Kinderafdeling ADRZ 24 uur per dag in beeld

GOES -
Arno en Marieke van den Boom uit Ovezande zijn de eerste ouders die gebruik maken van de webcamservice. Hun tweeling Sven en Davy is ruim drie maanden te vroeg geboren in Antwerpen. Sinds twee weken worden ze verzorgd op de kinderafdeling van het ADRZ.

Direct

"Het is hartstikke mooi dat we thuis met twee of drie drukken op de knop onze baby's kunnen zien", vertelt Arno van den Boom. "Als we 's ochtends wakker worden, kunnen we direct zien hoe het met ze gaat."

Privacy

Vanwege de privacy van hun tweeling hebben de jonge ouders wel even getwijfeld over het gebruik van de webcam. "Er zijn natuurlijk ook mensen op de wereld die op de webcam zouden kunnen inbreken. Maar daar gaan we niet van uit", vertelt Arno.

Contact

Overigens is deze webcamdienst op de kinderafdeling niet nieuw. Ziekenhuis ZorgSaam in Terneuzen werkt al een aantal jaren met webcams die ouders direct in contact brengen met hun baby.