Eerste zege Zeeuwse eersteklassers

OOST-SOUBURG - GPC Vlissingen kwam al na twee minuten op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Remon de Vlieger. Diezelfde De Vlieger verdubbelde in de 21e minuut de marge. Vijf minuten later tekende Soufian Aouragh voor de 2-1 voor Heerjansdam, dat in de 38e minuut na twee gele kaarten voor Jeroen Wolf met tien man verder moest. In de tweede helft zette Leo de Groot in de 70e minuut de 3-1 eindstand op het scorebord.
Terneuzense Boys won met 1-2 bij Almkerk. In de 56e minuut zette Ruud Hoogesteger de bezoekers op een 0-1 voorsprong, Johnny de Jaeger tekende in de 65e minuut voor de 0-2. Door een benutte strafschop van Bas de Vos voor Almkerk in de 84e minuut werd het nog spannend, maar uiteindelijk wist Terneuzense Boys de overwinning over de streep te trekken.
Door de winstpartijen verlaten GPC Vlissingen en Terneuzense Boys de gedeelde laatste plaats in de eerste klasse. Met vier punten uit zes wedstrijden staan beide ploegen nu op de gedeelde voorlaatste plaats.