Serious Request-actie in Kwadendamme

KWADENDAMME -
De kinderen worden gesponsord door vrienden en familie. Woensdag waren er ook heel de dag activiteiten op de school georganiseerd om geld in te zamelen. De kinderen hebben tot nu toe 3.400 euro opgehaald.
Bus
Het bedrag wordt zaterdag in Enschede aangeboden aan de dj's van 3FM. Hiervoor heeft een busmaatschappij een gratis bus beschikbaar gesteld, op voorwaarde dat de kinderen de bus zelf schoonhouden.
Acties
In heel Zeeland worden er acties georganiseerd voor 'Serious Request'. In Oostkapelle en Zierikzee staat een glazenhuis net als in Enschede. De dj's draaien plaatjes op aanvraag tegen betaling. Dit jaar gaat het geld van Serious Request naar het Rode Kruis om babysterfte in ontwikkelingslanden tegen te gaan.