelandia Middelburg) Topal (Hermes DSV) Weg (0)
Noormannen Nieuw (0) Weg (0)
Oostkapelle Nieuw (5) : Giacomo Wattel (Veere) Giovanni Wattel (Veere) Alwin Kruithof (eigen jeugd) Thijs Verduijn (eigen jeugd) Wouter Verduijn (eigen jeugd) Weg (2) : Kirzilarslan (FC Dauwendaele) Van Eijzeren (Domburg)
Serooskerke Nieuw (1) : Rozemond (Zeelandia Middelburg) Weg (1) : Schoe (lager elftal)
SSV'65 Nieuw (5) : Sallet (RCS) Van Hekelen (Kruiningen) Weijers (Robur) Kuijtens (eigen jeugd) El Uarichi (Goes) Weg (3) : Tims (Rillandia) Besters (TSVV Merlijn) V/d Perk (Heinkenszand)
ZATERDAG - 3E KLASSE
Colijnsplaatse Boys Nieuw (1) De Neef (Yerseke) Weg (5) : Sallet (De Patrijzen) Verburg (De Patrijzen) Meulenberg (Nieuwland) Siereveld (lager elftal) Holmes (lager elftal)
DFS Nieuw (1) : Verboom (Duiveland) Warrenaar (jeugd Zierikzee) Weg (0)
Domburg Nieuw (3) : Maranus (Walcheren) Wiercx (geen club) Hendrikse (eigen jeugd) Weg (0)
Heinkenszand Nieuw (2) Beyerlijn (Borssele) Van de Perk (SSV '65) Weg (1) : Blommaard (Bruse Boys)
Kapelle Nieuw (1) : Jacobusse (Hansweertse Boys) Weg (1) : Tilroe (gestopt)
Krabbendijke Nieuw (3) : Dogan (Rillandia) Van der Vreede (Rillandia) Van Houte (Waarde) Weg (0)
De Meeuwen Nieuw (2) : Brasser (Arnemuiden) Lankhaar (RBC Roosendaal B1) Weg (0)
Nieuwland Nieuw (3) : Langemaire (FC Dauwendaele) Van Belzen (Arnemuiden) Kroes (Arnemuiden) Weg (1) : De Nood (gestopt)
NOAD'67 Nieuw (0) Weg (1) : Geense (Halsteren, zon)
Rillandia Nieuw (3) : Tims (SSV'65) Van der Hoeff (SSV'65) Van der Plasse (Kruiningen) Weg (3) : Dogan (Krabbendijke) Van der Vreede (Krabbendijke) Dirksen (2e elftal)
SKNWK Nieuw (0) Weg (2) : Van Heukelom (Duiveland) Goud (Duiveland)
Smerdiek Nieuw (0 ) Weg (0)
Spui Nieuw (3) : Zegers (Zaamslag) Verlinde (Zaamslag) Dees (Zaamslag) Weg (0)
Tholense Boys Nieuw (3) : Deurloo (RBC beloften) Bovenberg (Halsteren, zat) Donkersloot (Dinteloord) De Jong (VVC'68) Tihani (Vosmeer zat) Weg (3) : Nuijten (Halsteren, zon) Nijmeijer (MOC'17) Uijl (SPS)
VCK Nieuw (4) : Van Dolder (JVOZ) Corbijn (Veere) Van der Wekken (JVOZ) Verhage (eigen jeugd) Weg (3) : Dek (GPC Vlissingen) Meulmeester (gestopt) Nonnekens (gestopt)
Veere Nieuw (3) : Maljers (Zeelandia Middelburg) Corré (eigen jeugd) De Rijke (eigen jeugd) Weg (6) : Giacomo Wattel (Oostkapelle) Giovanni (Oostkapelle) Corbijn (VCK) S. Uranie (Terneuzense Boys) De Reiter (gestopt) Gerritsen (lager elftal)
WHS Nieuw (0) Weg (0)
Yerseke Nieuw (3) : Boedagjan (Kruiningen) Stok (Waarde) Hamelink (Zaamslag) Weg (2) : Van de Water (Goes) Riedijk (gestopt)
ZATERDAG - 4E KLASSE
Apollo '69 Nieuw (3) : De Kraker (SVD) Verstrate (FC Dauwendaele) Bolink (Kloetinge) Weg (0)
Bevelanders Nieuw (1) : Bouterse (Wemeldinge) Weg (0)
Borssele Nieuw (1) : Walla (SVD) Weg (2) : Van Haneghem (Arnemuiden) Beijerlein (Heinkenszand)
Brouwershaven Nieuw (1) : Poulus (NSVV) Weg (1) : Fertoute (Zierikzee)
Cadzand Nieuw (1) : Marechal (Seolto) Weg (1) : Vercouteren (Zaamslag)
's Heer Arendskerke Nieuw (o) Weg (o)
Hoedekenskerke Nieuw (0) Weg (0)
MEVO Nieuw (1) : Van der Linde (Lemmer) De rest van de selectie wordt aangevuld met spelers uit de eigen jeugd en de tweede selectie. Weg (10) : Verkamman (Zierikzee) Van de Linden (Zierikzee) Knijnenburg (Zierikzee) Mol (Zierikzee) Vos (Zierikzee) Versaevel (Zierikzee) Janssen (De Patrijzen) Ommering (lager elftal) Tamerus (lager elftal) Van Welf (gestopt)
MZVC Nieuw (2) : Verhage (Nieuwland) Koorevaar (geen club) Weg (4) : Van Roggen (Zeeland Sport) Versluis (Zeelandia Middelburg) Hityahubessy (Jong Ambon) Sandhovel (gestopt)
Smerdiek Nieuw (0) Weg (0)
SPS Nieuw (1) : Uijl (Tholense Boys) Weg (0)
SC Stavenisse Nieuw (0) Weg (0)
SVD Nieuw (1) : De Graaf (Heinkenszand) Weg (1) : De Kraker (Apollo '69)
Vosmeer Nieuw (0) Weg (o)
Waarde Nieuw (1) : Jobse (Rilland) Weg (5) : Van Houte (Krabbendijke) Van der Hart (Krabbendijke) Boone (Krabbendijke) Weststrate (Krabbendijke) Lamme (Hoek)
Wemeldinge Nieuw (1) : Kole (Kloetinge) Weg (1) : Lokerse (TSC)
WIK'57 Nieuw (6) : Bevelander (Zierikzee) Steegmans (Zierikzee) Juffermans (Mevo) E. Schreurs (Orion) S. Schreurs (Zierikzee) Hendrikse (Zierikzee) Weg (4) : Ganzeman (lager elftal) Wittenberg (lager elftal) E. de Vlieger (lager elftal) M. de Vlieger (lager elftal) Berrevoets (lager elftal)
Wolfaartsdijk Nieuw (0) Weg (1) : Meijaard (gestopt)
Zierikzee Nieuw (8) : Vos (MEVO) Mol (MEVO) Verkamman (MEVO) Berrevoets (MEVO) Knijnenburg (MEVO) Versaevel (MEVO) Van der Linde (MEVO) Fertoute (Brouwershaven) Weg (6) : Verwest (RCS) Quist (Kloetinge) Lukus (Nieuwdorp) De Jonge (Brabantia) Bevelander (WIK'57) Pijnen (Goes)
ZSC'62 Nieuw (5) : Smalheer (Zierikzee) Snoek (Zierikzee) Verhoek (Zierikzee) V/d Stelt (Zierikzee) Alashkar (Mevo) Weg (3) : Klaasen (2e elftal) Petiet (2e elftal) De Jonge (2e elftal)