Overzicht indeling amateurvoetbal 2014/2015

De voetbalbond KNVB heeft de indeling van het amateurvoetbal seizoen 2014-2015 bekendgemaakt. In onderstaand overzicht alle competities met de Zeeuwse voetbalploegen.

Topklasse zaterdag
Ajax, Barendrecht, Capelle, Excelsior Maassluis, Genemuiden, GVVV, Hardenberg, Hoek, Kozakken Boys, Lisse, ONS Boso Sneek, Rijnsburgse Boys, Scheveningen, Spakenburg, Sparta Nijkerk, IJsselmeervogels.

Hoofdklasse B zaterdag

ASWH, 's Gravenzande, Katwijk, Kloetinge, Noordwijk, Quick Boys, RVVH, Rijnvogels, SHO, Smitshoek, Spijkenisse, Ter Leede, XerxesDZB, Zwaluwen.


2e klasse E zaterdag
Arnemuiden, Bruse Boys, Dauwendaele, GPC Vlissingen, De Meeuwen, MZC'11, Oostkapelle, SSV'65, Terneuzense Boys, Tholense Boys, VVC'68, WHS, Zaamslag, Zwaluwe.

3e klasse A zaterdag
's-Heer Arendskerke, Axel, Domburg, Kapelle, MZVC, Nieuwdorp, Nieuwland, De Noormannen, Serooskerke, VCK, Veere, Walcheren, Wemeldinge, Yerseke.

3e klasse B zaterdag
DBGC, DFS, De Fendert, Den Bommel, Duiveland, Hellevoetsluis, Kogelvangers, Krabbendijke, Kruiningen, NOAD'67, Nieuwenhoorn, Smerdiek, WFB, ZSC'62.

4e klasse A zaterdag
Apollo'69, Bevelanders, Colijnsplaatse Boys, Hansweertse Boys, Heinkenszand, Hoedekenskerke, Jong Ambon, Kwadendamme, Lewedorpse Boys, Spui, SVD/Volharding, Vlissingen, Waarde, Wolfaartsdijk.

4e klasse B zaterdag

Alliance, Bergen, DVO'60, Halsteren, OFB, Oranje Blauw'14, Rillandia, Rimboe, Stavenisse,
SKNWK, SPS, Vrederust. WIK'57, ZBVH.

1e klasse A vrouwen zaterdag
Berkel, Delta Sports '95, IJzendijke, Jong ADO Den Haag, Jong Telstar, Oostkapelle, Reiger Boys 2, Smerdiek, Sporting '70, SteDoCo, SVS, Ter Leede 2, VVIJ, Wartbrugia 2.


Hoofdklasse A zondag
AFC'34, Chabab, DHC, ASV De Dijk, Haaglandia, Hollandia, JOS Watergraafsmeer, Magreb'90, OFC, Quick, Vlissingen, VOC, Westlandia, De Zouaven.

1e klasse B zondag
Boshuizen, GDA, GOES, HMSH, IFC, Kocatepe, Nieuwerkerk, Olympia, Poortugaal, RKAVV, VELO, Wateringse Veld, XerxesDZB, Zwervers cvv.

2e klasse E zondag

Cluzona, HVV'24, JEKA, MOC'17, Madese Boys, Oosterhout, RKTVV, 't Zand, Sarto, TSC, Unitas, Uno Amino, VOAB, Zeelandia Middelburg.

3e klasse A zondag

Alliance, BSC, Breskens, Clinge, Bergen, Hoeven, Internos, Kruisland, Philippine, RIA Westdorpe, RCS, Rood Wit W, Terneuzen, Unitas'30.

4e klasse A zondag
Aardenburg, Biervliet, Corn Boys, Hontenisse, IJzendijke, Koewacht, Luctor'88, Oostburg, Patrijzen, Schoondijke, Sluiskil, STEEN, Vogelwaarde, Zeeland Sport.

5e klasse A zondag

BVV'63, Graauw, Groede, Hoofdplaat, Hulsterloo, NVS, Rimboe, SDO'63, Sluis, Terhole, Vivoo, Vosmeer.

Deel dit artikel: