Geschiedenis|Raad van Toezicht|Regionale Mediaraad
|Directie|Calamiteitenzender

Regionale Mediaraad

De Regionale Mediaraad van Omroep Zeeland bestaat uit twaalf leden en vergadert minimaal vier keer per jaar met de hoofdredacteur, Edwin de Kort. De Regionale Mediaraad bestaat uit vertegenwoordigers van representatieve sectoren en organisaties uit de Zeeuwse samenleving.

Taak

De Regionale Mediaraad van Omroep Zeeland ziet erop toe dat de omroep het programmabeleid op correcte wijze uitvoert.

Contact

Voor vragen met betrekking tot de Regionale Mediaraad kunt u via dit formulier contact opnemen met het directiesecretariaat.

Mevrouw J. Baars-Blom
Woonplaats: Middelburg
Functie: Lid
Stroming: jongeren en diversiteit
Benoemingsdatum: 1 juni 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

Mevrouw A. Luscombe
Woonplaats: Wemeldinge
Functie: Lid en Waarnemend Voorzitter
Stroming: onderwijs en educatie
Benoemingsdatum: 1 juli 2015
Benoemingstermijn: 4 jaar
Herbenoemingsdatum: 1 juli 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

   

Mevrouw C. Vick
Woonplaats: Terneuzen
Functie: Lid 
Stroming: levensbeschouwelijke groeperingen
Benoemingsdatum: 1 juli 2015
Benoemingstermijn: 4 jaar
Herbenoemingsdatum: 1 juli 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

Mevrouw I. Pols-Stevens
Woonplaats: Terneuzen
Functie: Lid 
Stroming: vrijwilligers en mantelzorg
Benoemingsdatum: 1 juli 2015
Benoemingstermijn: 4 jaar
Herbenoemingsdatum: 1 juli 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

   

De heer G.M. van Woudenberg
Woonplaats: Vlissingen
Functie: Lid 
Stroming: natuur en milieu
Benoemingsdatum: 1 juli 2015
Benoemingstermijn: 4 jaar
Herbenoemingsdatum: 1 juli 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

De heer C. Pille
Woonplaats: Goes
Functie: Lid
Stroming: werkgevers en ondernemers
Benoemingsdatum: 1 september 2017
Benoemingstermijn: 4 jaar
   

Mevrouw J. la Gasse
Woonplaats: Goes
Functie: Lid
Stroming: media en communicatie
Benoemingsdatum: 1 juli 2015
Benoemingstermijn: 4 jaar
Herbenoemingsdatum: 1 juli 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

De heer M. Beverwijk
Woonplaats: Zaamslag
Functie: Lid
Stroming: sport
Benoemingsdatum: 1 juni 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar
   

Mevrouw M. Sponselee
Woonplaats: Middelburg
Functie: Lid
Stroming: jongeren en arbeidsmarkt
Benoemingsdatum: 1 juni 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

Mevrouw J. Manrho
Woonplaats: Kleverskerke
Functie: Lid
Stroming: kunst en cultuur
Benoemingsdatum: 1 juni 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar
   

De heer E. van den Dobbelsteen
Woonplaats: Goes
Functie: Lid
Stroming: toerisme
Benoemingsdatum: 1 juni 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar

Mevrouw E. de Feijter
Woonplaats: Zaamslag
Functie: Lid
Stroming: agrarische sector
Benoemingsdatum: 1 juni 2019
Benoemingstermijn: 4 jaar