Indeling voetbalseizoen 2010/2011 bekend

De indelingen voor het voetbalseizoen 2010/2011 zijn door de KNVB bekendgemaakt. Er zijn dit seizoen zowel in het zaterdag- als in het zondagvoetbal zeven klassen waarin Zeeuwse verenigingen spelen.

De hoogstspelende damesteams, Smerdiek en Oostkapelle, zijn opnieuw bij elkaar ingedeeld.

ZATERDAGVOETBAL

TOPKLASSEHOOFDKLASSE B1E KLASSE C

ARC ASWH Achilles Veen

Barendrecht DTS'35 Alblasserdam

Capelle GVVV Bruse Boys

CSV Apeldoorn Heerjansdam De Zwerver

Excelsior'31 Kloetinge FC Dauwendaele

Flevo Boys Kozakken Boys GPC Vlissingen

SC Genemuiden LRC Leerdam Nivo Sparta

Harkemase Boys Montfoort Oranje Wit

HHC Hardenberg Nieuw Lekkerland Roda Boys/Bom.

HSV Hoek NSC Schelluinen

Katwijk Rijsoord Stedoco

FC Lisse RVVH Terneuzense Boys

Rijnsburgse Boys Xerxes/DZB VVGZ

Spakenburg Zwaluwen Zaamslag

Sparta Nijkerk

IJsselmeervogels

2E KLASSE E 3E KLASSE A 3E KLASSE B

ArnemuidenColijnsplaatse Boys Beek Vooruit

AZVVDe Meeuwen FSV

De NoormannenDFS Klundert

DFC Domburg Krabbendijke

Dinteloord Heinkenszand NOAD'67

DuivelandKapelleRillandia

Internos Nieuwland Seolto

NieuwdorpSKNWKSmerdiek

OostkapelleSpui SVG

Pelikaan VCK The Gunners

SerooskerkeVeereTholense Boys

SSV'65YersekeWHS

VVC'68

Zwaluwe

4E KLASSE A 4E KLASSE B

Apollo'69Brouwershaven

Bevelanders Chrislandia

Borssele DVO'60

Cadzand Halsteren

's Heer Arendskerke Kogelvangers

HoedekenskerkeKruiningen

MZVCMevo

SVDSC Stavenisse

WaardeSPS

WemeldingeVosmeer

Wolfaartsdijk Vrederust

ZSC'62WIK'57

Zierikzee

ZPR'84

 

ZONDAGVOETBAL

1E KLASSE C2E KLASSE E3E KLASSE A

Best Vooruit Aardenburg Alliance

Brabantia Dubbeldam Axel

EFC EBOH BSC

Geldrop/AEK Goes DOSKO

JEKA Halsteren FC Bergen

Longa Moerse Boys Hoeven

Nemelaer Oosterhout HVV'24

Nuenen RKSV RCD Internos

Nulandia Roosendaal SC Gastel

RCS SC 't Zand Steenbergen

RKJVV Terneuzen Victoria'03

Theole TSC Zeelandia-Middelburg

VC Vlissingen Unitas

WSC Unitas'30

 

4E KLASSE A 4E KLASSE B 5E KLASSE A

Biervliet Cluzona Corn Boys

Breskens De Schutters Graauw

Clinge DIVO Groede

Hontenisse Grenswachters Hoofdplaat

Jong Ambon HSC'28 Hulsterloo

OostburgLuctor'88IJzendijke

Patrijzen METO Koewacht

RIA Westdorpe MOC'17 Philippine

Robur NSV Schoondijke

Sluiskil ODIO SDO'63

STEEN SC Kruisland Sluis

Terhole

Vogelwaarde

Volharding

5E KLASSE B

DZC'09

FC Moerstraten

Hansweertse Boys

Kaaise Boys

Kwadendamme

Lepelstraatse Boys

Lewedorpse Boys

Nieuw Borgvliet

NVS

Renesse

Vosmeer

Zeeland Sport

DAMESVOETBAL

1E KLASSE

CSW

DTS'35

De Jodan Boys

Odysseus'91

Oostkapelle

RCL 2

RVVH 2

Smerdiek

SSS

Ter Leede 2

VVIJ

Wartburgia 2

?

Deel dit artikel: