Verschillende inbraken in Zeeland

ZIERIKZEE -
Bij een inbraak aan de Troelstraweg in Vlissingen werd zaterdagmiddag tussen 13.30 en 20.00 uur een scheerapparaat, meer dan duizend euro en sieraden met onbekende waarde meegenomen. Hoe de daders de woning binnen zijn gekomen is onbekend.

Terneuzen

Vrijdagavond was het ook al raak in Terneuzen. In een woning in de Grevelingenstraat werd rond 19.30 uur ingebroken. De daders werden op heterdaad betrapt door de thuiskomende bewoners, waarna de inbrekers op de vlucht sloegen. De bewoners zette de achtervolgden in, maar raakten ze kwijt. De bewoners missen sieraden en enkele honderden euro's.

Sluis en Vlissingen

In Sluis werd vrijdagavond een ruit van een woning in de straat Groenevelt geforceerd. Inbrekers namen diverse horloges met onbekende waarde weg. Eerder op de dag werd in een woning aan de Bizetlaan in Vlissingen ingebroken. Ook hier werd een raam geforceerd en de woning doorzocht. Onder andere werden enkele verrekijkers, een camera, sieraden en computerapparatuur gestolen.