Hoek weer in gesprek met gemeente over kunstgras

OOST-SOUBURG - Eerdere onderhandelingen met de gemeente Terneuzen leverden door de economische crisis niets op voor Hoek. "Er ligt een plan waarbij de kleedlokalen aangepast worden, het hoofdveld gerenoveerd wordt en een kunstgrasveld aanlegd wordt. Dat kost globaal tussen de zeven en acht ton", aldus wethouder Broekhuysen (TOP/Gemeentebelangen). "Daar gaan we op korte termijn over praten met Hoek".
Het nieuwe gesprek met wethouder Broekhuysen is mede tot stand gekomen op verzoek van het CDA, dat een oplossing wil voor de problemen rond de accommodatie van Hoek.
De problematiek leidde al tot het vertrek van twee bestuursleden, die niet wilden dat de eerste selectie van Hoek op het hoofdveld zou trainen. Inmiddels heeft Hoek besloten om iedere donderdag te trainen op kunstgras in het Belgische Wachtebeke. Daar wordt iedere donderdag (tot januari) een kunstgrasveld gehuurd.