Indelingen veldvoetbal 2012-2013 bekend

De voetbalbond KNVB heeft de indelingen voor het nieuwe seizoen bekendgemaakt. Goes is ingedeeld in de zondag hoofdklasse B. Hoek en Kloetinge komen uit in de zaterdag hoofdklasse B. De competitie start in het eerste weekend van september.

zondag hoofdklasse B
Promovendus Goes speelt het komend seizoen tegen Baronie, Blauw-Geel'38, Brabantia, Deurne, Dongen, EHC, Groene Ster, Nuenen, Schijndel, Someren, Venray, UDI'19 en UNA.

zaterdag hoofdklasse B
Hoek en Kloetinge spelen tegen Achilles Veen, Alexandria'66, ASWH, Excelsior Maassluis, Heinenoord, Nieuw-Lekkerland, Nivo Sparta, RVVH, Smitshoek, Stedoco, Xerxes/DZB en Zwaluwen.

De speelschema's worden op een latere datum bekendgemaakt.

Ook heeft de KNVB de indelingen in Zuid ! vandaag gepubliceerd.

zaterdag 1e klasse
Alblasserdam, Almkerk, Altena, De Zwerver, Drechtstreek, GPC Vlissingen, Heerjansdam, LRC, Oranje Wit, Pelikaan, Roda Boys/Bom., Sliedrecht, Terneuzense Boys, VVGZ.

zaterdag 2e klasse E
Arnemuiden, Bruse Boys, Dinteloord, Duiveland, FC Dauwendaele, Heinkenszand, Klundert, Oostkapelle, Serooskerke, SSV'65, VCK, VVC'68, Zaamslag, Zwaluwe.

zaterdag 3e klasse A
Apollo'69, AZVV, De Meeuwen, De Noormannen, DFS, Domburg, 's-Heer Arendskerke, Kapelle, MZVC, Nieuwdorp, Nieuwland, Spui.

zaterdag 3e klasse B

Beek Vooruit, De Fendert, DHV, Internos, Krabbendijke, MZC'11, NOAD'67, Rillandia, Seolto, Tholense Boys, WHS, Yerseke.

zaterdag 4e klasse A
Bevelanders, Borssele, Colijsplaatse Boys, Hoedekenskerke, Kruiningen, Lewedorpse Boys, SVD, Veere, VC Vlissingen, Waarde, Walcheren, Wemeldinge, Wolfaartsdijk.

zaterdag 4e klasse B
Alliance, Brouwershaven, Chrislandia, DVO'60, Halsteren, Kogelvangers, SC Stavenisse, SKNWK, Smerdiek, SPS, Vosmeer, Vrederust, ZSC'62.

zondag 1e klasse C
Best Vooruit, BVV, De Valk, DESK, DOSKO, EFC, Geldrop, Nemelaer, Halsteren, IFC, JEKA, Longa, TSC, VC Vlissingen.

zondag 2e klasse E
Aardenburg, Alliance, Axel, Boeimeer, BSC, Moerse Boys, RCS, RKJVV, Roosendaal, Sarto, SC 't Zand, Terneuzen, Uno Animo, WSC.

zondag 3e klasse A
Cluzona, HVV'24, Internos, Jong Ambon, METO, MOC'17, Rood-Wit W., SC Gastel, Unitas'30, Victoria'03, Virtus, Zeelandia Middelburg.

zondag 4e klasse A
Biervliet, Clinge, Hontenisse, Hulsterloo, IJzendijke, Luctor'88, Oostburg, Patrijzen, Philippine, RIA W., Sluiskil, STEEN.

zondag 4e klasse B
BVV'63, De Schutters, DSE, FC Bergen, Grenswachters, Hoeven, HSC'28, Lepelstraatse Boys, Nieuw Borgvliet, SC Kruisland, Steenbergen, Zeeland Sport.

zondag 5e klasse A
Breskens, Corn Boys, Graauw, Groede, Hoofdplaat, Koewacht, Kwadendamme, Schoondijke, SDO'63, Sluis, Terhole, Vogelwaarde.

zondag 5e klasse B
DIVO, FC Moerstraten, Hansweertse Boys, NSV, NVS, ODIO, Renesse, Robur, Vivoo, Volharding, Vosmeer, WVV'67.

Deel dit artikel: