Spelers en staf VC Vlissingen willen ledenvergadering

VC VLISSINGEN - De bijna voltallige eerste selectie (18 spelers) en stafleden (6 personen) kwam dinsdagavond in vergadering bijeen, op verzoek van de spelersgroep. In die bijeenkomst spraken de spelers en staf hun vertrouwen uit in de huidige trainer Karl Vergouwen. Ook wil de spelersgroep verder met hoofdsponsor Rob Vergouwen.
Het bestuur van VC Vlissingen maakte eind vorige week bekend dat het volgend seizoen niet meer in zee gaat met Rob Vergouwen als hoofdsponsor. Eerder werd al bekend dat het bestuur ook niet verder gaat met trainer Karl Vergouwen.
"Het bestuur kan niet reageren op zaken waar zij niet over geïnformeerd is", aldus Youssif Hamzaoui, die bemiddelaar bij VC Vlissingen is en woordvoerder namens het bestuur is. "Het bestuur wacht geduldig af en ziet het traject met vertrouwen tegemoet."