Overschrijvingen zaterdagvoetbal 2011/2012

OOST-SOUBURG - Het is voor amateurvoetballers nu niet meer mogelijk om van club te wisselen. Hieronder vindt u een overzicht met de mutaties voor het seizoen 2011/2012. Eventuele aanvullingen kunt u mailen naar: sport@omroepzeeland.nl
ZATERDAG - HOOFDKLASSE
Hoek Nieuw: Weever (RBC Roosendaal) Hermans (Temse) Lord (geen club) Wilson (Terneuzen) Van Hoyweghen (Sint-Niklaas) Clinckemaille (KFC Izegem) De Moor (Olsa Brakel) Berckmoes (Kemseke) Vandepitte (Goes) Vyaene (Axel) Wolff (VC Vlissingen)Fitsch (Hoek) Weg: Van Nieuwenhuizen (FC Lienden) Landuyt (Maldegem)Delbeke (Cercle Brugge) Koné (onbekend) Van Nieuwstadt (FC Lienden) Mahieu (Sint Kruis Winkel) Pattinama (Kloetinge) Schot (Kloetinge) De Jong (Hoofddorp) Bouzambou (VC Vlissingen)Roussel (onbekend) De Loof (FC Dender) Van Brabander (Harelbeke) Van Ryckeghem (Sint Kruis Winkel) Van de Broeke (Tern. Boys) Devinck (FC Dender) Veenstra (Kloetinge) Dildick (onbekend)
Kloetinge Nieuw: Schot (Hoek) Pattinama (Hoek) Veenstra (Hoek) Willemse (Bruse Boys) De Gast (Dinteloord) Booij (Zeelandia/Middelb.) Lankhaar (De Meeuwen) Zoutewelle (Apollo'69) Weg: Mallie (VC Vlissingen)
ZATERDAG - 1E KLASSE
GPC Vlissingen Nieuw: Vulin (RCS) Van 't Westeinde (Jong Ambon) Flipse (geen club) Osmanie (RBC Roosendaal) Bert den Ridder (Alliance) Ricky Hamelink (eigen jeugd) Mike Hilberdink (eigen jeugd) Weg: Mekkaoui (Baronie) Dek (VCK) Cakir (gestopt)
Zaamslag Nieuw: Bakker (AZVV) Dam (Hoek) Braafhart (Hoek) De Voogd (RBC Roosendaal) Kahveci (Goes) Weg: Corstanje (Hoek) Van Rumst (België) Kabwe (België)
ZATERDAG - 2E KLASSE
Arnemuiden Nieuw: Van de Ketterij (eigen jeugd) Grootjans (eigen jeugd) Van Belzen (eigen jeugd) Van Koeveringen (eigen jeugd) Balk (eigen jeugd) Weg: Poortvliet (Goes)
Bruse Boys Nieuw: Erades (ZSC'62) De Voogd (Kloetinge) De Jonge (Brabantia) Weg: Postema (Jonge Spartaan) Willemse (Kloetinge) Hooftman (VVGZ)
Dauwendaele Nieuw: De Kroo (JVOZ) Seitte (Jong Ambon) Kwast (De Meeuwen) Schotanus (GPC Vlissingen) Pasveer (Nieuwdorp) Sinay (Goes) Weg: Ernest (RCS) Kaldoon (RCS) Titaley (RCS) Teske (Nieuwdorp) Kirzilarslan (Oostkapelle) Van de Bor (Goes)
DFS Nieuw: Van den Berge (geen club) Bliek (JVOZ) Weg: Rouw (gestopt) Vermeulen (gestopt)
Duiveland Nieuw: Snoek (ZSC'62) Weg: Van der Weele (ZSC'62)
Nieuwdorp Nieuw: Teske (FC Dauwendaele) Melaard (geen club) Franse (Kwadendamme) Weststrate (Patrijzen) Lekaj (Terneuzen) Sint Jacoba (Terneuzen) Blok (eigen jeugd) Weg: La Grand (Heinkenszand) Van 't Westeinde (Lewedorpse Boys) Van As (Goes) Lukus (gestopt) De Hamer (gestopt) Geelhoed (gestopt)
Serooskerke Nieuw: Kerkhof (MZVC) Bakker (Zeeland Sport) Verstraate (Zeeland Sport) Koster (eigen jeugd) Weg: Melaard (gestopt) Etsburg (gestopt)
SSV'65 Nieuw: Bernardina (Rillandia) Verlinde (Kloetinge) Sallet (Patrijzen) Veljanovski (Patrijzen) Madasim (eigen jeugd) Goeree (eigen jeugd) Matondo (eigen jeugd) Weg: Ta (gestopt) Gader (onbekend) De Goederen (gestopt) Van Dijk (gestopt) Kole (gestopt) Van Hekelen (Yerseke)
Tern. BoysNieuw: De Jaeger (Breskens) Van den Broeke (Hoek) Hubregsen (Terneuzen) Dooms (Axel) De Haas (Hoek) Weg: Haeck (onbekend) Varache (Latem) Van Hasselt (VC Vlissingen) Duitemeijer (HVV'24) Sylvion Uranie (VC Vlissingen)
Yerseke Nieuw: Van de Plasse (Rillandia) Van Hekelen (SSV'65) Herwig (Kruiningen) Weg: Boone (gestopt)
ZATERDAG - 3E KLASSE
Arendskerke Nieuw: Kriekaard (eigen jeugd) Harinck (eigen jeugd) Van Koeveringe (eigen jeugd) Weg: Rozemond (MZVC)
AZVV Nieuw: Meessen (Axel) Cortvriendt (Axel) Le Feber (Axel) Martin (Axel) Lefeber (Zaamslag) Van Mol (Spui) Weg: Bakker (Zaamslag)
Bevelanders Nieuw: Van Rein (Quick Boys) Nuyten (Kloetinge) Weg: Budding (Kortgene)
Domburg Nieuw: geen Weg: R.Willemse (gestopt) Geelen (JEKA) De Nooijer (gestopt)
De Meeuwen Nieuw: Houterman (eigen jeugd) Weg: Kwast (FC Dauwendaele) Lankhaar (Kloetinge)
De Noormannen Nieuw: geen Weg: Minderhoud (gestopt) Van Alphen (gestopt) Felius (gestopt) Dekker (gestopt)
Heinkenszand Nieuw: La Grand (Nieuwdorp) Van Beveren (Kloetinge) Van Dongen (Robur) Boothoek (Robur) Weg: Meulpolder (gestopt) Beyerleijn (gestopt) Hout (gestopt) Griep (Goes)
Hoedekenskerke Nieuw: geen Weg: Lagrand (Zeelandia/Middelburg
Kapelle Nieuw: Zielstra (eigen jeugd) Sinke (eigen jeugd) Clarijs (eigen jeug) De Kok (WIK'57) Weg: De Vrie (gestopt) De Trpje (gestopt) Houtekamer (gestopt)
Krabbendijke Nieuw: geen Weg: Van Zweden (gestopt)
MZC'11Nieuw: Bevelander (WIK'57) Van de Helm (DZC'09) Kristelijn (Brouwershaven) Ruitenbeek (DZC'09) Weg: geen
Nieuwland Nieuw: De Keuning (Veere) Godlieb (Zeelandia/Middelb.) Koetsveld (FC Dauwendaele) Van Goudswaard (Veere) Weg: Mesu (Zeelandia/Middelb.) Borcheld (onbekend)
NOAD'67 Nieuw: geen Weg: geen
Oostkapelle Nieuw: Kizilarslan (Dauwendaele) Weg: Coppoolse (gestopt) Vermeulen (Zeeland Sport) Louws (gestopt)
Rillandia Nieuw: Van den Heuvel (ADVENDO) Maniari (Kloetinge) Weg: geen
Tholense Boys Nieuw: geen Weg: De Lang (VVC'68)
VCK Nieuw: Arendts (Walcheren) Dek (GPC Vlissingen) Polvliet (Walcheren) Martin Hage (RCS) Pieter Hage (GPC Vlissingen) Weg: geen
Veere Nieuw: geen Weg (6) : Van Tatenhove (gestopt) Den Dikken (AFC) De Keuning (Nieuwland)
VosmeerNieuw: geen Weg: Bouhoudane (Halsteren)
WHS Nieuw: Weg:
ZATERDAG - 4e KLASSE
Apollo'69 Nieuw: Braamse (SSV'65 A1) Weg: geen
Brouwershaven Nieuw: Weg: Kristelijn (Zierikzee)
Borssele Nieuw: De Rijke (eigen jeugd) Beenhakkers (eigen jeugd) O'Hagan (eigen jeugd) Weg: geen
Colijnspl. Boys Nieuw: Versluis (eigen jeugd) Hoogerheide (eigen jeugd) Tiebout (eigen jeugd) Siereveld (eigen jeugd) Weg: De Neef (Yerseke)
Lewedorpse BoysNieuw: Den Hertog (Nieuwdorp) Van 't Westeinde (Nieuwdorp) Weg: geen
MZVCNieuw: Krieger (Zeelandia/Midd.) Joossen (Zeelandia/Midd.) De Regt (Zeelandia/Midd.) Davidse (Zeelandia/Midd.) Caljouw (Zeelandia/Midd.) Rozemond (Arendskerke) Van Roggen (Walcheren) Weg: De Vries (gestopt) Zuidweg (GPC Vlissingen)
Kruiningen Nieuw: geen Weg: Jeff Herwig
SKNWK Nieuw: Weg:
Smerdiek Nieuw: Weg:
SPS Nieuw: Visser (Vrederust) Weg: Van Akkeren (VVC'68)
Spui Nieuw: Van den Ende (Axel) Schot (Axel) Nikolajczyk (Terneuzen) Weg: Dees (Zaamslag) De Meijer (Axel) Scheele (Axel) Van Mol (AZVV) Eryuruk (Sluiskil) Ulveling (Sluiskil) Bottinga (gestopt) Meulbroek (gestopt) Van Waes (gestopt) Van Minnen (gestopt)
SC Stavenisse Nieuw: Weg:
SVD Nieuw: Weg:
Waarde Nieuw: Cetin (SSV'65) Beekman (Krabbendijke) Weg: geen
Wemeldinge Nieuw: Weg:
WIK'57 Nieuw: geen Weg: Bevelander (MZC'11) Van Kooten (Renesse) De Kok (Kapelle)
Wolfaartsdijk Nieuw: geen Weg: De Jong (Goes)
ZSC'62 Nieuw: Van der Weele (Duiveland)Van Pelt (Renesse) Van 't Veer (Zierikzee)Post (eigen gelederen) Louwerse (eigen gelederen) Weg: Snoek (Duiveland)Erades (Bruse Boys)Alashkar (MZC'11) Van Vliet (MZC'11) Vaes (MZV'11) Hart (Renesse)