Indelingen veldvoetbal 2012-2013 bekend

OOST-SOUBURG -
zondag
hoofdklasse B

Promovendus Goes speelt het komend seizoen tegen Baronie, Blauw-Geel'38, Brabantia, Deurne, Dongen, EHC, Groene Ster, Nuenen, Schijndel, Someren, Venray, UDI'19 en UNA.

zaterdag hoofdklasse B

Hoek en Kloetinge spelen tegen Achilles Veen, Alexandria'66, ASWH, Excelsior Maassluis, Heinenoord, Nieuw-Lekkerland, Nivo Sparta, RVVH, Smitshoek, Stedoco, Xerxes/DZB en Zwaluwen.
De speelschema's worden op een latere datum bekendgemaakt.
Ook heeft de KNVB de indelingen in Zuid ! vandaag gepubliceerd.

zaterdag 1e klasse

Alblasserdam, Almkerk, Altena, De Zwerver, Drechtstreek, GPC Vlissingen, Heerjansdam, LRC, Oranje Wit, Pelikaan, Roda Boys/Bom., Sliedrecht, Terneuzense Boys, VVGZ.

zaterdag 2e klasse E

Arnemuiden, Bruse Boys, Dinteloord, Duiveland, FC Dauwendaele, Heinkenszand, Klundert, Oostkapelle, Serooskerke, SSV'65, VCK, VVC'68, Zaamslag, Zwaluwe.

zaterdag 3e klasse A

Apollo'69, AZVV, De Meeuwen, De Noormannen, DFS, Domburg, 's-Heer Arendskerke, Kapelle, MZVC, Nieuwdorp, Nieuwland, Spui.

zaterdag 3e klasse B

Beek Vooruit, De Fendert, DHV, Internos, Krabbendijke, MZC'11, NOAD'67, Rillandia, Seolto, Tholense Boys, WHS, Yerseke.

zaterdag 4e klasse A

Bevelanders, Borssele, Colijsplaatse Boys, Hoedekenskerke, Kruiningen, Lewedorpse Boys, SVD, Veere, VC Vlissingen, Waarde, Walcheren, Wemeldinge, Wolfaartsdijk.

zaterdag 4e klasse B

Alliance, Brouwershaven, Chrislandia, DVO'60, Halsteren, Kogelvangers, SC Stavenisse, SKNWK, Smerdiek, SPS, Vosmeer, Vrederust, ZSC'62.

zondag 1e klasse C

Best Vooruit, BVV, De Valk, DESK, DOSKO, EFC, Geldrop, Nemelaer, Halsteren, IFC, JEKA, Longa, TSC, VC Vlissingen.

zondag 2e klasse E

Aardenburg, Alliance, Axel, Boeimeer, BSC, Moerse Boys, RCS, RKJVV, Roosendaal, Sarto, SC 't Zand, Terneuzen, Uno Animo, WSC.

zondag 3e klasse A

Cluzona, HVV'24, Internos, Jong Ambon, METO, MOC'17, Rood-Wit W., SC Gastel, Unitas'30, Victoria'03, Virtus, Zeelandia Middelburg.

zondag 4e klasse A

Biervliet, Clinge, Hontenisse, Hulsterloo, IJzendijke, Luctor'88, Oostburg, Patrijzen, Philippine, RIA W., Sluiskil, STEEN.

zondag 4e klasse B

BVV'63, De Schutters, DSE, FC Bergen, Grenswachters, Hoeven, HSC'28, Lepelstraatse Boys, Nieuw Borgvliet, SC Kruisland, Steenbergen, Zeeland Sport.

zondag 5e klasse A

Breskens, Corn Boys, Graauw, Groede, Hoofdplaat, Koewacht, Kwadendamme, Schoondijke, SDO'63, Sluis, Terhole, Vogelwaarde.

zondag 5e klasse B

DIVO, FC Moerstraten, Hansweertse Boys, NSV, NVS, ODIO, Renesse, Robur, Vivoo, Volharding, Vosmeer, WVV'67.